Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

Turiu daugybe zvakiu namuose ir dar vis tempiu tempiu,kaip koks voras....Kartais visas uzdegu,tai namai primena viena dideli lauza... Gal sakau namu nesudeginsiu,nors vyras paskutiniu metu pradejo abejoti....? g.gif g.gif : biggrin.gif biggrin.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Žvakidės ir žvakės - tai viena iš mano didžiausių silpnybių. Žvakides pradėjau kolekcionuoti nuo paauglystės. Dabar tik viena bėda, per mažas butas, kad galėčiau visas, ar bent dalį susidėti. Taip, kad nemažai laikau dėžėse ir retkarčiais paįvairinimui pakeičiu "interjerą".
Atsakyti
QUOTE (mama39 @ 2004 11 26, 22:56)
Turiu daugybe zvakiu namuose ir dar vis tempiu tempiu,kaip koks voras....Kartais visas uzdegu,tai namai primena viena dideli lauza... Gal sakau namu nesudeginsiu,nors vyras paskutiniu metu pradejo abejoti....? g.gif g.gif : biggrin.gif biggrin.gif g.gif g.gif

As taip vienakart vos sekcijos nepakuriau laugh.gif laugh.gif laugh.gif Uzdegiau zvakute sekcijos lentynoje, kita lentyna buvo gerokai auksciau, bet kazkaip matyt nuo tos liepsnos kaitrumo sugebejo gerokai apsvilti virs esanti lentyna ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 12 05, 01:03)
As taip vienakart vos sekcijos nepakuriau laugh.gif laugh.gif laugh.gif Uzdegiau zvakute sekcijos lentynoje, kita lentyna buvo gerokai auksciau, bet kazkaip matyt nuo tos liepsnos kaitrumo sugebejo gerokai apsvilti virs esanti lentyna ohmy.gif

Kazkokia mistika,nes ir pas mane pirmas pasvilintas daiktas buvo SEKCIJOS LENTYNELE.Irgi padejau zvake ,o kad nuo jos liepsnos pajuos virsuje esanti lentynele tai net nepagalvojau.Visa sekcijos vaizda sugadinau,o ji naujutele buvo..... sad.gif Vistiek gerai,kad namu nesudeginom laugh.gif Mamytes ,.saugokim sekcijas laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
as ir jau nuo seniai neatsispiriu pagundai i namus tempt zvakes ir zvakides...tik kad dabar kazkaip laiko nebelabai yra,vis tik mazas vaikas.bet manau,kad reiks ta tradicija atnaujint.
o vyras jau juokes-kai kraustemes,tai pora deziu reikejo paskirt zvakem,zvakidem,smilkalinem ir pan.be to,labai megstu zvakide,skirta kvapiajam aliejui.kai nera nuotaikos,uzsidegu,pakaitinu ananasinio aliejaus-fantastika.
et,nostalgija apeme.matyt,jau ryt reiks lekt i parduotuve laugh.gif
Atsakyti
neypatingai daug turiu smile.gif
pvz turiu dvi drauges, kurios jas kolekcionuoja, gauna dovanu ir perka zvakes, ivairiausiu formu, spalvu, kvapu, piesinuku biggrin.gif bet jos ju nedegina, nes gaila wink.gif jos jas kolekcionuoja laugh.gif ir zvakiu ant lentynu ir spinteliu stovi kaip mauzoliejuje wink.gif

as zvakiu turiu, bet man jos reikalingos del ju funkcijos- kad sviestu sviesa ir skleistu siluma smile.gif labai megstu uzsidegti zvakute kai vakarojam dviese su vyreliu wub.gif megstu isideti maza zvakute i toki indeli, kuriame pripilta skaniu kvapu- ugnele dega, vandenelis garuoja o mes megaujames savo megstamais jazminu, roziu ir sampano kvapuose......

mano megstamiausia zvakiu spalva- auksine, sidabrine, balta ir bordo smile.gif
Atsakyti
Mano silpnybė yra žvakės ir smilkalai. Per daug jų neturiu, bet jei tik būtų įmanoma, visur jų būtų pristatyta. Tiek žvakes, tiek smilkalus naudoju dažnai, ir žiemą ir vasarą. smile.gif
Atsakyti
turiu viena zvakigali - jeigu elektra uzgestu. o siaip tai man zvakes su pagrabu asocijuojasi, kokios jos ten bebutu. tik depresija varo - kaip balanos gadynej kokioj
Atsakyti
Paskaitinejau si skyreli ir prisiminiau, kad zvakes seniai i lentyna uzmetusi esu. Tad si vakara su vaikais prisidegiojom ju visur. Taip faina ir jauku paliko!!! Taip Kaledine nuotaika pakvipo.Ech, negaliu...
Atsakyti
oi zvakes mano silpnybe tongue.gif tongue.gif rolleyes.gif cia ne i tema,bet smilkalai visokie indiski dalykai irgi tongue.gif tongue.gif tongue.gif tik maniskiui net nuo kvepianciu zvakiu galva skauda,tai pyksta vis blink.gif o as ir toliau savo darau laugh.gif
Atsakyti
Žvakes renkuosi interjerui papuošt ir aišku naudot pagal paskirtį. Pritaikau kiekvienam metų laikui. Vasarą perku gėlės formos, rudenį, medžio lapų ar vaisių, žiemą ieškosiu eglutės, kankorėžių ar kt. Gražu ir paprastos ilgos, spalvotos įvairių formų.
Atsakyti
QUOTE (mama39 @ 2004 12 05, 23:00)
Kazkokia mistika,nes ir pas mane pirmas pasvilintas daiktas buvo SEKCIJOS LENTYNELE.Irgi padejau zvake ,o kad nuo jos liepsnos pajuos virsuje esanti lentynele tai net nepagalvojau.Visa sekcijos vaizda sugadinau,o ji naujutele buvo..... sad.gif Vistiek gerai,kad namu nesudeginom laugh.gif Mamytes ,.saugokim sekcijas laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ir a per durną galvą sekcijos lentyną susvilinau rolleyes.gif Tik visa laimė, kad ta viršutinė, kuri apsvilo, juodos spalvos biggrin.gif Tai tik įsižiūrėjus matosi plėmas apdegęs - ale vis tiek matos biggrin.gif
dabar į temą - esu žvakių maniakė tongue.gif Nėra dienos, kad nepadeginčiau nors kelias minutes wink.gif Vyras dovanų parnešė žvakių ir smilkalų rinkinį, tai laimės pilnos kelnės biggrin.gif Nors jau ir tų, ir kitų nėra kur dėt rolleyes.gif
Atsakyti