Įkraunama...
Įkraunama...

Natūrali medicina

QUOTE(Laurinka123 @ 2009 11 18, 13:23)
O kur cia toki stebuklinga alieju butu galima isigyti? ir kiek jis kainuoja...?



Šiaip internete jo pardavinėja - pati pirkau 100 gr / 35 Lt. Bet mačiau aliejaus parduotuvėje 100 gr / 20 Lt. Ar tai tas pats nežinau.

O kambarius reikia vėdinti kiekvieną dieną - ir miegas bus geresnis ir galva mažiau skaudės. Dar gali būti galvos kraujagyslės netvarkoj - reikia pasitikrinti.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 11 18, 12:39)
Šiaip internete jo pardavinėja - pati pirkau 100 gr / 35 Lt. Bet mačiau aliejaus parduotuvėje 100 gr / 20 Lt. Ar tai tas pats nežinau.

O kambarius reikia vėdinti kiekvieną dieną - ir miegas bus geresnis ir galva mažiau skaudės. Dar gali būti galvos kraujagyslės netvarkoj - reikia pasitikrinti.


O cia parduotuvese, ar vaistinese? Gal gali isduoti paslapti, kur tiksliai matei? blush2.gif
Atsakyti
Čia parduoda

O daugiau va čia 1
2
3
Atsakyti
QUOTE(Laurinka123 @ 2009 11 18, 12:23)
O kur cia toki stebuklinga alieju butu galima isigyti? ir kiek jis kainuoja...?

Papildyta:
Na cia tikrai teisybes yra... Mes anksti keliames 5:30, einam miegoti 22:00. Bet rezimas lyg ir tas pats, bet ne visus rytus vienodai pernesa...
Lyg ir sveikai gyvena, neruko, negeria...
Gal ir per mazai to oro kambaryje, reikes prasivedinti dazniau...
O cia negali buti, ir del padidejusio cholesterolio?



Kiekvienam individualiai, vienam gal reik vienu laiku keltis, kitam išmiegoti atitinkamą valandų skaičių, trečiam dar kas nors. Na aš čia aišku turiu omeny pradines stadijas, kol į gydytoją neverta kreiptis, nes vistiek nieko dar neras smile.gif
Va mano vyras labai mėgdavo vos tik kas iškart tabletės griebtis. Daug laiko praėjo, kol įtikinau, jog tabletė kraštutiniu atveju. Kad ir su tuo pačiu galvos skausmu ar peršalimu. Kai tik skaudėdavo galvą iškart apsirinas...dabar pradžioj stiprios stiprios saldžios arbatos geria, eina pamiegot pagulinėt ir pan.
Man pvz., labai reik svogūnų, tai aš juos ir kapoju smile.gif vyras juokiasi tik prie stalo prisėda iškart svogūnai akyse. O pasirodo, kad juose yra dau kalcio (maitinu vaikiuką) ir organizmas tiesiog prašosi kalcio papildymo svogūno pavidalu smile.gif
Man padeda vandens stiklinę išgert kai tik tik pradeda galvą skaudėt. Nežinau kuo tai paaiškint, gal kad vanduo valo organizmą ar dar kas
Dėl cholesterolio nieko negaliu pasakyti, man čia tamsus miškas ax.gif
Atsakyti


truputi apie cistito prevencija. 4u.gif

http://www.associate...with.html?cat=5
Atsakyti
žiniuonė Žvirblienė ne tik dalinasi liaudies medicinos patirtimi knygose, bet ir gyvai. Kaip tik Kaune ateinantį ketvirtadienį (26 d.) Megoje bus susitikimas su ja. čia daugiau info... Labai maloniai bendrauja ir dalijasi naudingais aktualiais (kad ir apie peršalimą ir gripą) patarimais kaip gydytis žolelių pagalba.
Atsakyti
Paklaust noriu ar bandėt kas nors cinamoną su medum medžiagų apykaitai skatinti? Ar padėjo?
Atsakyti
Nuo slogos bent man gerai padeda tokia inhaliacija. litrui vandens pora skilteliu trinto cesnako, valgomas saukstas krapu. Viska trumpai pavirti.
Atsakyti
QUOTE(Egerija @ 2009 12 11, 00:25)
Paklaust noriu ar bandėt kas nors cinamoną su medum medžiagų apykaitai skatinti? Ar padėjo?

gal sakyciau virskinamojo trakto veikla ir sureguliavo, tikiu kad ir sveikatos dadejo sis misinys. bet labai greitai as i ji paziureti nebegalejau. schmoll.gif


man pastovios problemos su hormonais per daug vyrysku hormonu gaminasi unsure.gif, labai stipriai jauciu organizme pokycius, nors isoriskai taip nesimato. daktarai geriausia ka gali pasiulyti tai kontraceptikai blink.gif as kaip tik jos meciau gerti pries pora metu irsi problema man issryskejo verysad.gif taigi kreipiausi i zolininke ir siaip protingas mociutes. patare gerti rasakilos arbata ( padeda del tu paciu priezasciu kylanciom kiausidziu cistom gydyti) ir viena zolininke sumakaliuzino zoleliu misini is angelica sin (neradau kas cia per),petrazoles,gauruotoji dioskorėja,saldymedzio saknis, ir rasakila. sis misinys man daro stebuklus vartoju ji jau pora menesiu. thumbup.gif
Atsakyti
Norinčioms sulieknėti kasdien ryte 1/2 val. prieš pusryčius "ant tuščio skrandžio" ir vakare prieš miegą reikia išgerti tokios arbatos: a.š. medaus užpilti 250ml. vandens, pavirinto su žiupsneliu cinamono.
Reguliariai vartojant tokią arbatą krenta net didžiausių storulių svoris thumbup.gif, nes toks mišinys neleidžia kūne kauptis riebalams.
Be abejo, medus turi būti natūralus.
Atsakyti
zarnyno valymui-1,5 litro vandens ,didelis saukstas druskos,1-2 citrinos.
gerti ryte ant tuscio skrandzio!
gyd.F.Taunytes receptas


Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2010 07 25, 17:35)
zarnyno valymui-1,5 litro vandens ,didelis saukstas druskos,1-2 citrinos.
gerti ryte ant tuscio skrandzio!
gyd.F.Taunytes receptas

Reikia turėti labai sveiką ir stiprų skrandį, nes mišinukas ,,atominis" g.gif
Atsakyti