Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ir naminiai gyvūnėliai

QUOTE(AveM @ 2007 03 12, 22:46)
As manau,kad vaikui geriausia augti su trumpaplaukiu suniuku,kates jos gana pavojingos maziem,vienas dalykas del savo puku,kitas dalykas jos daznai megsta miegoti zmogui ant galvo,nekaip atsigule vaika gali uzdusint schmoll.gif


Ne visos kates miega ant galvos, o ant mazu vaiku jos nelipa.
Mes gavom katyte kai sunui buvo 1.4 men. Augo abu kartu, vaikas skriaude, man teko ginti. Dabar kate jau moka pati apsiginti, taciau jei dreskia tai pakankamai atsargiai ir tik tuomet kai sunus perzengia ribas. O siaip tai geriausias draugas - nuo ryto iki vakaro abu laksto, zaidzia slepyniu ir gaudyniu biggrin.gif Negalvojau, kad tiek daug gali vaikas atrasti veiklos su kate. O ir malonu, kai vakare kate uzsoka ant keliu wub.gif Ir kas labai patogu tai jos nereikia i lauka vesti, suniukas gerai, taciau tas vedimas i lauka...
Kai neturejom gyvunu galvojom koki isrinkti sunui, taciau nesigailiu del kates. Pauksciuku, ar zuvyciu nepaglostysi, neretai ir pakenkti gali. O kate puikus ir mielas draugas ir moka pati apsiginti wub.gif
Atsakyti
suns tikrai nereikia, jiems reikia daug demesio skirti ir namie jiems per anksta, manau
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2006 08 13, 10:20)
sakiau kitoj temoj, ir pasakysiu dar karta: augintinio turi noreti visa seima.
o degu kandziojasi???? pati turejau, labai svelnus zverelis buvo.
su sunim rupesciu tikrai bus daug, bent jau metus laiko. galit is ansto nurastyt ne vietoj paliktus batus, kampuotus baldus, o kandziosis tai jums ne degis. siulyciau nueiti i faunos foruma ir ten pastudijuoti augintoju patirti.

as tik pridesiu, kad ne tik visi turi noreti, bet tevai turi isipareigoti ir priziureti augintini, nes vaikai dar tam per mazi, vaikai gali buti tik padejejai ax.gif
Atsakyti
Aš 100 % sutinku, kad gyvūnas reikalingas namuose. Nors kad ir papūgėlė vistiek turi su kuo pabendrauti 4u.gif
Aš pati nuo pat kudikystės augau su gyvūnais ir neįsivaizduoju gyvenimo be jų. Ypač be šunų. Be jų neįmanoma gyventi doh.gif Na bet aišku būna tokių žmonių kurie nekenčia gyvūnų. (Neįsivaizduoju kaip jie gyvena ) Atseit jie smirda didelė priežiūra. Bet visuomet yra perdedama, kad ten yra sunku tarkim išeit pasivaikščiot su šuniu ar t.t Tie žmonės tiesiog neįsivaizduoja, kad nėra jau taip sunku tuos gyvūnus prižiūrėti, o poto jau pripranti prie jų ir tai tau tampa kasdienybė, kad grįžus iš darbo išvedi šuniuką ar t.t 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilzim @ 2008 04 13, 22:30)
suns tikrai nereikia, jiems reikia daug demesio skirti ir namie jiems per anksta, manau


As irgi tokios nuomones. Mano manymu bet kokio gyvunelio atejimas i namus turi buti apsvarstomas visos seimos, turi buti pasveriami visi uz ir pries. Ir dabar kartais uzsisvajoju apie suni, ir suvokiu, nors labai jo noriu, bet tai didele atsakomybe, prieziura ir pan. Kad ir paprasciausios atostogos uzsienyje arba pajuryje tampa problema, jau reikia rupintis kam palikti, kad kas priziuretu ir pan.
Atsakyti
Na su gyvūnų pirkimu vaikams, dažniausiai baigiasi tuo, kad po kelių savaičių vaikui jis nusibosta ir gyvūnu tenka rūpintis tėvams. Patikrinta taisyklė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilzim @ 2008 04 13, 22:30)
suns tikrai nereikia, jiems reikia daug demesio skirti ir namie jiems per anksta, manau


Yra visokių tų šunų, kaip ir namų, kur niekam neankšta, aš labai dėkinga tėvams, kad leido laikyuti gyvūnėlius. Dabar irgi laikau, nors vyras ir prieštaravo tam, tačiau su laiku jis pats prisirišo prie gyvojo kampelio, pats ir pakalbinsa, ir žaidžia biggrin.gif
Atsakyti
As asmeniskai neisivaizduoju savo namu be suniuko smile.gif
Gal todel kad nuo vaikystes esu pripratus auginti suneli, juo rupintis ir myleti wub.gif
Atsakyti
Labas visiems 4u.gif

Mūsų šeimoje mažų vaikų jau nėra , užaugę, tačiau prieš metus įsigijaus spanielę sau wub.gif ir nei vienos dienos dėl to nepasigailėjau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida:) @ 2006 08 11, 14:49)
kaip manote ar naminiai gyvuneliai kuriuos myli musu atzalos skatina savarankiskuma ?  g.gif  kaip tik sprenziam su dukrytem klausima del labradoro kaip manote ar labai dauk rupesciu jis sukels g.gif

Be abejo skatina smile.gif Labradoras bus trečias vaikas Jūsų namuose biggrin.gif Įlyskite į labradorų temą ir pasiskaitinėkite smile.gif O dėl to ar daug rūpesčių sukels... na, jei jau užauginote dvi dukreles, tai užauginsite tikrai ir labradorą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lyra @ 2006 08 14, 23:12)
Augintinis namuose gerai, jis moko vaiką atsakomybės, prieraišumo ir kitų gerų jausmų. Tačiau atsirasti jis turėtų tik tada, kai vaikas pats galės juo apsirūpinti

Tai, kad kiek vaikai besirūpina tais augintiniais.. kol neatsibosta tongue.gif Juk todėl ir yra vaikai... visvien visa priežiūra teks mamai po kurio laiko wink.gif Dar pagalvočiau dėl labradoro, nes žiūrint kokio amžiaus dukros.. gali lauke vedžiojant nenulaikyti tiesiog smile.gif

Tik dabar pamačiau kokio senumo tema doh.gif doh.gif Tai ar įsigijote šunelį? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 01 gegužės 2008 - 14:19
Su augintiniu ir gyventi yra linksmiau ;].. Gryžti namo, o ten laukia mielas padarėlis blush2.gif ... Taigi aš savo gyvenimo be augintinių jokiu būdu neisivaizduoju ;D... 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes.mano broliukas užaugo su kate,tai dabar jam 3metukai,bet žino kur yra maistelis,ir jai dubenėlis tuščias tai visada ipila,neleidžia,kad kiti piltu,nes jis pasakė,kad tai jo katė ir jis ją rūpinsis
Atsakyti