Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinis depiliatorius

Atsibodo lupti odą su tuo vašku, tiesiog ne viskas išraunama, apie skutiklį jau nešneku, artėja vasara ir galvoju pirkti depiliatorių ar epiliatorių kaip jis ten teisingai vadinasi gal kuri naudojot ir kaip?
Atsakyti
Oho Dorata, šiandien avatarų keitimo manija pas tave biggrin.gif

Man epiliatoriaus pagrindinis ir vienintelis minusas - BAISIAI skauda, va. Negaliu kentėt. O mama į tai palinguoja galvą ir sako: "ajajaj blink.gif ir kaip tu vaikus gimdysi?"
Atsakyti
Ash pirmadieni nusispirkau Philipsiuka uz 129 be jokiu prichindalu thumbup.gif

man skaudejo tik kojas, nes visa ziema skutau, bet kai priejau prie imtymiosios vieteles-jokio skausmo, nes kas savaite atsisiedavau, pincetas i rankas, ir darban laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Labai esu patenkinta-laiko susitaupo wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Bureja @ 2004 05 05, 14:49)
Ash pirmadieni nusispirkau Philipsiuka uz 129 be jokiu prichindalu thumbup.gif

man skaudejo tik kojas, nes visa ziema skutau, bet kai priejau prie imtymiosios vieteles-jokio skausmo, nes kas savaite atsisiedavau, pincetas i rankas, ir darban laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Labai esu patenkinta-laiko susitaupo wink.gif

Bet šiaip išrauna viską normaliai??
O kur pirkai?
Atsakyti
as ir nusipirkau clap.gif esu labai patenkinta pirkau Braun firmos Aviteloj thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Dorata @ 2004 05 05, 13:18)
QUOTE (Bureja @ 2004 05 05, 14:49)
Ash pirmadieni nusispirkau Philipsiuka uz 129 be jokiu prichindalu  thumbup.gif

man skaudejo tik kojas, nes visa ziema skutau, bet kai priejau prie imtymiosios vieteles-jokio skausmo, nes kas savaite atsisiedavau, pincetas i rankas, ir darban  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

Labai esu patenkinta-laiko susitaupo  wink.gif

Bet šiaip išrauna viską normaliai??
O kur pirkai?

Ishrauna viska

OGMINOj, shiaures miesteli wink.gif
Atsakyti
o man elektriniai depiliatoriai netinka. sad.gif Labai arti kapiliarai, todel kai nusidepiliuoji kojas, bega kraujas, o po to kai sustoja lieka tokios kaip zaizdeles, o tai tikrai nepuosia
Atsakyti

labai geras daiktas thumbup.gif labiausiai skauda tik pirmaji karta, paskui plaukeliai silpnesni atauga ir kuo toliau, tuo to skausmo maziau
P.S. grozis reikalauja auku biggrin.gif
Atsakyti
as turiu Philips su saldanciu priedu, bet am be to saldiklio net geriau. teko nesenai pabandyti karsta vaska skausmas panasus tik viskas greiciau vyksta
Atsakyti
QUOTE (Just Agne @ 2004 05 05, 20:17)
labai geras daiktas thumbup.gif labiausiai skauda tik pirmaji karta, paskui plaukeliai silpnesni atauga ir kuo toliau, tuo to skausmo maziau
P.S. grozis reikalauja auku biggrin.gif

Jo, pirma kart skauda, po to nebe taip thumbup.gif Nors man kiekviena kart kai pradedu is pradziu truputi paskauda, bet tuoj priprantu. Mano philipsiukas, paprastas,2 greiciu. Esu girdejusi, kad tie tipo susaldymu ir kt navarotais nelabai ka padeda, vistiek skauda. Nors pati tokiu nebandziau, tik atsiliepimus girdejau. Jei tai tiesa, tai neapsimoka didelius pinigus leisti, uztenka ir pigaus. thumbup.gif
Atsakyti
Turiu Philips epilietorių ir taip pat esu labai patenkinta biggrin.gif ir skausmas visai nedidelis clap.gif
Tik va bikinio vietą man kažkaip skauda sad.gif labai gaila, nes būtų faina, kad neskaudėtų laugh.gif
O gal kokių patarimų turite, kad skausmas būtų mažesnis?
O gal Laura k Tu depiliuojasi "ten"
Atsakyti
Ash irgi Philips turiu, bet man visai neskauda, netgi patinka depiliuotis kojas, gal ash kokia mazochiste? smile.gif Nors turbut ne, nes bikinio nebandziau tokiu budu depiliuotis, man geriau neskausmingai su kremu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eos: 05 gegužės 2004 - 21:17