Įkraunama...
Įkraunama...

Patricijeles nuotraukytes-2

Uzjauciu Mazulyte heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif Aisku, ir mamyte heart.gif Nesigrauzk labai, isgis Dukrytes kaktyte. As tai nenusileidziu savo berniukams, kas liecia ju sauguma....uzsegti visada, ir dar patikrinu, kad laisvi dirzai nebutu. Pas mus judejimas doh.gif tai nerizikuoju.
Sveikite greiciau heart.gif
Atsakyti
QUOTE (californiagirl @ 2004 11 10, 23:47)
Uzjauciu Mazulyte heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif Aisku, ir mamyte heart.gif Nesigrauzk labai, isgis Dukrytes kaktyte. As tai nenusileidziu savo berniukams, kas liecia ju sauguma....uzsegti visada, ir dar patikrinu, kad laisvi dirzai nebutu. Pas mus judejimas doh.gif tai nerizikuoju.
Sveikite greiciau heart.gif

na matai ir as buvau uzsegus,bet kad netaisyklingai...cia pas mus tokio judejimo nera,kaip pas jus...maza sala juk...visi juda kaip vezliai...ispanai gi labai letapedziai...o as is vis letai vaziavau...bet gi priesais bobike dar leciau ir isvis sustojo,ko as net negalvojau ,kad ji taip padarys...galvojau pravaziuos...ir pabuciavau jai i uzpakali!!! doh.gif doh.gif doh.gif
nors masina mano gerokai apsilamde,betgi ne tas svarbiausia-Patricijeles gaila sad.gif sad.gif sad.gif gerai butu ,kak tik ta kakta prasiskele,bijau,kad sutrenkimo smegenu nebutu doh.gif doh.gif doh.gif

aciu uz uzuojautas...
Atsakyti
Greiciau sveikit wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip jums sekasi; tikiuosi nera blogu pasekmiu? unsure.gif heart.gif
Atsakyti
Labai senai buvau uzsukus i jusu skyreli ir smagu matyti tokia grazia isaugusia panele thumbup.gif Liudna del galvytes sumusimo sad.gif Sveikit !!!!
Atsakyti
Fantastiska mergyte thumbup.gif Kaip is pasakos smile.gif
Atsakyti
Laikykites mergaites wub.gif Sveikit greiciau heart.gif
Atsakyti
Na noreciau ir as prisijungti prie tokiu nuostabiu linekjimu, mergaite tikra karalaite, grozis neispasakytas. smile.gif ir as tikiuosi kad pas mane gims mergaite, negaliu atsiziureti i tas visas suknytes ir kasas.

Aukit dideles, sveikos ir laimingos.

Sekmes. clap_1.gif heart.gif
Atsakyti
Oi kaip gaila mergytes sad.gif ,mamyte nekaltink saves ,geriau apsikabink ir smarkei pabuciuok savo pupa
Atsakyti
blink.gif oi mamka kokiu cia blogu naujienu prirasei sad.gif sad.gif tikiuosi pas jus viskas gerai...buckis ir nuo Evitos abiem,laikykites wub.gif
Atsakyti
Laikykites ir sveikit. wub.gif Svarbu, kad ko rimtesnio nebutu. Linkejimai nuo visos musu seimyneles wub.gif
Atsakyti
aciu ,mamos,uz palaikyma!!! nezinau, ar kas yra,bet Patricia visai be emociju siandien ir nuo manes nenulipa!!! turbut irgi dideli stresa patyre!!! g.gif g.gif g.gif
Atsakyti