Įkraunama...
Įkraunama...

Nesutarimai su darželio auklėtojomis


Nusivyliau auklėtojomis ir aš doh.gif Net nežinau, ar čia mano vaikai nebesutvardomi, ar kaip: maniškiai viska vakarais papasakoja, ka veikė, kokius gerus ir blogus darbus padarė. Ir štai vakar rengiamės, o maniškiai ir sako: auklėtoja šiandien mane tiesiai iš lovos per pietus išvedė į rūbinėlę ir tel liepė sėdėti, nes aš nemiegojau... Kai pasiklausiau auklėtojos, kas čia nutiko, ji puolė: "neilgai jis ten buvo, neginkit savo vaiko, nes jis jaučia jūsų gynimą ir neklauso mūsų. O be to, ką daryti, kad jis neklauso ir nemiega pietų miego.... unsure.gif" Net nebežinau ką daryti, kaip reaguoti į tokius auklėtojos skundus: ar bausti savo vaikus, mokyti, kad jie nežadintu kitų vaikų ir tarpusavyje nekalbėtų, ar eiti pakalbėti su vedėja. doh.gif Jie niekada namuose nemiega, išsimiega po 10 val per para, tai manau, kad užtenka.
Tas pats ir su valgymu, po vienam vaikui išoperuoto apendicito, labai prisižiūrime maistą, tai darželyje pradėjo nebevalgyti g.gif O auklėtojos pyksta verysad.gif .
Aš suprantu, kad auklėtojos turi kažkaip su vaikais tvarkytis, bet pliką vesti į rūbinėlę, ar į kitą grupę - doh.gif man nepriimtina. Būna, kad maniškiai krečia kvailystes, tai tegu stato į kampą, bet .... Ką jūs manote?
Atsakyti
Neturi teises pliku vaiku vesti jeigu nemiega, nenori ir tegul nemiega. Kazkokia nesamoninga tvarka. Tiesiog aukletojos nori, kad viskas pagal jas butu, o namano, kad kiekvienas vaikas individualus. Kaip kokiam kaleime,pagal grafika viska turi daryti. Suprantu, kad turi kazkokia tvarka turi buti, bet kad versti valgyti ar miegoti, nesamone. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vil @ 2007 03 09, 17:04)
Net nebežinau ką daryti, kaip reaguoti į tokius auklėtojos skundus: ar bausti savo vaikus, mokyti, kad jie nežadintu kitų vaikų ir tarpusavyje nekalbėtų, ar eiti pakalbėti su vedėja. doh.gif  Jie niekada namuose nemiega, išsimiega po 10 val per para, tai manau, kad užtenka.

pliku tai neturi teises vesti, bet kazka daryti privalo. Nes man pvz nusispjauti, kad kazkoks vaikas vaidina labai dideli ir nenori miegoti pietu miego. O mano vaikai miega ( dazniausiai ne savo noru nueina miegoti, bet kazkodel greitai nuluzta ir bent jau valanda ismiega) ir jeigu darzelyje yra tam skirtos valandos, tai ir nenoriu, kad kiti vaikai neleistu maniskiam pailseti.
Nieko neatsitiks, jeigu vaikas pamiegos valanda ir dienos metu - nuo to jam blogiau tikrai nebus. O jeigu jau nenori miegoti, tai tegul nors ramiai pabuna ta laika.
Pas vedeja nuejus reiketu pasiaiskinti, kad aukletoja netinkamai vaikus baudzia. O paciai namuose reikia irgi su vaiku pasikalbeti, kad miego metas po pietu yra skirtas poilsiui ir per ji reikia atitinkamai elgtis
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2007 03 12, 13:12)
Neturi teises pliku vaiku vesti jeigu nemiega, nenori ir tegul nemiega. Kazkokia nesamoninga tvarka. Tiesiog aukletojos nori, kad viskas pagal jas butu, o namano, kad kiekvienas vaikas individualus. Kaip kokiam kaleime,pagal grafika viska turi daryti. Suprantu, kad turi kazkokia tvarka turi buti, bet kad versti valgyti ar miegoti, nesamone. verysad.gif

