Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 2

Priminimas
Kita PIRMADIENI 07.23 18:30 MEETUKAS visoms besimokancoms anglu ir norincioms pasikalbeti angliskai neformalioj aplinkoj
Priimam visas norincias, ar tik dabar radot si puslapiuka ar jau senai naudojates cia pateiktais resursais ax.gif Drasiau thumbup.gif drinks_cheers.gif
Susitikimo vieta Mindaugo maximos Cili picerija (jei geras oras, lauke, jei netycia lytu ar salta - viduje thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FAINulka@: 19 liepos 2007 - 20:46
Sveikos merginos 4u.gif

As irgi anglu kalba mokausi, moku jau tikrai nemazai, bet vis dar mokausi lotuliukas.gif Bet dazniausiai skaitau laikrascius, internetines knygas ir t.t. Tai tam dalykui noreciau pasiulyti puslapiuka www.wordchamp.com Dalykas va thumbup.gif Sau skaitai, o jis tau viska virsuj vercia, kuriu zodziu nera, tiesiog i zodyneli isirasai, pabandykit, man tai jis liuks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sun23 @ 2007 07 19, 23:10)
Sveikos merginos  4u.gif

As irgi anglu kalba mokausi, moku jau tikrai nemazai, bet vis dar mokausi  lotuliukas.gif  Bet dazniausiai skaitau laikrascius, internetines knygas ir t.t. Tai tam dalykui noreciau pasiulyti puslapiuka www.wordchamp.com Dalykas va  thumbup.gif  Sau skaitai, o jis tau viska virsuj vercia, kuriu zodziu nera, tiesiog i zodyneli isirasai, pabandykit, man tai jis liuks ax.gif

neblogas dalykas thumbup.gif tik gaila i lietuviu nevercia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FAINulka@: 20 liepos 2007 - 09:39
Sveikutes 4u.gif Ilekiau tik palinketi visoms geros savaiteles ir meet'o.Na,as niekaip nebuciau galejusi prie jusu prisijungti,nes gaila as tolokai gyvenu nuo jusu,o ir isvaziuoju i kelione sianakt 4u.gif tikiuosi kad kelionej mano draugas pasipirs blush2.gif bet viltis kvailiu mama g.gif kas del mokymosi anglu k.gramatikos,man buvo keliom savaitem paskoline super knygele gramatikos juodos spalvos parasyta ant virselio "the fundamental of english grammar" thumbup.gif tikiuosi fainulka gales imesti jei tures,nes tikrai gera nors ir ne nauja knyga 4u.gif Fainulka as taves noriu asmeniskai paprasyti,gal gali man surasti Headway Advaced testu knygele...man sake kad tokia yra ar gali pagelbeti? ok,panelytes ikiukas drinks_cheers.gif pasiilgsiu jusu ir gero speakingo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(velniuke666 @ 2007 07 20, 17:02)
Sveikutes 4u.gif Ilekiau tik palinketi visoms geros savaiteles ir meet'o.Na,as niekaip nebuciau galejusi prie jusu prisijungti,nes gaila as tolokai gyvenu nuo jusu,o ir isvaziuoju i kelione sianakt 4u.gif tikiuosi kad kelionej mano draugas pasipirs blush2.gif bet viltis kvailiu mama g.gif  kas del mokymosi anglu k.gramatikos,man buvo keliom savaitem paskoline super knygele gramatikos juodos spalvos parasyta ant virselio "the fundamental of english grammar" thumbup.gif  tikiuosi fainulka gales imesti jei tures,nes tikrai gera nors ir ne nauja knyga 4u.gif  Fainulka as taves noriu asmeniskai paprasyti,gal gali man surasti Headway Advaced testu knygele...man sake kad tokia yra ar gali pagelbeti? ok,panelytes ikiukas drinks_cheers.gif pasiilgsiu jusu ir gero speakingo wub.gif

ar turi minty sia?
user posted image
Atsakyti
O as pasiulysiu nuoroda toms, kurios mp3 grotuvus turi. Kai vaikstau po parduotuves, miesta, parka megstu klausytis ko nors naudingo. Tai va, klausau BBC radijo (95.5) arba parsisiunciau siuo metu idomiu paskaiteliu anglu kalba siaip idomu
Tai ir anglu mokausi ir siaip svieciuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babble: 21 liepos 2007 - 09:09
QUOTE(babble @ 2007 07 21, 10:06)
O as pasiulysiu nuoroda toms, kurios mp3 grotuvus turi. Kai vaikstau po parduotuves, miesta, parka megstu klausytis ko nors naudingo. Tai va, klausau BBC radijo (95.5) arba parsisiunciau siuo metu idomiu paskaiteliu anglu kalba siaip idomu 
Tai ir anglu mokausi ir siaip svieciuosi  mirksiukas.gif

Dekui kad dalinies medziagyte 4u.gif
As irgi megstu masinoj vaziuojant i/is darbo pasileisti bbc radija - viena problemyte - prie namu visiskai netraukia, turiu max pasigarsinti radija, kad kazka girdeti... o vat link darbo viskas pasitaiso drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(FAINulka@ @ 2007 07 16, 21:02)
RAPORTUOJU  lotuliukas.gif
meetukas ivyko  thumbup.gif susirinko net dvi  drinks_cheers.gif sekanti pirmadieni tikimes daugiau prijaucianciu  mirksiukas.gif
07.23 18:30 susitikimo vieta Mindaugo maximos Cili picerija (jei geras oras, lauke, jei netycia lytu ar salta - viduje  thumbup.gif


Wow, šaunuolės! Ir kaip sekėsi bendrauti angliškai? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(FAINulka@ @ 2007 07 18, 15:43)
manau jei susirinksim meetukan daugiau kam to reikia tai galima butu kalbetis tokiomis temomis kaip verslas marketingas finansai ir t.t. smile.gif g.gif

O šita tema tai man kaip raketų mokslas... help.gif Neišmanau nė vienoj kalboj. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2007 07 21, 17:00)
Wow, šaunuolės! Ir kaip sekėsi bendrauti angliškai?  ax.gif
Papildyta:

O šita tema tai man kaip raketų mokslas...  help.gif Neišmanau nė vienoj kalboj.  doh.gif

pradzioj nedrisom bet po truputi po truputi ir viena kita isklausinejom angliskai biggrin.gif
gal ryt prisijungsi?
o sito tavo sakinuko nesupratau?
"O šita tema tai man kaip raketų mokslas... help.gif Neišmanau nė vienoj kalboj. doh.gif"
Atsakyti
QUOTE(FAINulka@ @ 2007 07 22, 18:41)
pradzioj nedrisom bet po truputi po truputi ir viena kita isklausinejom angliskai  biggrin.gif
gal ryt prisijungsi?
o sito tavo sakinuko nesupratau?
"O šita tema tai man kaip raketų mokslas...  help.gif Neišmanau nė vienoj kalboj.  doh.gif"

Žiūrėsim dėl rytojaus, kol kas dar nesu tikra. O tuo sakiniu tiesiog norėjau pasakyti, kad nė velnio neišmanau apie verslą ir pan. blush2.gif
Atsakyti
Labukas biggrin.gif

Tai rytoj vel susimatom, ane?..
Tikiuosi, kad nereiks tik dviese iki rugsejo menesio susitikineti lotuliukas.gif
Kurios vis abejoja, prasom prisijungti, nes smagu ir naudinga thumbup.gif
Atsakyti
Ei, KAUNIETĖS, neatsiliekam wink.gif Organizuojam ir mes susitikimą smile.gif Vasara puikiai tinka anglų kalbos pagerinimui thumbup.gif
Atsakyti