Įkraunama...
Įkraunama...

Afrikietiškos kasytės

APIE_KASYTES
Papildyta @ [mergetime]1100362262[/mergetime]
user posted image
Papildyta @ [mergetime]1100362529[/mergetime]
PINEJOS EMAILAS skunk@xxx.lt
Atsakyti
Ai zinau sita,bet ji gan nepigiai nori uz savo rankeliu darbeli.
Atsakyti
nepatarciau pintis tu kasyciu, nes drauge parvaziavo susipynus kasytes is ispanijos..tai sake gyvenime daugiau nesipins ir niekam nepatars.. nes sake baisus skausmas tempia galvos oda kaip nzn ka... ir net temperatura jai buvo uzkilusi nuo tu kasyciu kai supyne... tad net nzn ar tik cia jai ar dauguma taip... as tai nesiryzciau tokiam zingsniui.. geraj pagalvokite..
Atsakyti
nuejau as pas kirpeja, kuri jau stovejo salia pynusios kt. kirpejos ir pasakojo ispudzius blink.gif - galva skauda pora dienu pakankamai stipriai...ir dar- nuo saknu dedamas dirbtinas plaukas dazniausiai sukelia alergija ir kokia savaite ant galvos buna sasiukai- zaizdeles....nekalbu jau apie kaina- bent jau man paskaiciavo kad reiktu 140 kasyciu + 3 dirbtinu plauku sinjonu...sake 700lt kazi ar uztektu blink.gif blink.gif blink.gif + kas men reik perpint- kad nereiktu kaip Butkutei su kepure vaiksciot cool.gif
Atsakyti
na pripyne man kasyciu tai dabar va thumbup.gif zinoma pirma naktis nekokia buvo blush2.gif nepratus tiek daug kasyciu turet cool.gif
pyne keturias valandas doh.gif galva man neskaudejo bet sikna kentejo swoon.gif
esu ispanijoje ir man kainavo 100euru su plaukais su viskuo,temperatura nepakilo,
siaip daug kas nuo pinejos priklauso nail.gif kaip sakant blogam sokejui ir ........ trukdo blush2.gif tikrai esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(chica de mallorca @ 2005 02 16, 23:42)
na pripyne man kasyciu tai dabar va thumbup.gif zinoma pirma naktis nekokia buvo blush2.gif nepratus tiek daug kasyciu turet cool.gif
pyne keturias valandas  doh.gif galva man neskaudejo bet sikna kentejo swoon.gif
esu ispanijoje ir man kainavo 100euru su plaukais su viskuo,temperatura nepakilo,
siaip daug kas nuo pinejos priklauso nail.gif kaip sakant blogam sokejui ir ........ trukdo blush2.gif tikrai esu patenkinta thumbup.gif


o gal gali imesti nuotraukyte ???
Labai greit supyne thumbup.gif , matyt ten igude labiu nei Lt....gal dazniau pina g.gif O kokios spalvos tavo plaukai ?? Girdejau juodi ne taip baisiai pinasi ir atrodo nei balti...man kirpeja sake ant baltu tos sintetikos labiau matosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2005 02 17, 10:25)
o gal gali imesti nuotraukyte ???
Labai greit supyne  thumbup.gif , matyt ten igude labiu nei Lt....gal dazniau pina  g.gif O kokios spalvos tavo plaukai ?? Girdejau juodi ne taip baisiai pinasi ir atrodo nei balti...man kirpeja sake ant baltu tos sintetikos labiau matosi  blush2.gif



esu juodaplauke brunette.gif ir tikrai atrodo labai naturaliai thumbup.gif
O del nuotraukytes ideciau tik nezinau kaip blush2.gif
Atsakyti
chica de mallorca atsiusk man i emaila foto- bent seile pavarvinsiu laura@kovas.cjb.net

man tik keista negi cia tiek mazai buvo susipynusiu kasytes kad galetu pasidalint savo patirtimi g.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
perskaiciau jusu visu atsiliepimus ir spejimus apie kasytes.Zinoma nuomoniu yra daug,o ir atsiliepimu ivairiu. Pati esu kirpeja ir kasyciu esu pripynus nemazai.Siuo metu esu ne lietuvoje....pasiilgo mano pirsteliai sio darbo rolleyes.gif ,bet deja cia visaiskai nemadingos kasytes cry.gif . Tai pinti tenka tik savo dukrytei....... wub.gif
Idedu dukros nuotrauka......o jaigu turesite klausimu,drasiai klauskite....bandysiu atasyti..... smile.gif user posted image
Atsakyti
Va koki skelbima radau, gal kam pravers


Pinu afrikietiskas kasytes!!!
vardas: S
miestas: Vilnius
el. paštas: simpe@one.lt
telefonas: 867614494

Pinu afrikietiskas kasytes su siulais.Del kainos galima tartis.siaip 100 kasyciu kainuoja 50LT.


Man tai labai grazu, bet turbut is darbo iskart ismestu biggrin.gif
Atsakyti
o mano kaimyne turejo tokias kasytes. tik labai retai plaudavo. ir plaudavo... grindu plovimu skysciu biggrin.gif bet per ilga laika net su juo nebuvo imanoma isplauti. ir kvapas ne koks pradejo nuo tos galvos eiti... viena ryta sutinku - plika kaip kulnas. nusiskuto biggrin.gif nes geresnio budo nebuvo sukuosenai pakeisti.
Atsakyti
Sveikutes, noreciau ant vasaros kazkaip save (is daies) paivairinti. Man grazu yra afrikietiskos kasytes, tik kai jos supintos dailiai. Noreciau kad ipintu ne siulus, o plaukus. mano pacios ilgi ir palyginus stori plaukai(iki juosmens beveik), bet jie iskarpyti. Tai galvoju kai supins ar nesiskirs kur trumpesni buvo?
Siaip nezadu su jomis vaikscioti labai ilgai(gal apie 1,5 mėn.) ziurint kaip atrodytu, o po visko gal nelabai ir gaila butu patrumpinti siek tiek nes ilgi yra. Kazkaip man vasariskai atrodo tos kasytes, tai susigundziau.Zinau kad daugelis sakys, kad nesveika, kenkia plaukams, bet ju islenka tiek kiek kiekviena diena islinktu(sudejus i viena kruva gautusi nemazai).

Tai va bet ar apsiims kas nors pinti neplonus plaukus:)).manau daugaukai kainuotu? Beje, kas gal pynetes Siauliuose ir kaip jums rezultatas.ACIU
Atsakyti