Pliku -tikrai blogas elgesys! wub.gif Bet kad kiekviena individualybe elgtusi kaip tik ta minute sauna i galva - irgi negali buti. Juk grupeje vaiku 15-20 ! Ir daug (ypac jaunesniu), kurie tikrai pamiegotu, bet trukdo individualybes. Cia ir tevu darbas turetu buti, kad isaiskinti saviskiams, kam skirtas popiecio miegas. Maniske miega ir ilgai, jei tik grupeje tylu. O tylu, kai niekas netriuksmauja. doh.gif
Atsakyti
Paskaitinėjau jūsų pasisakymus,nusprendžiau ir aš įsiterpti.Nesenai mano sūnus pradėjo pasakot ką auklėtoja veikia su jais,tai aš pakraupau blink.gif Juos sakė pastoviai veda į tualetą,nes tipo neklauso ir turi ten būti,kitiems vaikams sakė netgi valgyti nunešė į tualetą doh.gif .Kaip guli irgi jei nemiega sako liepia tuoj bėgt į tualetą sėdėt,sako net nespėju apsimaut tapkių,liepia greit ir jis turi plikom kojytėm ten stovėt blink.gif Ir dar daugiau kaip pasakė kad per veida netgi jam duoda blink.gif blink.gif blink.gif Mano sūnus tiek įbaugintas tos auklėtojos,kad sako aš bijau jei ką pasakyt nes grįšiu primuštas su mėlynėm wacko.gif Klausiau kaip kita auklėtoja ar irgi taip pat elgiasi? Sako ne ji tik ant kėdutės liepia pasėdėt jei ką nusikalstam,o į jokius tualetus neveda.O ji yra jauna,nesenai atėjusi dirbti ir mano sūnus ja labai patenkintas,gerai sutaria.Man atrodo jaunos auklėtojos geriau dirba savo darba,nei senos,nes jos pripratusios prie tarybinių laikų kaip su vaikais nesiskaitydavo,taip ir dabar (žinoma ne visos).
Pas auklėtoja aiškintis nėjau,nes žinau kad labai gražiai išsisuks,sakys vaikas prisigalvojo ir tiek.Nes jau buvo atvejis kaip mano vaikui ausis tampė,tai kaip nuėjau sako,negali būti kažką vaikas sumaišė ar prisigalvojo doh.gif prie akių vaidina labai gerą.Buvau nuėjusi pas vedeją,bet jos tada neradau,bet būtinai nueisiu pasikalbėt,nes taip palikti negalima,nes skriaudžiamas yra ne vien mano vaikas unsure.gif
Atsakyti
Tikriausiai padykęs tas jūsų berniukas, bet taip elgtis auklėtoja neturėtų. Ar jūs paklausiat auklėtojos, kaip jis elgiasi, ar buvo geras šiandien? Lyg tarp kitko užsiminkit, kad jūsų berniukas viską pasakoja, kas atsitinka daržely, kartu aptarkit, patarkit, kokie drausminimo būdai jam veiksmingi. O dėl miego- su penkiamečiu jau galima susitarti, kad jei ramiai gulės, auklėtoja jį anksčiau pakels. Ir su vaiku kasdien kalbėkit apie jo elgesį darželyje, pasakykit, kaip jums būna malonu, kai jis gerai elgiasi. Neaptarinėkit su vaiku ar jam girdint, kokia ta auklėtoja bloga, nes tai dar pasunkins vaiko ir auklėtojos bendravimą.
Atsakyti
QUOTE(aurime @ 2007 04 28, 21:10)
Tikriausiai padykęs tas jūsų berniukas, bet taip elgtis auklėtoja neturėtų. Ar jūs paklausiat  auklėtojos, kaip  jis elgiasi, ar buvo geras šiandien? Lyg tarp kitko užsiminkit, kad jūsų berniukas viską pasakoja, kas atsitinka daržely, kartu aptarkit, patarkit, kokie drausminimo būdai jam veiksmingi. O dėl miego- su penkiamečiu jau galima susitarti, kad jei ramiai gulės, auklėtoja jį anksčiau pakels. Ir su vaiku kasdien kalbėkit apie jo elgesį darželyje, pasakykit, kaip jums būna malonu, kai jis gerai elgiasi.  Neaptarinėkit su vaiku ar jam girdint, kokia ta auklėtoja bloga, nes tai dar pasunkins vaiko ir auklėtojos bendravimą.

