Įkraunama...
Įkraunama...

Rudeninukų ir žieminukų kraitelis...

Na kur yra tema "Kraitelis" ten rašoma daugiau vasarinukams ir pavasarinukams, na o mes planuojame gimti rudeny, tagi paskelbiaus naują temą. Tikiuosi nesupyksite. Na tai va rašykite kas ką žinote ir tiek clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų mažiukas turi gimt vasarį,tai ši tema taip pat aktuali.
Aš jau turiu šiltą kepurytę ir pirštinytes,vilnonių kojinaičių.Manau ,kad reiks susirast kombinzoną,bet kadangi gimdyt turėčiau vasario vidury,tai ,manau ,gal pasiskolinsiu ,nes šalta bus gerą mėn.,o vaikiuko iš pradžių į lauką nevešiu,tai nežinau ,kiek investuot į šį daikčiuką,nes kitą žiemą jau reiks kito.
Reiks nusipirkt megztukų ir šiltų kelnyčių ,bet vakar ieškojau ir nieko gero neradau.Gal teks pačiai bandyt numegzt.
Na,ir nusipirkau tik gimusiam mažiukui truputį šiltesnius šliaužtinukus.
Kadangi vaikiukas pirmas,tai ir taip nežinau ,ko reikia,bet įsivaizduoju ,kad nuo visų kitų vaikiukų mūsiškiai skirsis tik tuo ,kad turės turėti daugiau šiltų rūbelių.
Atsakyti
Maniškis 2.gif gimė vidury žiemos, tačiau neprireikė mums kombinezoniuku ir daugelio kitų šiltų drabužėlių. Kambaryje užteko šiltesnių šliaužtinukų (flanelinių, kur su pūkeliu iš vidaus), plonų marškinėlių ir šiltų irgi flanelinių marškinėlių. Aišku, šaltesnėm dienelėm iš pat pradžių kambaryje pravertė ir lengva medvilninė kepuraitė. O taip pat labai geras dalykas clap.gif yra šiltos vilnonės kojinaitės.
Laukelin nosį kišdavom susikūtoję į antklodėles - turėjom labai šiltą vilnonę (kimštą vilna), prieš tai dar susupdavau i lengvesnę, kepurytę šiltą iš vilnos ant galvos - ir tupėdavom ant laktų (gi su tokiu labai daug nepribūsi - geras pusvalandis ir namo lendi wink.gif )
O nuo kokių trijų mėnesių jau pravertė ir normali apranga -kombinezonas (aišku, geriausia uždarais kojyčių galais). Maniškis nusprendė tokiu metu, kad jau laikas pradėti domėtis pasauliu ir nėra čia ko miegoti, kai laukan neša.
Tokia štai mūsų patirtis.
Atsakyti
Mano pirmagimis gime rugsejo pradzioj, tai dar buvo silta - i lauka ejom su plonu kombinezoniuku+vokelis+antklodele pagal poreiki. Namuose sliauztinukai siltesni, megztukelis, vilnones kojinytes, na, kol ijunge sildyma kartais budavo su plona kepurele ir pirstinytem, jei salta diena pasitaikydavo. Dabar seimos pagausejimo laukiam spali, tai irgi turbut bus panasiai - ruduo jau kelinti metai pasitaiko siltas, tikiuosi, kad ir siemet toks bus smile.gif Siaip is savo patirties galiu pasakyti, kad smelinukus (body) isigyti reiktu siltesnius ir ilgom rankovytem, jie tiesiogiai lieciasi su kuneliu ir sildo, mums dar labai praverte drauges megzti megztinukai is specialiu svelniu ir siltu siulu, skirtu kudikiu drabuzeliams megzti - labai geras dalykas, silta, jauku, minksta... smile.gif Ju galima isigyti specializuotose mezgimo reikmenu parduotuvese.
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 05 13, 17:49)
Mano maziukas irgi gims spali,tai stengiuos pirkti kazka jau siltesnio.O dar poto ziema laukia,tai reikes ir vilnoniu kojinyciu pas teta uzsisakyt kad numegztu. ax.gif
Jau svarkeli rudenini nupirkau su kapisoniuku,reikes dar kepureliu parupint siltesniu. As ir kazkaip tikiuosi kad ruduo bus siltas ir nereikes tiek.Bet si ziema buvo ziauriai salta,tai bijau kad bus ir si ziema tokia. g.gif  rolleyes.gif


