Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

Ar laikote namie daug žvakių?Ar patogumui (tarkim, elektra nenumatytai dingtų tongue.gif ), ar patinka jas kolekcionuot, be jų suteikiamo jaukumo, intymumo, įvairumo neįsivaizduojate savo būsto, jaučiat silpnybę, ar turit tiek, kiek kiti pridovanoja rolleyes.gif , ar visai neturit wink.gif ?
Atsakyti
.....pas mane pilni namai zvakidziu ir zvakiu,visokiu...na vasara kazkaip nenaudoju per daug tu zvakiu,bet va ziema,kaip anksti temsta,prisidegioju virtuvej tu mazysciu,turiu tokia zvakide,kur ju daug telpa,na man labai suteikia jaukumo ilgais ,saltais ziemos vakarais,patinka sedeti vakare su vyru ir gert arbata zvakiu sviesoj,na kazkokia romantika! thumbup.gif !
......Dabar maciau Maximoj tokios dideles apvalios kvepiancios po 10litu,jau nusiziurejau rolleyes.gif
Atsakyti
dauguma dovanotu wink.gif o uzsidegam retai...
Atsakyti
mums ir padovanoja, ir pati nusiperku rolleyes.gif , nu tokių gražių dabar yra, visokiausių dydžių ir pagražinimų, darau iš jų kompozicijas, perkuos įvairias žvakides, uždegam per šventes, per Valentiną plaukiojančias, per Helovyną ar kai nėra nuotaikos-mažas "tabletes", per Naujaką, gimtadienius-ilgas pastatomas wink.gif
Atsakyti
megstu zvakes smile.gif Tik velyva pavasari ir vasara ishslapstau. Turiu ir nuosava 'zvakiu fabrikeli',- keleta formu zvakems, keliu storiu knatu, dazhu parafinui ir kt reikmenu. Labiausiai megstu lieti parafina ant ledo gabaliuku,- jam ishtirpus gaunasi tokia skyleta azhurine, labai zhiemishka zvake thumbup.gif tik seniai bezaidziau jau...reiks turbut traukt fabrika ish spintos,-kalediniu suvenyru pasiruoshiu tongue.gif
Atsakyti
mes labai megstam zvakes,
turime daug zvakidziu, tik mylimiausios musu zvakes yra tos mazytes, dar kitaip vadinamos arbatines zvakutes, jos ilgai dega o ir kvapo negero neskleidzia.

dar ziemos vakarais daznai uzsidegame aromatines zvakes su kalediniais kvapais, taip jauciame ta kaledu laukimo dvasia
Atsakyti
ash labai megstu zhvakes, ypach aromatines - vaniles, cinamono, karshto vyno aromatu... ypach megstu uzhsidegti tokia kvepianchia rudeni ir zhiema priesh kaledas rolleyes.gif daug ju neturiu, ir visu namu neapsistatau - mazhi vaikai vis tik... bet velai vakare, kai vaikai miega, oash dirbu - beveik visad uzhsidegu bent viena zhvakele wub.gif
Atsakyti
Man ugnelė turi namie šviesti ir širdį šildyti heart.gif Labai patinka žvakės ir draugai dažnai padovanoja. Paprastą dieną degu tabletytes, bet sudėlioju į gražias žvakides. Jų daug turiu. Turiu ir tokį burbulą su kvapniu aliejumi, tai jį uždegu kai ateina svečių. Turiu tokias žvakidėles kur reikia labai plonų ir ilgų žvakių. Sudegė ir nemačiau kur galima būtų nusipirkti. g.gif Dar uždegu ir smilkalų, bet jų daug nedeginu, nes kai kurie labai svaigina, o dabar turiu mažą lėliuką.
Atsakyti
QUOTE (kregždutė @ 2004 11 15, 10:36)
Turiu tokias žvakidėles kur reikia labai plonų ir ilgų žvakių. Sudegė ir nemačiau kur galima būtų nusipirkti. g.gif

mačiau Euro vaistinėj tokias žvakeles (Mindaugo g.), pirkau dovanų.
Atsakyti
QUOTE (kregždutė @ 2004 11 15, 10:36)
Man ugnelė turi namie šviesti ir širdį šildyti heart.gif Labai patinka žvakės ir draugai dažnai padovanoja. Paprastą dieną degu tabletytes, bet sudėlioju į gražias žvakides. Jų daug turiu. Turiu ir tokį burbulą su kvapniu aliejumi, tai jį uždegu kai ateina svečių. Turiu tokias žvakidėles kur reikia labai plonų ir ilgų žvakių. Sudegė ir nemačiau kur galima būtų nusipirkti. g.gif Dar uždegu ir smilkalų, bet jų daug nedeginu, nes kai kurie labai svaigina, o dabar turiu mažą lėliuką.

tokiu zvakiu yra pirkti Vilniuje, Traku g. "C&D Style" parduotuvej wink.gif
Atsakyti
QUOTE (kregždutė @ 2004 11 15, 08:36)
Turiu tokias žvakidėles kur reikia labai plonų ir ilgų žvakių. Sudegė ir nemačiau kur galima būtų nusipirkti. g.gif

o pigiausiai situ zvakiu nusipirksi 'Erbyj' (bent jau Kaune pries savaite dar buvo) wink.gif
Atsakyti
as tai esu pakvaisusi del zvakiu wub.gif man deganti zvake taip suteikia ramybe, pilnatve. su vyru kartais vakare prie zvakes susede tamsoje kalbames, tai tokia romantika aplinkui sklando wub.gif thumbup.gif , be to kiekvienais metais mes pasisventiname baznycioje zvakiu tai kai kam nors is seimos buna kokia labai svarbi diena visada uzdegame, kad ir dangaus angeliukai padetu ta sunkia diena istverti.
Atsakyti