Įkraunama...
Įkraunama...

M-klėlės, būreliai Marijampolėje ir jos apskrityje

kiek zinau yamaha ir kodelcius.vienas buvusioj mepros kavinej,kitas vytauto gatvej pries bendrabuti.
Atsakyti
QUOTE(sniegeniuke @ 2007 10 23, 20:31)
as siemet vedu i muzikos mokykla(aisku, ne Marijampolej o kazlu rudoj)i ankstyvojo muzikinio lavinimo grupe, manajai labai patinka ten


Kazlu Rudoje nera jokios ankstyvojo muzikinio lavinimo grupes, tikriausiai kalbi apie pop-chora "Rojaus obuoliukus". Dukra ji lanko nuo 3,5 metu (jau 4 metus). Priima ir visai mazus vaikus, bet aisku reiketu jau moketi kalbeti, taigi ne toks jau cia ir ankstyvas ugdymas. biggrin.gif

Beje, galiu pasigirt, kad musu pop-choras gana stiprus ir puiki vadove. Pastaraisiai metais nespejam koncertuoti po Lietuva, dalyvaujam ir rimtuose renginiuose. smile.gif
Atsakyti
http://www.muzikosmo...emo_pamokos.php
Papildyta:
cia muzikos pamokeles yamaha,marijampolej jos prasides rugseji,tad kas susidomejot galit pradet jau registruotis.bus nemokama pamokele,parodomoji.apsilankykit,nepasigailesit,tikrai geras dalykas,mes ipamokeles leksim visom keturiom thumbup.gif
Papildyta:
jauniausi mokinukai 4 menesiu priimami iki 6 metuku,jei neklystu
Atsakyti
Yamahoj vaikuciam uzsiemimai nuo 4 menesiu, o Kodelciuje - nuo 6 menesiu amziaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Lankom Kodelciu nuo 10 men biggrin.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Keliam temą į viršų... Gal kas lankę būrelius moksleivių kūrybos centre? Domina dailės užsiėmimai, solinis dainavimas pas Šurmaitienę ir choras Vyturėlis. Labai norėčiau kokių atsiliepimų...
Atsakyti
Na nezinau, as kiek girdejau Surmaitienes ugdytinius, labai jau senoviskai jie ten traukia, jauciasi mokytojos stilius. Bet gal tai nieko blogo, net nezinau..
Atsakyti
Ir mane labai domina įvairūs užsiėmimai Marijampolėje, auginu tris merginas 12m, 10m ir 4m. Vyresnėlės pradeda kūprintis verysad.gif , manau šokiai padėtų. Esame lankę baseiną, joms labai patiko. Bandė vyriausioji Sūduvos stadione dviračiais važinėtis.
Būčiau begalo dėkinga už jūsų patarimus, kokių užsiėmimų Marijampolėje yra, kur juos rasti ir kiek kainuotų.
Atsakyti
QUOTE(Mergytės @ 2009 09 09, 14:51)
Ir mane labai domina įvairūs užsiėmimai Marijampolėje, auginu tris merginas 12m, 10m ir 4m. Vyresnėlės pradeda kūprintis verysad.gif , manau šokiai padėtų. Esame lankę baseiną, joms labai patiko. Bandė vyriausioji Sūduvos stadione dviračiais važinėtis.
Būčiau begalo dėkinga už jūsų patarimus, kokių užsiėmimų Marijampolėje yra, kur juos rasti ir kiek kainuotų.



Aš savo 6 metų mergaičiukę užregistravau į šokius "Ldance", kurie vyks 6-oje vid. mokykloje. Kaip tik šiandien eisim 18.30.
Atsakyti
QUOTE(MamaAiste @ 2009 09 14, 18:05)
Aš savo 6 metų mergaičiukę užregistravau į šokius "Ldance", kurie vyks 6-oje vid. mokykloje. Kaip tik šiandien eisim 18.30.


Gal domėjoties kike kainuos šis šokių būrelis?
Papildyta:
QUOTE(MamaAiste @ 2009 09 14, 18:05)
Aš savo 6 metų mergaičiukę užregistravau į šokius "Ldance", kurie vyks 6-oje vid. mokykloje. Kaip tik šiandien eisim 18.30.


QUOTE(MamaAiste @ 2009 09 14, 18:05)
Aš savo 6 metų mergaičiukę užregistravau į šokius "Ldance", kurie vyks 6-oje vid. mokykloje. Kaip tik šiandien eisim 18.30.


Gal domėjoties kiek kainuos šis šokių būrelis? Ir kokį įspūdį paliko pirmas apsilankymas?
Mes praeitą savaitę apskambinome ir aplankėme keletą būrelių, tik sunkoka apsispresti, šokiai iš visų užsiėmimų brangiausi.
"Vilaida" šokti moko kainos apie 50-60Lt
Muzikos mokykloj šokiai apie 40Lt
Ir moksleivių kūrybos centre apie 25Lt
Šiandien eisim pažiūrėti ką veikia orientavimosi būrelis, jau beveik esame apsistoją ties juo g.gif
Ištiesų Marijamolės moksleivių kūrybos centre visi užsiėmimai yra pigiausi thumbup.gif , beto ir tinklalapį savo turi kuriame visi būreliai išvardinti, o ir pavaduotoja labai maloniai telefonu viską paaiškina.
Čia jų tinklalapis jeigu kam prireiktų smile.gif http://www.mmkc.puslapiai.lt/

Atsakyti
QUOTE(Mergytės @ 2009 09 15, 10:59)
Gal domėjoties kike kainuos šis šokių būrelis?
Papildyta:
Gal domėjoties kiek kainuos šis šokių būrelis? Ir kokį įspūdį paliko pirmas apsilankymas?
Mes praeitą savaitę apskambinome ir aplankėme keletą būrelių, tik sunkoka apsispresti, šokiai iš visų užsiėmimų brangiausi.
"Vilaida" šokti moko kainos apie 50-60Lt
Muzikos mokykloj šokiai apie 40Lt
Ir moksleivių kūrybos centre apie 25Lt
Šiandien eisim pažiūrėti ką veikia orientavimosi būrelis, jau beveik esame apsistoją ties juo  g.gif
Ištiesų Marijamolės moksleivių kūrybos centre visi užsiėmimai yra pigiausi thumbup.gif , beto ir tinklalapį savo turi kuriame visi būreliai išvardinti, o ir pavaduotoja labai maloniai telefonu viską paaiškina.
Čia jų tinklalapis jeigu kam prireiktų  smile.gif  http://www.mmkc.puslapiai.lt/




Mėnesiui kainuos 50 lt., užsiėmimai vyks 2 kartus per sav. Jau buvom du užsiėmimus, visai patiko tiek man, tiek dukrai. Labiausiai patiko, kad grupe sudaryta iš 15 mergaičiukių, o kai lanko darželyje šokius, tai ten sueina viso darželio vaikai, kurie nori šokti.Muzikinėje ir Vilaidoje priima, kiek žinau, nuo 7 metų.
Atsakyti
[quote=ngabrielyte,2009 03 31, 00:40]
Lankom Kodelciu nuo 10 men biggrin.gif thumbup.gif wub.gif
[/quot


Norėčiau sužinoti kokie įspūdžiai lankant Kodėlčių, kaip užsiima su šiais mažais stebuklais, nes pati turiu 5 mėn. mergytę ir galvoju, kad kažką lankyti būtų visai neblogai. Esame užsirašę i Yamahos mokyklėlę, bet dar negavę atsakymo.
Atsakyti