Padykusi vadinasi yra visa grupe,jei visus veda į tualetą,bet kažin kodėl kita auklėtoja šito nedaro? g.gif Jei dirba tokį darbą manau turėtų išmanyti kaip vaikus auklėti ir juos sutramdyti,nevedant jų į tualetą stovėt ar per veidą trankyt doh.gif Mano sūnus jau iš vis nebenori eiti į darželį,aš vis jį kalbinu,raminu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 04 28, 20:24)
taip palikti negalima,nes skriaudžiamas yra ne vien mano vaikas  unsure.gif

šiaip kraupu skaitant,kad tokių auklitojų vis dar yra doh.gif
manau reiktų nenuleist rankų ir kovot už vaikus.Auklitojos turi mokint vaikus gerų pavyzdžių ,bet jokių būdu ne tualetuose baudas skirt.
eičiau tiesiai su vaiku pas darželio vedėja ir išsakyčiau savo nuomuonę.

QUOTE(aurime @ 2007 04 28, 21:10)
Tikriausiai padykęs tas jūsų berniukas, bet taip elgtis auklėtoja neturėtų. Ar jūs paklausiat  auklėtojos, kaip  jis elgiasi, ar buvo geras šiandien? Lyg tarp kitko užsiminkit, kad jūsų berniukas viską pasakoja, kas atsitinka daržely, kartu aptarkit, patarkit, kokie drausminimo būdai jam veiksmingi. O dėl miego- su penkiamečiu jau galima susitarti, kad jei ramiai gulės, auklėtoja jį anksčiau pakels. Ir su vaiku kasdien kalbėkit apie jo elgesį darželyje, pasakykit, kaip jums būna malonu, kai jis gerai elgiasi.  Neaptarinėkit su vaiku ar jam girdint, kokia ta auklėtoja bloga, nes tai dar pasunkins vaiko ir auklėtojos bendravimą.

taip...nereikia ir tikėtis ,kad darželinukas sedės rankas sudėjas.Jei auklitojos nemoka vaikus užimti-piešimais ,visokiais darbeliais ir t.t.
jei auklitojos skirtu jiems visiems daugiau dėmesio ir tikrai,kad nebūtų vaikų neklausymų...susižalojimų unsure.gif
O jei padykęs tai nereiškia,kad juos bausti tokiom bausmėm kaip ausų tampymai-pliokštelėjimai per veidą ar tualete leisti pusvalandžiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vil @ 2007 03 09, 17:04)
išvedė į rūbinėlę ir tel liepė sėdėti, nes aš nemiegojau... ................ Būna, kad maniškiai krečia kvailystes, tai tegu stato į kampą, bet .... Ką jūs manote?

Tai koks skirtumas ar į kampą, ar į rūbinėlę lotuliukas.gif Galvokit ką kalbat ......... čia jau principai manau žaidžia tamstos smile.gif

QUOTE(ingakyca @ 2007 03 12, 13:12)
Neturi teises pliku vaiku vesti jeigu nemiega, nenori ir tegul nemiega. Kazkokia nesamoninga tvarka. Tiesiog aukletojos nori, kad viskas pagal jas butu, o namano, kad kiekvienas vaikas individualus. Kaip kokiam kaleime,pagal grafika viska turi daryti. Suprantu, kad turi kazkokia tvarka turi buti, bet kad versti valgyti ar miegoti, nesamone. verysad.gif

Turi būti tvarka .......... o jei jos nenorite laikytis, tai auginkite vaikus namie. Vaikų grupėje 20 ir kas bus , jei auklėtoja tenkins visų poreikius ir kaprizus ....... nenori miegoti, tegul ramiai guli , nenori valgyti, tegul nevalgo, bet kartu su visais sėdi prie stalo ........... mes dirbam tokiu principu smile.gif O apie plikų neaprengtų vaikų palikimą šalti, tai čia jau kitas reikalas ......... taip daryti nevalia.
Pagalvokite kas bus, jei į mokyklą ateis vaikas, kuris galvos, kad gali daryt ką nori g.gif Noriu mokaus, noriu nesimokau, noriu sėdžiu pamokoj , noriu ne , noriu triukšmauju, noriu ne ............ g.gif Ką paskui kaltinsite ........... duodu 100 proc. , kad mokyklą ir mokytojas lotuliukas.gif


