Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Klaipėdoje

Nežinau, ar tiesa, sako, kad Mačiulionytė turi tiek daug pacienčių, kad naujų nepriima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 05 14, 11:37)
o kokiu būdu ten pateksi? siuntimo reik?  g.gif


Siuntima gausiu, jei ne sumokesiu ten tuos 40 Lt ar pan.

QUOTE(Junetė @ 2007 05 14, 17:14)
Nežinau, ar tiesa, sako, kad Mačiulionytė turi tiek daug pacienčių, kad naujų nepriima  g.gif


nezinau, as paskambinau i GN ambulatorini, uzregistravo mane, bet taloneliu buvo tik 30 d.
taip ir pasake, kad reikia siuntimo arba mokesite uz konsultacija.
As tikiuosi gausiu siuntima is seimos gydytojos ax.gif
Atsakyti
man tai nepatiko gyditis pas diržauska anksčiau tai dar nieko buvo bet dabar labai atmestinai dirba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2004 11 24, 11:44)
Esu kelis kartus lankiusis pas Saviloviene wink.gif nebloga gydytoja, taciau nieko ypatingo. Ji dirba moteru konsultacijoje priesais pajuri wink.gif
Girdejau, kad geras gydytojas yra Dirzinskas (bendradarbes sake, as asmeniskai nebuvau)

pati lankausi pas gydytoja Karavaiceva, taip pat moteru konsultacijoje. Man tai ji labai patinka, maloni, apziuri svelniai ir pasisneketi galim, atsako i rupimus klausimus. Be to nera apkerpejusi (kaip as vadinu) wink.gif , t.y lanko kursus, tobulinasi. O tai mano manymu yra labai gerai thumbup.gif

schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Karavaiceva,- nedemesinga. Patariu neiti, jei galima rinktis. Per tris metus nepastebejo, kad mano bloga savijauta del endometriozes(net iki 4 stadijos )prisilaukem. Viena laime, kad Saviloviene sutiko apziuret.
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2004 11 24, 11:44)
Esu kelis kartus lankiusis pas Saviloviene wink.gif nebloga gydytoja, taciau nieko ypatingo. Ji dirba moteru konsultacijoje priesais pajuri wink.gif
Girdejau, kad geras gydytojas yra Dirzinskas (bendradarbes sake, as asmeniskai nebuvau)

pati lankausi pas gydytoja Karavaiceva, taip pat moteru konsultacijoje. Man tai ji labai patinka, maloni, apziuri svelniai ir pasisneketi galim, atsako i rupimus klausimus. Be to nera apkerpejusi (kaip as vadinu) wink.gif , t.y lanko kursus, tobulinasi. O tai mano manymu yra labai gerai thumbup.gif

Aš kai laikiausi ėjau pas Karavaiceva, tikrai maloni gydytoja, nepaliko man neugemu emocciju, labai super gydytoja. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Dra visai nieko gydytoja Geda Holcman , Nefridoj dirba
Atsakyti
QUOTE(Klaipeda @ 2007 05 17, 10:15)
Aš kai laikiausi ėjau pas Karavaiceva, tikrai maloni gydytoja, nepaliko man neugemu emocciju, labai super gydytoja. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
Dra visai nieko gydytoja Geda Holcman , Nefridoj dirba

Karavaiceva- kaškoks košmaras doh.gif schmoll.gif nė matyt akyse jos nenorėčiau schmoll.gif
Holcman- kitas reikalas,visą nėštumą pas ją pravaikščiojau,gana maloni,nors jei daugiau kas domina,reikia pačiai tempti ją už liežuvio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gosiukas @ 2007 05 16, 18:43)
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Karavaiceva,- nedemesinga. Patariu neiti, jei galima rinktis. Per tris metus nepastebejo, kad mano bloga savijauta del endometriozes(net iki 4 stadijos )prisilaukem. Viena laime, kad Saviloviene sutiko apziuret.

pasižiūrėjau, kad rašiau šią žinutę 2004 m , tiek pas ją tevaikščiojau tada, bet paskui pastojau ir vaikščiojau nestuke.gif pas Karavaicevą doh.gif siaubas kažkoks frusty.gif niekada pas ją daugiau neisiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 05 17, 19:05)
pasižiūrėjau, kad rašiau šią žinutę 2004 m , tiek pas ją tevaikščiojau tada, bet paskui pastojau ir vaikščiojau nestuke.gif  pas Karavaicevą doh.gif siaubas kažkoks frusty.gif niekada pas ją daugiau neisiu doh.gif

Na man tai Karavaiceva normali tokia pasirodė.
Atsakyti
man Dirzauskas thumbup.gif ir visai nepasirode kad atmestinai i kazka ziuretu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkaa @ 2007 05 21, 21:19)
man Dirzauskas  thumbup.gif  ir visai nepasirode kad atmestinai i kazka ziuretu  g.gif



Pasirodo vaisingumo klinikoj du Diržauskai dirba doh.gif biggrin.gif , tai pas kurį jūs lankotės. Paskambinau užsiregistruot, o manęs klausia pas kurį Diržauską tongue.gif Tai taip ir likau neužsiregistravus. Gal galit kas pasakyt koks vardas to, kuris čia daug kam patinka. Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2005 05 31, 13:58)
Na, o man Bondarenko nepatiko- grubi, storžievė ir skubanti...



netycia susiduriau su bondarenko koridoriuj belaukdama vizito,ne pas ja doh.gif ,nezinau ar ji buvo be nuotaikos ar siaip jos tokia natura,bet mane taip uzsipuole,pradejo saukt,kad atejau pasitiktrint,nors turiu savo klinika,o jei ten neapziuri,tai reikia zinot ka renkiesi blink.gif blink.gif dabar jau zinosiu,bet pasirode tokia ji man zveriska,saukti ant nestuke.gif ..brrrr..nebenoreciau niekur jos sutikti doh.gif schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
o kas del holcman,manau kad per daug ji isliaupsinta yra blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinikė @ 2007 05 25, 09:29)
Pasirodo vaisingumo klinikoj du Diržauskai dirba  doh.gif  biggrin.gif , tai pas kurį jūs lankotės. Paskambinau užsiregistruot, o manęs klausia pas kurį Diržauską  tongue.gif Tai taip ir likau neužsiregistravus. Gal galit kas pasakyt koks vardas to, kuris čia daug kam patinka. Ačiū iš anksto  4u.gif


Ten tėvas ir sūnus. Registruokis pas Virginijų mirksiukas.gif
Atsakyti