Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: gyd.L.Kavoliunienė, J.Lesčiova

Sveikutes,
o man iskilo kalusimas - II ligonineje echoskopuojant daro nuotraukytes?
Atsakyti
QUOTE(smail @ 2006 08 06, 20:34)
Sveikute,niekas ir nesako kad gaila moketi.mes cia kalbejom kad ne vien gyd.gauna toki atlyginima.O siaip tai cia prase parasyti nuomone ka manom apie sia gydytoja tai ir isreiskem nuomone,man asmeniskai ji daug skriaudos pridare o kitom labai gera juk kiekvienam skirtingai jei jums gera tai valio  thumbup.gif .
aukite sveiki ir laimingi smile.gif  smile.gif
Papildyta:
PS.o be to jei jau skambini ir issikvieti ne gydytojo darbo metu tai jau nori nenori turi moketi.Nes gydytojo pasirinkimas yra apmokestintas


O as net ir nezinojau, kad jis apmokestintas blush2.gif unsure.gif - mes susitarem tarpusavyje ir viskas, jokiu papildomu mokejimu nebuvo, mes tiesiog atsidekojom tiek, kiek mums atrode doh.gif Ir uz vyro lovadienius niekas nieko neprase, o jis gyveno istisai palatoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuziukas @ 2006 08 05, 01:15)
Ne vien daktarai gauna 600 lt atlyginima ir as toki gaudavau pries dekretines, tai kaip man maza vaika islaikyti ir dar daktarei moketi 500 lt uz gimdyma, juk ju toks darbas  g.gif  Kam tada dirbti toki darba? Visi mes vienodi. O jauniems tevam kiekvienas lt svarbus  thumbup.gif


Laba diena 4u.gif

Iš vienos pusės pritariu tavo nuomonei - teisingai ne vien tik gydytojai gauna tokį mažą atlyginimą. Turbūt koks trečdalis Lietuvos dirba už minimumą... Bet iš kitos pusės juk ne kiekvienos profesijos atstovas kasdien gelbėja žmonėms gyvybes, suteikia džiaugsmo jų artimiesiems, padeda į pasaulį ateit naujam žmogeliukui... Ne kiekvienos profesijos atstovas patiria tiek streso darbe, kai po operacijos su nerimu širdyje laukia ar atsigaus pacientas po narkozes, ar pasveiks ir t.t. Tad manau, kad gydytojai tikrai yra verti pagarbos ir kad už jų darbą turi būti tinkamai atlyginta - aš nekalbu apie vokelius po operacijų ar gimdymo, kalbu apie gaunamą atlyginimą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cresta: 19 rugpjūčio 2006 - 10:50
QUOTE(cresta @ 2006 08 19, 12:49)
Laba diena  4u.gif

Iš vienos pusės pritariu tavo nuomonei - teisingai ne vien tik gydytojai gauna tokį mažą atlyginimą. Turbūt koks trečdalis Lietuvos dirba už minimumą... Bet iš kitos pusės juk ne kiekvienos profesijos atstovas kasdien gelbėja žmonėms gyvybes, suteikia džiaugsmo jų artimiesiems, padeda į pasaulį ateit naujam žmogeliukui... Ne kiekvienos profesijos atstovas patiria tiek streso darbe, kai po operacijos su nerimu širdyje laukia ar atsigaus pacientas po narkozes, ar pasveiks ir t.t. Tad manau, kad gydytojai tikrai yra verti pagarbos ir kad už jų darbą turi būti tinkamai atlyginta - aš nekalbu apie vokelius po operacijų ar gimdymo, kalbu apie gaunamą atlyginimą...