Apskritai, šiuolaikiniai tėvai dažniausiai mato tik auklėtojų klaidas, o savų vaiko auklėjimo spragų net nelinkusios matyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 29 balandžio 2007 - 13:40
QUOTE(Voverė @ 2007 04 29, 14:36)

Apskritai, šiuolaikiniai tėvai dažniausiai mato tik auklėtojų klaidas, o savų vaiko auklėjimo spragų net nelinkusios matyti  smile.gif

nelinkusi kaltinti tik auklitojus schmoll.gif ...vaikus pačios auginam ir žinom juos visus kvailiojimus,kapizus ir t.t.
bet auklitojos turi visada atsiminti savo pareigą,kad mes mokome vaikus gerų pavyzdžių ax.gif
Esu girdėjusi čia ,kad padaužiukus vaikus,atskiria nuo vaikų,apibrežia metrą ant metro kvadratėlį ir jame pastato vaiką blink.gif -ir vaikas turi būt vietoje,vaikščioti tik tame plote unsure.gif vat čia ir bausmė-ar tai valia? blink.gif

O dėl (grafiko ) sutinku, vaikai turi viso šio išmokti.Nematau jokio blogio . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 04 29, 14:58)
atskiria nuo vaikų,apibrežia metrą ant metro kvadratėlį ir jame pastato vaiką blink.gif  -ir vaikas turi būt vietoje,vaikščioti tik tame plote unsure.gif vat čia ir bausmė-ar tai valia? blink.gif


Man tai čia bausmė nesiskirianti nuo pasodinimo prie stalo ar pastatymo į kampą ........ nieko blogo tame nematau ................ tai kaip laikinas laisvės apribojimas ir sutramdymas ......... nemanau, kad ilgai ten vaikas laikomas ......... turbūt būna toje erdvėje, kol nusiramina . Čia smurto, luošinimo ar žalojimo nematau. Beja, tai gal net net lenvesnė bausmės forma, nei kad sėdėt ant kėdės g.gif , o šitas būdas naudojamas tikrai visur , nes kaip kitaip sutramdyt įsisiautėjusį vaiką smile.gif

O aš iš savo vaikystės pamenu, kad pas mus darželyje nusikaltusius , per pietų miegą kalbančius, vaikus pusnuogius vesdavo į kitas grupes ant galvos uždėjus nupieštą liežuvį. Va čia tai yra vaiko žalojimas, nes visi vaikai mokinami šaipytis iš vaiko atėjūno su dideliu liežuviu. Daugelis vaikų garsiai juokdavosi, o man širdis į kulnus nukrisdavo iš baimės , kad ir aš neatsidurčiau toje vietoje.
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2007 04 29, 17:35)
Man tai čia bausmė nesiskirianti nuo pasodinimo prie stalo ar pastatymo į kampą ........ nieko blogo tame nematau ................ tai kaip laikinas laisvės apribojimas ir sutramdymas ......... nemanau, kad ilgai ten vaikas laikomas ......... turbūt būna toje erdvėje, kol nusiramina . Čia smurto, luošinimo ar žalojimo  nematau.  Beja, tai gal net net lenvesnė bausmės forma, nei kad sėdėt ant kėdės  g.gif , o šitas būdas naudojamas tikrai visur , nes kaip kitaip sutramdyt įsisiautėjusį vaiką  smile.gif


nemanau,kad čia yra geras būdas taip vaikus tramdyt....vis dėlto čia yra VAIKAI ,o ne narve laikomi gyvūnai.Reikia tą visada atsiminti. VAIKAM LABAI GREIT ĮSTRINGA IR JIE NUO TO TIKRAI,KAD NEPASIDARYS GERESNI.Iš narvo paleisti žvėrys-daug aršesni-nei,kad buvę prieš tai.
ir bėje...-tas vaikas laikomas(apibrėštam kvadrate) ne tada, kai tik nusikalsta,o visada pertraukėliu metu-kaip suprantama jis kelią grėsmę visuomenei bet kokiu laiku doh.gif

man aktuali ši tema...bet ir žiauri unsure.gif
Atsakyti