Įkraunama...
Įkraunama...

Milanas

QUOTE(bala_nemate @ 2008 07 21, 16:03)
Galbūt kažkas galėtų papasakoti apie miesto transporto sistemą Milane? Apie bilietus (ATM plastikinės kortelės savaitei?), jų kainas, zonas? Ir plius, kokiu būdu pasiekti ežerų regioną iš Milano?

Ačiū 4u.gif

Vienai parai transporto bilietas kainuoja 3 eurus, galima vaziuoti autobusu, tramvajumi ir metro. Jeigu siaip bilietelis, tai 1 euras. Ilgesniam laikui nezinau, isvis retai naudojausi transporto paslaugom g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caylee: 21 liepos 2008 - 17:13
QUOTE(Caylee @ 2008 07 21, 19:12)
Vienai parai transporto bilietas kainuoja 3 eurus, galima vaziuoti autobusu, tramvajumi ir metro. Jeigu siaip  bilietelis, tai 1 euras. Ilgesniam laikui nezinau, isvis retai naudojausi transporto paslaugom g.gif


Dėkui 4u.gif
Šiuo metu bandau apsispręsti dėl viešbučio... nuo susisiekimo su centru patogumo priklausys tas sprendimas, o kadangi būsime 6 dienas (plius pirmyn-atgal Malpensos oro uostas), galbūt yra optimalus bilieto variantas savaitei ir visoms transporto priemonėms...? O jei dar norėtume link Como pavažiuoti? gal ir ten tuo pačiu ilgai grojančiu bilietu pavyktų pasinaudoti?? Žodžiu, labai laukiu detalios info apie susisiekimą... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2008 07 22, 10:28)
Dėkui  4u.gif
Šiuo metu bandau apsispręsti dėl viešbučio... nuo susisiekimo su centru patogumo priklausys tas sprendimas, o kadangi būsime 6 dienas (plius pirmyn-atgal Malpensos oro uostas), galbūt yra optimalus bilieto variantas savaitei ir visoms transporto priemonėms...? O jei dar norėtume link Como pavažiuoti? gal ir ten tuo pačiu ilgai grojančiu bilietu pavyktų pasinaudoti?? Žodžiu, labai laukiu detalios info apie susisiekimą... rolleyes.gif

Siaip as imciau viesbuti arciau centro, tada nereikes tu bilieteliu g.gif Nors gal ir patogu, pavargsite per tiek dienu. Turetu buti ir savaitei tikrai. Abejoju, kad Como irgi galiotu tas bilietas, nes pvz nuo to pacio Malpensos reikia atskiro (11 euru jis kainuoja).
Vazineti be bilietelio nepatariu, nes bauda atrodo 150 eur biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri esate vaziavus i Genuja, Verona arba Turina ? ziurinejau kurie miestai yra arciausiai Milano , tai galvoju kuri dabar pasirinkus, nes nuvykti nebus galimybiu laiko atzvilgiu...

ir dar sakykite kaip pas juos reikalai su traukiniais savaitgali ? vazineja kaip ir darbo diena ar zymiai reciau ? ir gal studentams yra kokiu nors nuolaidu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anafi: 04 rugpjūčio 2008 - 10:09
QUOTE(anafi @ 2008 08 04, 10:08)
gal kuri esate vaziavus i Genuja, Verona arba Turina ? ziurinejau kurie miestai yra arciausiai Milano , tai galvoju kuri dabar pasirinkus, nes nuvykti nebus galimybiu laiko atzvilgiu...




Aš prieš dvi savaites buvau Genujoj visą dieną, miestas didelio labai įspūdžio nepaliko, tikrai didelis ir net chaotiškas miestas pasirodė. smile.gif Labai daug juodaodžių ir visokiausių kitokių žmonių, esu buvus ne kartą Italijoje ir įvairiuose miestuose, bet tiek spalvingų žmonių nebuvau mačius, išvien visoki juodukai. blink.gif Tiesiog tokią nuomonę susidariau, nors giliau į miestą nelabai lindau. ax.gif

O Milane keturias dienas tryniausi, jei ne shoppingas būčiau nusikankinus visai. tongue.gif Dvi dienas shoppinausi tai netrūko veiklos, po to kitas likusias jau nežinojau kur eit ir ką veikt. Shoppintis Milnas yra super vieta, bet vat turistauti nelabai. Ypač pasipiktinau tuo, kad centre Via Torino, Corso Emanuele Vittorio, Corso Buenos Aires ir t.t. nėra nei suoliuko, nei pavėsio nei kokio medžio. blink.gif Vieną parką laimei pakeliui užtikau. biggrin.gif Na didelio įspūdžio tikrai nepaliko šis miestas. rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Eliana @ 2008 08 05, 14:39)
1. Aš prieš dvi savaites buvau Genujoj visą dieną, miestas didelio labai įspūdžio nepaliko, Tiesiog tokią nuomonę susidariau, nors giliau į miestą nelabai lindau. ax.gif

2. Shoppintis Milnas yra super vieta, bet vat turistauti nelabai. Ypač pasipiktinau tuo, kad centre Via Torino, Corso Emanuele Vittorio, Corso Buenos Aires  ir t.t. nėra nei suoliuko, nei pavėsio nei kokio medžio. blink.gif  Vieną parką laimei pakeliui užtikau. biggrin.gif  Na didelio įspūdžio tikrai nepaliko šis miestas. rolleyes.gif


1. reikėjo giliau įlyst, nes senamiestis tai fainas. o uostai man niekur nepatinka.

