Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

Ruci, as jau apsikreciau drinks_cheers.gif Vakar prisispausdinau kalna sablonu is tavo nurodyto tinklapio. MB visai apstulbes... blink.gif Nu bet as zinau, kad ne spietna esu: mezgu, neriu, dekupazint mokinuos, o dabar dar ir pjaustyt imsiu.

Vakar vis mislijau, kaip cia graziau yra. Ar kai ispjaustai po dalele ir suklijuoji i paveiksliuka, ar kai padarai sablona ir is kitos puses priklijuoji kitos spalvos popieriu (kazkas panasaus i vitraza)? g.gif

Man is spalvotu patiko sitas (iatriu, kad cia nupurksta), bet galima ispjaustyt ir is spalvoto popieriuko. Ane?

user posted image user posted image

Arba va dar kas patiko:

user posted image user posted image

Jetaus kokios mazos gavos... Nu bet ideja aiski smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monada: 25 sausio 2007 - 14:41
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 14:53)
krita, aš tau išsiunčiau savo el. pašto adresą, bet po to pagalvojau, kad tikriausiai visoms būtų įdomu pamatyti tavo darbelius, tad gali kuriai mamytei (kuri turi teisę dėdi čia paveiksliukus) išsiųsti, na o ji patalpintų juos šičia mirksiukas.gif  ir tada visos galėtų pasigrožėti  bigsmile.gif

gavai?
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 01 25, 15:45)


Aha gavau bigsmile.gif nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui už temą, 4u.gif nes prieš kalėdas norėjau karpytų angelų, bet niekur neradau šablonų, o čia tikrai rasiu įdomių įdėjų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 14:46)
Na va dabar viskas aišku dėl popieriaus  aciuks.gif
O tos damos  bigsmile.gif  čia mano silpnybė  wub.gif

Atsiūsk kokių gražių pvz.Valentino dienai ar Vėlykoms. Mano paštas galiciniene@gmail.com
Ačiū
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2007 01 25, 14:32)
Karpiniai mano gyvenimas. Jeigu kam įdomu galit man išsiust savo el.pašto adresą išsiusiu asmeniškai. Nes esu naujokė ir man dar negalima šiame puslapyje rodyt savo karpinius. Butent tą temą vedu seminarus,praktinius užsiemimus. Nuolat dalyvauju parodose ir t.t. Galyt kreiptis

Atsiprašau ne tos prašiau pvz.Prašau tavęs galiciniene@gmail.com
Atsakyti
Pabandysiu įmesto vieną schemutę, kuri tiktų valentino dienai, bet jei nesigaus, nesijuokit - niekada to nedariau blush2.gif

user posted image


Papildyta:
Valio clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Kaip gražu.. Klausimas, o ant ko pjaustai su peiliuku, ka po apačia pasidedi kad lengviau būtų? Norėčiau bent kiek pjaustymo technologijos sužinoti... Reiks bandyti, nieko nebus biggrin.gif ...ž
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 01 25, 17:25)
Kaip gražu.. Klausimas, o ant ko pjaustai su peiliuku, ka po apačia pasidedi kad lengviau būtų? Norėčiau bent kiek pjaustymo technologijos sužinoti... Reiks bandyti, nieko nebus  biggrin.gif ...ž


Aš tai dar nebandžiau, tik schemučių prisirinkau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 17:06)
Pabandysiu įmesto vieną schemutę, kuri tiktų valentino dienai, bet jei nesigaus, nesijuokit - niekada to nedariau blush2.gif

user posted image
Papildyta:
Valio  clap.gif  clap.gif  clap.gif

Paaiškink kaip tu įkėliai nuotrauką,aš dar nemoku.O gal ir išeitu.Nežinau kaip tai daroma.Turiu savo kompe.
Atsakyti
Krita, atsiusk man i elektronini pasta ir as ikelsiu. As tau rasiau jau i az, ar gavai?
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 01 25, 15:30)
Ruci, as jau apsikreciau  drinks_cheers.gif Vakar prisispausdinau kalna sablonu is tavo nurodyto tinklapio. MB visai apstulbes...  blink.gif Nu bet as zinau, kad ne spietna esu: mezgu, neriu, dekupazint mokinuos, o dabar dar ir pjaustyt imsiu.
Na, bet tu ir auksarankė drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
QUOTE(Monada @ 2007 01 25, 15:30)
Vakar vis mislijau, kaip cia graziau yra. Ar kai ispjaustai po dalele ir suklijuoji i paveiksliuka, ar kai padarai sablona ir is kitos puses priklijuoji kitos spalvos popieriu (kazkas panasaus i vitraza)?  g.gif
Aš pjaustau baltą/kt. spalvos popierių, o po pjaustiniu dedu kitą spalvą. Neklijuoju schmoll.gif
QUOTE(Monada @ 2007 01 25, 15:30)
Man is spalvotu patiko sitas (iatriu, kad cia nupurksta), bet galima ispjaustyt ir is spalvoto popieriuko. Ane? user posted image user posted imageArba va dar kas patiko:
user posted image user posted image
Tas juodas/nuspalvintas dalis išpjauni ir gautą rezultatą dedi ant kitos spalvos popieriaus.

Papildyta:
QUOTE(diora @ 2007 01 25, 17:25)
Klausimas, o ant ko pjaustai su peiliuku, ka po apačia pasidedi kad lengviau būtų? Norėčiau bent kiek pjaustymo technologijos sužinoti... Reiks bandyti, nieko nebus  biggrin.gif ...ž
Pjaustau ant seno linoleumo gabalo. Jis minkštesnis nei mediena ar kt. todėl lengviau laviruoti peiliuku.

Papildyta:
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 17:06)
Pabandysiu įmesto vieną schemutę, kuri tiktų valentino dienai, bet jei nesigaus, nesijuokit - niekada to nedariau blush2.gif
bugyte, puikiai gavos thumbup.gif . Šioje schemoje reikėtų išpjaustyti baltas dalis.
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 01 25, 18:57)
Krita, atsiusk man i elektronini pasta ir as ikelsiu. As tau rasiau jau i az, ar gavai?

No,ar matei? Žinok paukščiukai visada į tėmą , čia ne angelai, kad praėjo šventės ir viskas. Jos galima iškirpt ir ant siuliuko pakabint kur nori, ant šakų, langų erdvėje ir t.t.
Atsakyti