Įkraunama...
Įkraunama...

Greitoji Medicinos Pagalba

Nesinaudojame 03 paslaugomis,visada patys nuvezame i klinika maziuka,jei kas nutinka.
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 05 24, 23:11)
Mūsų šalelėj ryškiai egzistuoja ne greitoji medicinos pagalba,o lėtoji...
Vieną kartą tuo įsitikinau...Čia prieš kelis metus (2007 02) labai netikėtai susirgau..Vakare ~ 17 val tempa buvo 37,8,o apie 22-23 val jau apie 40...pirmą parą nieko nekvietėm,nes dar ta temperatūra pusėtina..bandėm patys mušt,bet pastebėjom,kad išgėrus ibuprofeno ar coldrekso kokio nukrenta 3-4 dalelėm,o poto 6-7 pakyla  doh.gif  doh.gif  Na žodžiu taip užkilo iki gerų 41.. doh.gif  Nuo temperatūros pradėjau be perstojo vemt...miegot negalėdavau,nes man vos ne haliucinacijos...į ligoninę tėvai nevežė,nes vos tik mane pakeldavo nors truputį iš lovos aš pradėdavau nesustodama vemt..na žodžiu...beviltiška situacija.Tai po 2 parų išsikvietėm "greitąją" naktį,nes pradėjo dar labiau kilt temperatūra (nuo 41 kilo link 42  doh.gif ) Tai po iškvietimo buvo praėję turbūt apie 1h15min kai ji atvažiavo..atėjęs greitūškės gydytojas žvilgtelėjo gerklėn ir pasakė,kad ji vos vos paraudus (kaip po to paaiškėjo,man buvo sunki pūlinė angina) tempą pamatavo-tada buvo apie 41,2 ir ką Jūs manot!Liepė įkišt į ledinį dušą jei dar kils ir vodka mane patrint...ir jei ką,nenukris suleist analgino (patys jo nesuleido.tėvai būtų davę susileist,bet sunkoka 3 val nakties gaut švirkštų ir analgino) ir atsisveikinę išvažiavo doh.gif  SIAUBAS!



Gydytojas viska labai teisingai patare... Po pirmos dienos karsciavimo reikejo kviestis seimos gydytoja kad atvyktu paziuret, o neuzsileist su auksta temperatura, jokie coldereksai kai 40 temperatura jos nemusa, o tik padeda isprakaituot...
Atsakyti
QUOTE(Aura88 @ 2009 06 14, 12:55)
Gydytojas viska labai teisingai patare... Po pirmos dienos karsciavimo reikejo kviestis seimos gydytoja kad atvyktu paziuret, o neuzsileist su auksta temperatura, jokie coldereksai kai 40 temperatura jos  nemusa, o tik padeda isprakaituot...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
Paskaiciau tema..keista,kad mamos,kai pakila temp 38-39 kviecia greitaja blink.gif jei kyla abejoniu tokiu atveju reiketu patiems vaziuoti.....greitoji ir yra..kai reikalinga skubi pagalba unsure.gif
Atsakyti
pries menesi pas mus neskubejo...o atskubejusi tik numuse vaikui ( beveik 1 men) temperatura su zvakute ir ate, i ligonine neveze, ko pasekoje ryte pradejo rysketi meningito pozymiai ir tada jau tiesiai i reanimacija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aura88 @ 2009 06 14, 14:55)
Gydytojas viska labai teisingai patare... Po pirmos dienos karsciavimo reikejo kviestis seimos gydytoja kad atvyktu paziuret, o neuzsileist su auksta temperatura, jokie coldereksai kai 40 temperatura jos  nemusa, o tik padeda isprakaituot...

Tai mama žiūrėjo gerklę ir su gydytoja konsultavosi (gydytoja tada užsieny buvo) ir tikrai nieks anginos nematė,plius pradėjau penktadienį vakare karščiuoti..tai bent 2 dienas nebuvo įmanoma net pavaduojančios gydytojos kviest...
o ibufenas pasak greitūškės "profų" turėjo padėt,bet nepadėjo,nors aš gerdavau kai prisakyta vienu kartu n tablečių...
Nepadėjo man tada nei keli dušai,nei vodka,galiausiai padėjo tik gerasis mielasis analginas,bet iki to dar daug atsikankinau... doh.gif
Atsakyti
Greitosios gydytoja atsisake vezti mame su trim vaikais. Liepe ieskot kam palikt du vaikus. Ar turejo teise nevezt? Dange, ka manai?
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 03 06, 17:06)
Ne I skiepu tema bet apie gydytojus- greitosios gydytoja atsisake vezti mame su trim vaikais. Liepe ieskot kam palikt du vaikus. Ar turejo teise nevezt? Dange, ka manai?

Teisę- turėjo.
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 03 06, 17:06)
Ne I skiepu tema bet apie gydytojus- greitosios gydytoja atsisake vezti mame su trim vaikais. Liepe ieskot kam palikt du vaikus. Ar turejo teise nevezt? Dange, ka manai?