2. juk tai milanas o ne kaunas - užtai pilna kavinių ir visos pavėsiuose - tik sėsk ir sėdėk į valias cool.gif įspūdį milane palieka ne miestas, o jo katedra rolleyes.gif
Atsakyti
Na, jau mažai trūksta, kad imčiau panikuoti doh.gif laugh.gif laugh.gif
Niekaip nerandu normalaus viešbučio (pagrindiniai kriterijai: patogus susisiekimas ir neblusynas).
Kas per nelogiška sistema Milane?! umn.gif jei dvivietis kambarys 2 ar net 1 žvaigždės viešbutyje (ar hostelyje) gali kainuoti 800-1000 eurų 5 naktim, ir kokiam nors 4 žvaigždžių panašiai... doh.gif
Gal aš neteisingai suprantu žodį centras ir nebecentras? blink.gif Kas jau lankėtės Milane, apšvieskit dėl atstumų ir rajonų (gal yra koks mielas rajonas, kurio dar neatradau hihihi.gif )
Atsakyti
Mano draugė , su kuria susipažinau skrisdamas į ir iš stovyklos, gyvenom Milane, sakė geras susisiekimas ir mokėjo lygtai 40 eurų už vienvietį... g.gif

Jos slapyvardis ELIANA.
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2008 08 21, 17:17)
Gal aš neteisingai suprantu žodį centras ir nebecentras? blink.gif Kas jau lankėtės Milane, apšvieskit dėl atstumų ir rajonų (gal yra koks mielas rajonas, kurio dar neatradau hihihi.gif )

My Webpage
Visai nieko šitas, gan patogus susisiekimas, 20 min iki Duomo maždaug
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2008 08 21, 17:17)
Na, jau mažai trūksta, kad imčiau panikuoti doh.gif  laugh.gif  laugh.gif
Niekaip nerandu normalaus viešbučio (pagrindiniai kriterijai: patogus susisiekimas ir neblusynas).
Kas per nelogiška sistema Milane?! umn.gif jei dvivietis kambarys 2 ar net 1 žvaigždės viešbutyje (ar hostelyje) gali kainuoti 800-1000 eurų 5 naktim, ir kokiam nors 4 žvaigždžių panašiai... doh.gif
Gal aš neteisingai suprantu žodį centras ir nebecentras? blink.gif Kas jau lankėtės Milane, apšvieskit dėl atstumų ir rajonų (gal yra koks mielas rajonas, kurio dar neatradau hihihi.gif )

Mes pernai gyvenom šitame viesbutyje. Visai patiko, šalia miesto parko ir netoli centro. http://www.hotelmanin.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pijuska: 25 rugpjūčio 2008 - 11:53
Kaip tik šiandien gavau patvirtinimą iš šio viešbučio:
http://www.hotelaspr...it/en/index.htm
Rezervavom. Susisiekimas atrodo patogus bus ir su centru, ir su oro uostu, ir su centrine stotimi... Prisiskaičiau žmonių atsiliepimų - nei apie rajoną, nei apie patį viešbutį blogybių neradau... biggrin.gif
O savo asmenine nuomone pasidalinti galėsiu po mėnesio mirksiukas.gif

Ir šiaip norėčiau pakviesti buvusius Milane forumiečius labiau pasidalinti info apie viešbučius... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2008 08 25, 13:09)
Kaip tik šiandien gavau patvirtinimą iš šio viešbučio:
http://www.hotelaspr...it/en/index.htm
Rezervavom. Susisiekimas atrodo patogus bus ir su centru, ir su oro uostu, ir su centrine stotimi... Prisiskaičiau žmonių atsiliepimų - nei apie rajoną, nei apie patį viešbutį blogybių neradau... biggrin.gif
O savo asmenine nuomone pasidalinti galėsiu po mėnesio mirksiukas.gif

Ir šiaip norėčiau pakviesti buvusius Milane forumiečius labiau pasidalinti info apie viešbučius... cool.gif

Kaip ir minejau, buvom Hotel Manin. Viešbutukas tvarkingas, pusryčiai neblogi, pavalgydavom sočiai. Vieta- visai šalia miesto parko. Kadangi mes buvom per Naujuosius, tai parke buvo įvairių atrakcijų. Nuo centro apie 15-20 min ėjimo neskubant. Visai šalia parduotuvių rajono. Viešbutis yra štai čia:
http://maps.google.c...lan hotel manin
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pijuska: 25 rugpjūčio 2008 - 12:35