Įkraunama...
Įkraunama...

Patricijeles nuotraukytes-2

Rodomes naujoje temoje...

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Grazuolyte. Ir plaukiukai pasakiski wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na, jinai man tooookia rimta mergyyyyna laugh.gif Grazuolyte, be zodziu wub.gif
Ziuriu, pas jus , irgi gal, jau truputi atveso g.gif Patricele ilgom rankovytem suknyte aprengta rolleyes.gif Pasipuosusi, kaip visada thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (californiagirl @ 2004 11 10, 00:13)
Na, jinai man tooookia rimta mergyyyyna laugh.gif Grazuolyte, be zodziu wub.gif
Ziuriu, pas jus , irgi gal, jau truputi atveso g.gif Patricele ilgom rankovytem suknyte aprengta rolleyes.gif Pasipuosusi, kaip visada thumbup.gif

jooo jau atveso...reikia striukytes jau rengtis...mes gyvenam ant kalno link juros-tai labai vejelis kai papucia-isvis salta...nors termometras rodo +15-20laipsniu silumos...
o kaip pas jus Calijornojoj?kokiam mieste gyveni???
Atsakyti
Patricia grazi kaip visuomet wub.gif Ir mama labai graziai ja puosi wink.gif
Atsakyti
Nu labai graži wub.gif , nu bet jau tokia rimtuolė rolleyes.gif ...
Atsakyti
Zavinga mergaite heart.gif Nors gyvenat Maljorkoje, as kai pamaciau Patricia kazkaip pagalvojau, kad ji prancuzaite, net nezinau kodel wub.gif Labai jau elegantiska panele tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Ramunne @ 2004 11 10, 12:08)
Zavinga mergaite heart.gif Nors gyvenat Maljorkoje, as kai pamaciau Patricia kazkaip pagalvojau, kad ji prancuzaite, net nezinau kodel wub.gif Labai jau elegantiska panele tongue.gif

na matai,elegancijos rengti vaika ismokau is ispanu...jie jau labai graziai moka aprengti vaikus...vaiksto tokie mazuciai dzentelmenai bei leides gatvemis!!!labai man patinka,kai vaikelis su paltuku...taip aristokratiskai atrodo!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif smile.gif smile.gif smile.gif

o siaip musu garderobe labai jau daug yra iseiginiu rubu Patricijai,kad net neturim,ku visus juos apsirengti!!! tai ir puosiu vaika kiekvienakart isvaziuojant i miesta!!!
o su suknelemis,Taure,Patri namie nevaiksto...na gal vasara truputi rengdavau... siaip jai suknele namuose nemaiso,nes ji pas mane nelabai kur karstosi,uzlipti kur nors dar nemoka...kelis kart nukrito-daugiau bandyt bijo!!!

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (patri @ 2004 11 10, 00:55)
Rodomes naujoje temoje...

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif

tiesiog fantastika wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
tikraj nuostabi mergyte wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pas mus si vakara liudnos nuotaikos,nes patekom i avarija...Patricijele susimuse galvyte bei prasiskele kaktyte,kad net siuvo ja mazutei... sad.gif sad.gif sad.gif viso to nebutu,jei mamyte butu teisingai uzsegus vaikeliui dirza...vis kaltinu save del sios nelaimes...problema ta,kad taip myliu savo zuiki,kad nusileidziu visiems jos kaprizams...o jai vis nepatikdavo sedeti visai suvarzytai-tai mamyte ja uzrakindavo tik ties pilvuku...va kokios pasekmes!!! doh.gif doh.gif doh.gif
ach kaip sirdele skauda del mazules.... sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Vajetus blink.gif blink.gif blink.gif Sveikit greiciau wink.gif
Atsakyti