Nužmogėjimas...ir kodėl mes vieni kitiem toki abejingi? Dar ilgai blogai gyvensim su tokiu požiūriu.
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 03 06, 17:25)


Dar- ar yra kokia priezastis del kurios sesele daranti rentgena negaletu kelti vaiko ant to aparato? Nes liepe man paciai kelt ir nukelt nors buvau su mazu vaiku ant ranku.


Priežasties, išskyrus asmenines(skauda nugarą, nėščia ar pan)- nėra. Jei to negali padaryti pati, galėjo kviestis į pagalbą kitą slaugytoją ar slaugytojos padėjėją.
Papildyta:
QUOTE(vaidyte @ 2012 03 06, 17:58)
Nužmogėjimas...ir kodėl mes vieni kitiem toki abejingi? Dar ilgai blogai gyvensim su tokiu požiūriu.

Atmetus emocijas: greitosios automobilis nepritaikytas tokio žmonių skaičiaus transportavimui. Ko gero girdejote ne vieną atvejį, kai greitosios automobilis pateko į auto įvykį. Jei taip , neduok Dieve, atsitiktų, kieno galva lėktų už dviejų papildomų mažamečių pakeleivių sužalojimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2012 03 06, 18:04)
Atmetus emocijas: greitosios automobilis nepritaikytas tokio žmonių skaičiaus transportavimui. Ko gero girdejote ne vieną atvejį, kai greitosios automobilis pateko į auto įvykį. Jei taip , neduok Dieve, atsitiktų, kieno galva lėktų už dviejų papildomų mažamečių pakeleivių sužalojimą  g.gif


Sutinku, taisyklės yra, su jomis galima maloniai supažindinti mamą.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2012 03 06, 19:04)
Priežasties, išskyrus asmenines(skauda nugarą, nėščia ar pan)- nėra. Jei to negali padaryti pati, galėjo kviestis į pagalbą kitą slaugytoją ar slaugytojos padėjėją.
Papildyta:

Atmetus emocijas: greitosios automobilis nepritaikytas tokio žmonių skaičiaus transportavimui. Ko gero girdejote ne vieną atvejį, kai greitosios automobilis pateko į auto įvykį. Jei taip , neduok Dieve, atsitiktų, kieno galva lėktų už dviejų papildomų mažamečių pakeleivių sužalojimą  g.gif

na nescia ji pagal savo amziu niekaip negalejo but smile.gif gal nugara skaudejo zmogui.
Zodziu ne musu diena vakar buvo smile.gif

o del tos greitosios tai ten toookia pagerinta moteriske buvo kad oi - atleke visa isiutus nes nerado musu namo ilgai, nors paaiskinau kaip abc kur vaziuot, tada pradejo aiskint kaip ji musu neves ir taskas, tada nenorejo sestis ant saltos sofos (odine, bet namie + 22, tai tikrai neisalus ta sofa, be to ne nuogu uzpakaliu gi sestu) bet pareiske kad jai salta ir ji tikrai neses. Tai dar ponia turejau apsokinet ir kedziu tinkamu surast doh.gif Del tu taisykliu kaip ir aisku tada. Na negalima tai negalima, tiesiog atsiduriau sudetingoj padety - vaiku palikt tirkai neturejau kam, visus vezt negalima, leist viena vaiki su svetima teta - verkia tas o ir taip stresa patyres su savo ta galva sumusta doh.gif Na bet pasirinkom sita varianta, nes nebebuvo ka daryt. Labai gailiuosi kad apskritai as ta greitaja kvieciau. Butume patys vaziave, bet vaikas pradejo skustis kad jam labai salta, drebet pradejo tai ir supanikavau....Galvoju ketvirtas aukstas, jis toks nupiepes, mazoji ant ranku, nenusinesiu dvieju. Issikvieciau "pagalba" vadinasi doh.gif O ta poniute pirma nuleke laiptais, net nepadejo vaikui lipt doh.gif tai as su visais trim lipau. na tas mano ligonelis pats nulipo. Aisku ne mirtinas ligonis, bet tikrai pakraupau.
O tada dar ta pagerinta rentgena kur dare doh.gif Sako nurenkit, na pasidejau mazaja ant kusetes ir rengiu ta vaiki. Mazoji aisku turi savo nuomone apie sedejima ir visaip stengiasi nulipt. Siaip taip nurengiau, sako uzkelkit. Na ka, mazaja ant ranku - keliu. Paskui padare nuotrauka vel kviecia - nukelkit doh.gif

Na tikiuosi jaunoji mediku karta isaugs zmogiskesniais.
Atsakyti
beje - daktare jau iseinant is namu paprase nusiplauti rankas. Man pasirode kiek keistoka kad pries apziuredama vaika ranku neplove, o plovesi po. Vakare nerandam dantu pastos biggrin.gif
Atsakyti