Įkraunama...
Įkraunama...

Bukčių, Lazdynėlių, Pavasario plepsės 2d.

QUOTE(Bitute! @ 2007 09 18, 13:39)
Sveikutes smile.gif

mes dar vis  nestuke.gif  bet jau ne uz kalnu ir pas mus didzioji diena smile.gif

kaip jums kaimyneles sekas? ziuriu visai apmirus temuke  verysad.gif 

Norejau paklausti , ar kieno nors vaikuciai lanko "Lazdynelio"" darzeli?
mes jau nuo rugsejo 1d. einam smile.gif
vaikai lanko "Kaciuku"" grupe, kolkas abu labai patenkinti  thumbup.gif
namo sunkiai parsivedu  bigsmile.gif

tai galvoju, kad kai jau turesim leliuka, tai vaikus eisim su vezimu pasiimti smile.gif tai ir su kaimynem smagu butu nors kart gyvai pasimatyti  ax.gif


Sveika smile.gif

Nedaug tau liko thumbup.gif. Kaip jautiesi? g.gif
Maniškis lanko tą pačią grupę mirksiukas.gif
Tai susitiksim, aš irgi su vežimu einu pasiimti, paskui dar po mišką mes einam pasivaikščioti ax.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

registruojuos , vis dar nestuke.gif lotuliukas.gif

QUOTE(raami @ 2007 09 18, 13:58)
Sveika smile.gif

Nedaug tau liko thumbup.gif. Kaip jautiesi? g.gif
Maniškis lanko tą pačią grupę mirksiukas.gif 
Tai susitiksim, aš irgi su vežimu einu pasiimti, paskui dar po mišką mes einam pasivaikščioti ax.gif


jauciuosi pakankamai gerai thumbup.gif
na kankina zinoma ir paruosiamieji saremiai, nugaros skausmai ir kt. bet tai smulkme palygynus , kad jau greit pasimatysiu su suneliu wub.gif


o kuo vardu tavo bernuzelis ax.gif
gal kada susitiksim pasiimdami vaikus wink.gif as pasiimu juos apie 17 val +/- 10min

o su vezimais .... jauciu tik po geru 2-3 savaiciu mes varysim i miska pasivaikscioti rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Bitute! @ 2007 09 19, 10:30)
registruojuos , vis dar  nestuke.gif  lotuliukas.gif
jauciuosi pakankamai gerai  thumbup.gif
na kankina zinoma ir paruosiamieji saremiai, nugaros skausmai ir kt. bet tai smulkme palygynus , kad jau greit pasimatysiu su suneliu  wub.gif
o kuo vardu tavo bernuzelis  ax.gif
gal kada susitiksim pasiimdami vaikus wink.gif as pasiimu juos apie 17 val +/- 10min

o su vezimais .... jauciu tik po geru 2-3 savaiciu mes varysim i miska pasivaikscioti  rolleyes.gif

Gerai kad jautiesi neblogai, tai jau pranešk kada būsi nebe nestuke.gif
Bernužėlis mano Matas smile.gif, grupėj yra 2 Matai, tai maniškis didesnis, jį vadina Matu, o mažesnį Matuku smile.gif.
Dabar kai nedirbu aš pasiimu ankščiau iki 16.30 val. Kaip kada išeina ax.gif Vakar paklausinėjau apie Danielą ir Antonį, tai sakė, geri vaikučiai biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakarelis smile.gif

QUOTE(raami @ 2007 09 19, 11:37)
Gerai kad jautiesi neblogai, tai jau pranešk kada būsi nebe  nestuke.gif
Bernužėlis mano Matas smile.gif, grupėj yra 2 Matai, tai maniškis didesnis, jį vadina Matu, o mažesnį Matuku smile.gif.
Dabar kai nedirbu aš pasiimu ankščiau iki 16.30 val. Kaip kada išeina ax.gif Vakar paklausinėjau apie Danielą ir Antonį, tai sakė, geri vaikučiai biggrin.gif


niu va jauciuosi gerai, o siandien ginas apziurejes pasake, kad jau 4-5cm atsidarymas, bet kadangi vandenu pusle tvirta tai dar sedziu namie ir laukiu kol nubegs vandenys arba prasides reguliarus saremiai smile.gif

taigi kaimynes, bet kokiu atveju man jau nebedaug liko ryt arba poryt veliausiai tai tikrai jau turesiu suneli ant ranku wub.gif

o i tavo bernuzeli reiks atkreipti demesi mirksiukas.gif


o vat maniskiai tai kaip tik prasosi, kad kuo veliau paimciau is darzo thumbup.gif
patiko cia jiems labai, tai net pyksta kai po 17val atvaziuoju, sako dar nori pabuti, tai ir mamai tenka lauke pabuti dar smile.gif
nezinau kaip kita savaite bus tik g.gif tetukui matyt teks ir nuvezti ir pasiimti pirmom dienom.
Atsakyti
QUOTE(Bitute! @ 2007 09 21, 19:49)
Labas vakarelis smile.gif
niu va jauciuosi gerai, o siandien ginas apziurejes pasake, kad jau 4-5cm atsidarymas, bet kadangi vandenu pusle tvirta  tai dar sedziu namie ir laukiu kol nubegs vandenys arba prasides reguliarus saremiai smile.gif