mano pypliukas gimė spalio gale. Tai turėjau du kombinzonus šiltesnius - patogiausia buvo į juos mažylį dėti. Kepuryčių turėjau įvairiausių. Juk teko dėti ir ploną ir storesnę vienu me. Namie kepuriukų nedėjau, nereikėjo. Šiltos vilnonės kojinaitės buvo pats tas. Daugiausia vilkai šiltesnius falnelinius šliaužtus ir marškinukus. Dar turėjau keletą megztukų ir šiltesnių kelnių, prisireikė ir sėkmingai nešiojom. Užkloti turėjau šiltą vilnonį dekį thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As tai turejau kailini vokeli, tai sia salta ziema oi kaip gerai jis buvo, kaip meskos ausy lelius miegojo, ir pritulot jo tiek daug nereikejo. Rengdavau sliauztus, megztini, megztas kojines, kurios buvo ilgos per visas kojas, ir tada i kombinezona. Budavo pats tas, nei per silta, nei per salta
Atsakyti
As turiu daug rubeliu nuo sunaus kudikystes likusiu - o jis pas mane irgi rudeninis, tai kai iseisiu i dekretines, tada nusipirksiu nauja komoda specialiai vaikelio rubeliams ir viska issitrauksiu, susirusiuosiu, issiskalbsiu, dasipirksiu nauju keleta smile.gif Ech, labai jau laukiu! Ir labai noriu to kailinio vokelio - jau kalbejom su vyru, kad reiks pirkti smile.gif Buvau uzsukusi "Mazylio pasaulyje" Antakalnyje, tai siuo metu tik vasariniai rubeliu yra, tokiu siltu dalyku nera, viskas sezonui daugiausia.
Atsakyti
Aš jau irgi apie pirkinius pradėjau galvoti...O mes tai nieko..nieko neturi ir turbūt nelabai bus kas atiduos..paskolins ar pan. Tai va reikės pačiai viską pirkti..
Kol kas dar vyras vis stabdo kad nepirkčiau, palaukčiau kol išeisiu į dekretą..
Bet kartais tokia nežinomybė užpuola..o ką pirkti..kiek pirkti...kokio dydžio ir t.t doh.gif
Atsakyti
QUOTE
be to drauge pries menesi
pagimde tai gal ka perleis


o mes neturim is ko pasiskolinti bent pirmuju rubeliu, kuriuos beibis isaugs per menesi. todel laukia laaabai didelis pirkimas mirksiukas.gif aisku, tai labai malonu ir smagu, bet kai paziuri i kainas parduotuvese, tai neitiketinai atrodo. beje, kazkada buvau is smalsumo uzejus i 'secondhand'a', tai kai kurie rubeliai kainuoja kiek ir parduotuvese g.gif
Atsakyti
Mano pirmas vaikiukas gimė gruodžio 2 d. o mes jam kraitelį nupirkome tik lapkričio gale. Taip ilgai nepirkome todėl, kad norėjome patys įsitikinti, kad vaikiukas gims sveikas. Šiuo klausimu esu labai prietaringa, nes sako kad jei labai anksti susiperki mažiukui daiktus gali prisišaukti nelaimę. Nors tai tik prietarai, tačiau jei tai liečia mano vaiką, geriau jų laikytis. Juk dabar ne rusų laikai...
Šiuo metu laukiuosi jau 2 vaikiuko, kuris turi gimti sausį. Kraitelį susipirksiu Kalėdoms. Nemanau, kad tai per anksti, nes visada išlieka tikimybė, kad mažylis gims anksčiau.
Atsakyti
Maniškis dar tik rugsėjį gims, bet aš jau darau turimų rubelių (atsiuntė sesuo savo mažiaus) inventorizaciją. Kaip gerai pasakė viena mama "roges ruošk vasarą". cool.gif Jau turiu keletą šiltų miegmaišiukų, dairausi "šilto" vežimo ir radiatoriaus su termostatu mirksiukas.gif
Mano vyras irgi nesupranta, kur aš taip skubu...bet aš manau, kad kuo greičiau susidėsiu viską į lentynėles, tuo ramiau miegosiu ir laukti mažiaus bus smagiau 4u.gif Visas dekretines galėsiu ramiai namie sėdėti ir kojines megzti lotuliukas.gif
O kaip manot, kada pirkti pientraukį reikėtų? Man tai baisoka, kad jeigu pati negalėsiu maitinti, tai pinigai veltui g.gif Be to Avent pientraukių visosse Maximose yra...tai gal su šitu reikalu neskubėti?
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2006 06 09, 11:49)
O kaip manot, kada pirkti pientraukį reikėtų? Man tai baisoka, kad jeigu pati negalėsiu maitinti, tai pinigai veltui  g.gif  Be to Avent pientraukių visosse Maximose yra...tai gal su šitu reikalu neskubėti?


Oij, tikrai nepirk! Labai didele tikimybe, kad jo isvis nereikes: pieno pertekliu ir pan. galima ir netgi labiau rekomenduojama nusitraukti rankytemis. Kai pagimdziau suneli, drauge perleido savo turetus 3 rusiu pientraukius, vienas is ju buvo nerealiai brangus, kazkoks labai "navarotnas", bet nei vieno neprireike, paturejau pusmeti ir grazinau dulkes nuvaliusi. Taip kad tikrai nemetyk pinigu, jei neissiversi be ju, visose vaistinese rasi bent keliu firmu ir rusiu.
Atsakyti