Sveikutes,vat butent aisku kad mes turim buti dekingi kad tokie kaip gydytojai isvis yra,o ir atlyginimu linkim jiems didesniu tik kad nereiketu tu vokeliu,nes ka daryti tam zmogui kuris neisgali duoti tu vokeliu o jis lygiai taip pat kaip ir kiekvienas dirba ir atiduoda mokescius ligoniu kasai
o papildomai neturi is ko duoti gydytojam,tai ka tokiam zmogui daryti juk vokti tai del to neis,o gydytojai kaip kurie taip ismandreja nuo tu vokeliu kad nesupranta kad gali ir netureti g.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu kodėl puslapyje apie gydytoją Leščiovą tiek daug kalbama apie mokėjimą. Ar ji prašo pinigų? blink.gif Aš manau šiek tiek atsidėkoti, bet man nelabai patinka jei to reikalauja, ar turi nusistatę sumas.
Atsakyti
cool.gif Aš gimdžiau pas gyd.Leščiovą. Ir viso nėštumo metu pas ją lankiausi nor esu iš kito miesto. Bet geresnės gydytojos nežinau ar begalėčiau rasti. tikrai gera gydytoja biggrin.gif Jos dėka dabar turiu džiaugsmeli nes prieš kelis metus ji darė gimdos operaciją, o kai pastojau rūpinosi tikrai nuoširdžiai. Kai iškilo persileidimo grėsmė tuoj pat guldė i ligonine ir ateidavo ne po kartą o po kelis kart per dieną, nors tikrai turėjo darbo. Todėl ir sakau kad už savo džiaugsmą esu dėkinga jai. Per apžiūras man viską pasakodavo apie kūdikio augimą ir vystymąsi. o gimdymo metu buvo kantri švelni ir rūpestinga lotuliukas.gif Žodžiu galiu sakyti kad tai gydytoja iš didžiosios raidės thumbup.gif Jei susiruošiu antram tai tik pas ją lankysiuos. O apie pinigu davimą manau kad nevertėtu diskutuoti. jei nori duodi jei nenori ne. cool.gif
Atsakyti
ji puiki daktaryte thumbup.gif tik pas ja gimdysiu antra ateiti 4u.gif rupestingumas neispasakytas wub.gif saunuole,kad tik tokiu daugiau... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smail @ 2006 08 03, 17:18)
sveikutes,neuzpykit uz mano nuomonę,bet turbut tam ir yra sis forumas kad kiekviena pareikstu savo nuomonę. :ax:Paciai teko gimdyti pas Lesciova,tiesa pasakius visa gimdyma bijojau ar viskas gerai bus mano maziukui.Oiki nestumo su gydytoja teko susidurti gerokai anksciau.pirma karta del kiausidziu uzdegimo,likau tikrai patenkinta ir galvojau lankysiuosi pas ja visada.bet po kiek laiko su skausmais atsiguliau vel i ligonine ir vel pas ja.apziurejo ir pareiske kad uzdegimas.Uzdegimas tai uzdegimas gydziausi uzdegima 10 dienu ligonineje su jos prieziura.skausmai vis nesiliove pasakiau jai o ji tik atsake kad uzdegimas eina i pavirsiu ir todel tau taip atrodo,eilinį karta patikejau gydytojos zodziu.Pries isleidziant namo padare ultragarsa ir pasake niekad gyvenime nepamirsiu siu zodziu 'jei ne antibjotikai tai su vyru nors trim aukstais tikrai pastotum' (dar pamirsau pamineti kad pas ja konsultavomes del to kad bevei 3 metus nepastojau)Taip gryzau namo,aisku ne ilgam po 4 dienu isveze su tokiais skausmais kad dabar kaip pagalvoju geriau 10 kartu pagimdyciau nes gimdant tarp saremiu yra sioki toki tarpai.Ir ka jus manot apziuri gydytoja ultragarsu beje ne Lesciova,beveik 3 men nestumas tik deja tuboje ekstra operacija ir diagnoze kadangi per velai buvo pastebetas nestumas ne vietoje norint turet maziuku prireiks dar vienos operacijos.Tik paguode tuo kad turiu dziaugtis kad gyva likau nes dar pusvalandis ir manes butu nebuve,aisku man tuo metu atrode kad geriau jau betu taip atsitike.TAIP KAD NEI VIENAS NESAM NUO TO APSAUGOTI,KAD IR GERIASIAS GYDYTOJAS KAIP JUS DAUGUMA SAKOT.BET KIEKVIENAS KLYSTA IR JEI JAU SKIRTA KAS NORS NEGERO AR TAI GERO TAI TO JOKS ZMOGUS NEPAKEIS KAD IR GERIAUSIAS. 4u.gif Linkiu visoms sekmes thumbup.gif ir neuzpykit juk cia tik mano nuomone

Atsakyti
as ruosiuos pas Lesciova gimdyt. tfu tfu tfu, kolkas viskas labai gerai, kas liecia prieziura thumbup.gif
Atsakyti
lygiai po menesio nuo savo parasymo, gimdziau smile.gif
zinokit super...esu labai patenkinta sia gydytoja, kadangi ji man padovanojo paskutini kaklelio atsidarymo cm...kaklelis kietas buvo ir sunkiai judejo, ji ten pratampe man smile.gif ir leido ramiai jaustis - zinojo kad bijau, negazdino labai smile.gif
na, vienu zodziu - dar perdaug emociju, taciau nuostabi daktare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2006 12 17, 00:44)
lygiai po menesio nuo savo parasymo, gimdziau smile.gif
zinokit super...esu labai patenkinta sia gydytoja, kadangi ji man padovanojo paskutini kaklelio atsidarymo cm...kaklelis kietas buvo ir sunkiai judejo, ji ten pratampe man smile.gif ir leido ramiai jaustis - zinojo kad bijau, negazdino labai smile.gif
na, vienu zodziu - dar perdaug emociju, taciau nuostabi daktare smile.gif



Sveika, labai smagu girdėti , kad tau jau viskas gerai praėjo. Ir daktarė patiko, nes aš irgi ruošiuosi pas ją ax.gif .
Atsakyti
Sveiki, nesenai pasijungiau ir sugalvojau parasyti apie gydytoja Kavoliuniene.
Pas ja as gimdziau pirmagime, na jeigu kas turit susitare su sia gydytoja, tai pasiklaiukit be jokios baimes. Gydytoja LIUX is didziosios raides. thumbup.gif
Jokio streso, jokiu neigiamu emociju. Na o ta savaite po gimdymo kaip apziuredavo mane, tai nepakartojama. Per diena po du kartus. Taip, kad tikrai profesionalumas labai didelis, atidumas ir nuosirdi..... Patys geriausi zodziai apie ta gydytoja. 4u.gif Musu maziuke sveika, as sveika, na ko daugiau noreti.
drinks_cheers.gif
Atsakyti