Lengvo tau gimdymo mirksiukas.gif. O tas susitikimas su savo vaiku tikras stebuklas wub.gif Didesnio gyvenime neturejau...
Atsakyti
Sveikinu, Bitute, sulaukus sunelio!
Graziu dienu ir ramiu naktu! :*
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Mes jau namuciuose wub.gif

Visu pirma noriu padekoti uz sveikinimus ir grazius zodzius wub.gif

o buvo taip :
kaip ir rasiau , po gydytojo apziuros jau buvo atsidarymas apie 5cm. bet kadangi nebuvo jokios veiklos tai parvaziavau namo. o pirmieji reguliarus saremiai prasidejo apie 22val. mazdaug kas 5-7min, bet nelabai skausmingi. apie 24val jau kartojosi kas 3-4min. bet velgi nelabai skausmingi, tik kad labiau jauciau nugaros skausmus. tai kad nerizikuoti, nuvaziavom del visa ko i ligonine. Ligonineje buvom po 1val siek tiek. tai kol uzpilde duomenis, paklause tonusu ir pasodino ant kedes patikrinimui jau buvo apie 2val. tuo metu atsidarymas buvo 5-6cm. bet leliukas pradejo judeti ir nusimuse sarremiai. tai kadangi gydytojai nusprende, kad as jau visgi gimdysiu, tai paskambinau savo gydytojui , kad atvaziuotu. per ta laika mane pagulde i gimdykla. atvaziavo gydytojas , mes dar pajuokavom lotuliukas.gif ir jis prakirpo vandens maisa (labai jau tvirti pas mane maisai blush2.gif ) tai kol nuleido visus vandenis, dar po kokio pusvalandzio jau prasidejo jau tikri saremiai , bet kenciami. Visa laika gulejau ant sono, nes gydytojas dar apsukinejo Deivuduka i taisyklinga gimdymo padeti. taip gulejau gulejau ir tik staigiai pajauciau kad jau noriu stangintis, tai staigiai pagulde ant nugaros ir vienas stiprus saremis - issitate galvyte ir antras stiprus saremis - gime sunelis wub.gif

net nespejau susiorentuoti ir susikaupti rimtam darbui. Visa laika salia buvo MB ir mane palaike wink.gif

Deividukas gime labai lengvai ir greitai, as niekur neplysau ir nereikejo net kosmetiniu sukabinimu. dar iki 7 val ryto abu gulejom gimdyklos, per ta laika jis du kartus pavalge. paskui mane pagulde i palata , o suneli atnese tik po 10val. ir paliko wub.gif

tai va tokia musu istorija wub.gif

tai matyt jau kita savaite su vezimu jau ir iki darzelio nueisiu thumbup.gif bus proga susitikti ir su mamytemis bigsmile.gif
Atsakyti
Tu - SAUNUOLE!!! thumbup.gif
Atsakyti
Bitute, didžiausi sveikinimai susilaukus sūnelio wub.gif wub.gif

Kaip sekasi tvarkytis? Ar sūnelis duoda mamytei pailsėti?
Atsakyti
QUOTE(ruudoji @ 2007 09 24, 21:12)
Tu - SAUNUOLE!!!  thumbup.gif


Aciu wink.gif

QUOTE(raami @ 2007 09 26, 14:30)
Bitute, didžiausi sveikinimai susilaukus sūnelio wub.gif  wub.gif

Kaip sekasi tvarkytis? Ar sūnelis duoda mamytei pailsėti?


aciu labai uz sveikinimus wub.gif

kolkas tvarkytis nera sunku smile.gif dickiai pakankamai savarankiski, o mazylis ramuolis wub.gif
pavalgo ir miega ir i pampersus krauna kaip reikiant lotuliukas.gif

natimis irgi miega gerai, valgom dar ivairiai , kai papraso tai ir duodu smile.gif
Atsakyti
Raami , malonu buvo gyvai susipazinti mirksiukas.gif tik kazkaip mazai pabendravom, na nieko dar bus progu susitkti ir pabendrauti thumbup.gif

o kur kitos kaimynes ? Auuuuuuuuuuu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute! @ 2007 09 28, 12:45)
Raami , malonu buvo gyvai susipazinti  mirksiukas.gif  tik kazkaip mazai pabendravom, na nieko dar bus progu susitkti ir pabendrauti  thumbup.gif

Man irgi buvo malonu ax.gif. Ar dieną eini į mišką?

Ar užrašei mažajį į darželį? g.gif Kai mes birželį užrašinėjom, tai sakė, kad 2010 metams jau nedaug vietų yra unsure.gif. Gal ir mažieji į tą pačią grupę eis mirksiukas.gif
Atsakyti