Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinis depiliatorius

QUOTE(Monada @ 2006 10 24, 15:15)
Labai ilgai dziaugiausi epiliatoriumi ir buvau visalaik patenkinta. O dabar einu is proto del iauginejanciu plaukeliu. Ju kaip ir nesimato... Siuo metu tai ne estetine problema... Mane erzina niezejimas ir taip kartais net kone iki kraujo.... Vienakart atsiauginau truputi puka ir pamaniau, kad verciau sikart su kremu nusidepiliuosiu... Dieve, tu mano brangus, kaip keikiau ta minute... Tik uztepus krema eme deginti, iskart nuvaliau ir pakraupau!!!  ohmy.gif  blink.gif Ant kojos buvo tokia [COLOR=red]raudona[COLOR=red] deme, kaip buciau nusideginusi!!! Taip as ja gydziau geras dvi svaites. Perstejo, opejo...Nepadeda nei kremai, nei vaistai, nei pilingai, nei sveitikliai. O taip nesinoretu atsisakyti epiliatoriaus... Keisciausia, kad plaukeliai iaugineja visalaik toje pacioje vietoje  verysad.gif  Gal kam saus gera mintis kaip kovoti su jau rimta problema...  doh.gif Juk negaliupuse koju su epiliatorium raveti, o kita puse nuskust...

del iauginejimo as epiliatoriaus ir atsisakiau,nes man NIEKS nepadejo unsure.gif
Atsakyti
Nauja tema
Atsakyti