Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis-15

DOSETH, tavo nuotraukoj koks ten salis? atrodo labai idomiai
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 01 20, 14:03)
Gerai, kad siu galu ase ir toki dalyka zino, nes manim kaip ir nenori patiketi biggrin.gif

xxl bliuzes ir dar tos ju kelnes.


tai matai, skudurynas skudurynui nelygus ax.gif pas mus kaune nieko panasaus nemaciau.. siaip nustebau syki i merkine nuvaziavus. kol vyras tvarke reikalus, tai pavaijstinejau po vietini turgeli, ten skuduryno irgi buta. tai nustebau, kad labai grazius salius ten po 8 lt pardavinejo, o tokiu as kaune net geriausiuose skudurynuose nemaciau lotuliukas.gif o jei ir butu, tai tikrai ne 8 lt prasytu. visos gerybes i kitus miestelius matyt suteka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 01 20, 11:11)
Kaži gal avikes atsiveši mirksiukas.gif  blush2.gif



vilnius jau geriau bigsmile.gif
o avikes pas tavi vasari atkeliaus tongue.gif ( sorry, dabar man dekupazho manija, tai dar tau avikiu prikishiu...pofig, nori ar ne lotuliukas.gif ..kitokiu..gali cia paziuret ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 20, 14:16)
vilnius jau geriau bigsmile.gif
o avikes pas tavi vasari atkeliaus tongue.gif  ( sorry, dabar man dekupazho manija, tai dar tau avikiu prikishiu...pofig, nori ar ne lotuliukas.gif ..kitokiu..gali cia paziuret ax.gif )

004 thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 01 20, 14:14)
DOSETH, tavo nuotraukoj koks ten salis? atrodo labai idomiai

Jis gal labiau kaip papuošalas. ax.gif
Čia daugiau http://www.doseth.co...llery2/main.php mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano cepcikas ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2007 01 20, 13:47)
Mano cepcikas  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2007 01 20, 13:14)
tai matai, skudurynas skudurynui nelygus  ax.gif pas mus kaune nieko panasaus nemaciau.. siaip nustebau syki i merkine nuvaziavus. kol vyras tvarke reikalus, tai pavaijstinejau po vietini turgeli, ten skuduryno irgi buta. tai nustebau, kad labai grazius salius ten po 8 lt pardavinejo, o tokiu as kaune net geriausiuose skudurynuose nemaciau  lotuliukas.gif o jei ir butu, tai tikrai ne 8 lt prasytu. visos gerybes i kitus miestelius matyt suteka  biggrin.gif

Pas mus i smutkynus vaziuoja net vilnieciai, nes sako, kad lietuvoj geriausi lotuliukas.gif Ir tokiu dalykeliu galima rasti, kad oho doh.gif
As tai dar nuo anksciau turiu prisipirkus, tai istekliai dar nesibaige, bet kaip Doseth sako, kad kai kas uzuodzia, kad geras daiktas ir kam ji galima naudoti, tai greit dingsta.
Atsakyti
Gal žinote kurioje temoje parašyta, kaip veti tašytę? g.gif Būčiau labai dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2007 01 20, 10:47)
ačiū už naują temelę 4u.gif

dabar jau viskas Perfect bigsmile.gif


Zinok ne viskas PERFECT.
Pamirsau ideti nuoroda i veltinio foruma.
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 01 20, 11:39)
O visus salius apvelimui ir ne tik salius perku uz kur kas mazesne kaina ir ne po metra.... skuduryne. Musu turguje nerealiai didelis sludurynas ir keliose vietose yra tokiu nuostabiu dalykeliu. biggrin.gif

Larina, o kokiame mieste esi? Vilniuje aš neaptinku tokių lobių . Gal jau būna pravalyta iki man ateinant. Tas Humanos tinklas toks skurdus audiniais... g.gif
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 01 20, 14:53)
Zinok ne viskas PERFECT.
Pamirsau ideti nuoroda i veltinio foruma.

bet tai tik viena nuoroda irnesakyk.gif
kitoj temoj uŽtat bus idealiai perfect mirksiukas.gif
o tą nuorodą į veltinio forumą gal kas kelis psl reikėtų įdėt g.gif
ne visi, man rodos, viską skaito unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2007 01 20, 14:47)
Mano cepcikas  ax.gif
user posted image
user posted image

Nonna. koks smagus čepčikas thumbup.gif . Tinka ir nuo smalsiu žvilgsnių ,ir nuo visokių krituliukų ! O papuošalai labai įdomūs.Peržiūrėjau visus su malonumu. Kas čia per technika? Nelabai iššifruoju... g.gif
Atsakyti