Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Rinesa @ 2007 01 19, 13:41)
Atsidaryk layers lentelę.  nail.gif



aiskiau gal gali paaiskinti ax.gif be to nu niekaip nerandu as dar to lasso tool,randu tik magic wand tool,line tool,fill tool,spray tool ir dar kelios,bet to lasso nerandu,be to jie lango desineje puseje g.gif

jei gali pereinam i tos programeles tema,nes manau ne vienai idomu apie tai,o cia apie photo shop ax.gif 4u.gif yra nauja tema atidaryta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braziute: 19 sausio 2007 - 15:04
QUOTE(braziute @ 2007 01 19, 22:24)
aiskiau gal gali paaiskinti ax.gif be to nu niekaip nerandu as dar to lasso tool,randu tik magic wand tool,line tool,fill tool,spray tool ir dar kelios,bet to lasso nerandu,be to jie lango desineje puseje  g.gif




Lasso tool yra ten pat kur ir kiti tavo išvardinti įrankiai - įrankių lentelėj. mirksiukas: Jei ne...
Eini į Window, susirandi "Tools". Tau atsidarys visokių įrankių lentelė, kurią pasidedi kur tau patogu. Ieškai Lasso tool.
Window, susirandi Layers, pasidedi, ir... kiek sluoksnių dėsi, tiek matysi. Užsilipi ant to kurio nori ir darai savo darbelius. Ir t.t.
Atsakyti

QUOTE(Rinesa @ 2007 01 19, 14:29)
Lasso tool yra ten pat kur ir kiti tavo išvardinti įrankiai - įrankių lentelėj.  mirksiukas: Jei ne...
Eini į Window, susirandi "Tools". Tau atsidarys visokių įrankių lentelė, kurią pasidedi kur tau patogu. Ieškai Lasso tool.
Window, susirandi Layers, pasidedi, ir... kiek sluoksnių dėsi, tiek matysi. Užsilipi ant to kurio nori ir darai savo darbelius. Ir t.t.



as nesuprantu ar as ant tiek kvaila ar kokio velnio?ar pas mane programa kita,nu berods ne kita,tai ko as nieko nerandu? pas mane Window nera nei Layers,nei tools,yra ARRANGE ALL;TILE HORIZONTAL,VERTICAL;ICONICE ALL;RESTORE ALL ir psio,nu nesamone kazkokia doh.gif

Papildyta:
o jetau atsiprasau,radau,as ten net nepasiziurejau idemiai blush2.gif tik dabar kitka paaiskink,kai as iskerpu veiduka as jo nematau,kur kita dalis pasideda?zinau skaitai turbut mane uz visiska kvaisa,bet as nelabai ikertu,taip,kad nepyk ir turek kantrybes su manim ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
dar man neiseina su dviem nuotraukom tom,viena ant kitos uzlipa ir as vienos nematau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(braziute @ 2007 01 19, 23:34)
as nesuprantu ar as ant tiek kvaila ar kokio velnio?ar pas mane programa kita,nu berods ne kita,tai ko as nieko nerandu? pas mane Window nera nei Layers,nei tools,yra ARRANGE ALL;TILE HORIZONTAL,VERTICAL;ICONICE ALL;RESTORE ALL ir psio,nu nesamone kazkokia doh.gif

Papildyta:
o jetau atsiprasau,radau,as ten net nepasiziurejau idemiai blush2.gif tik dabar kitka paaiskink,kai as iskerpu veiduka as jo nematau,kur kita dalis pasideda?zinau skaitai turbut mane uz visiska kvaisa,bet as nelabai ikertu,taip,kad nepyk ir turek kantrybes su manim ax.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
dar man neiseina su dviem nuotraukom tom,viena ant kitos uzlipa ir as vienos nematau doh.gif


O kaip programa vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2007 01 19, 15:27)
O kaip programa vadinasi?


Photo Filtre,as perkeliau musu pasnekesius i tos programeles atidaryta tema,einam ten 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O as radau kreka isvajotos programos kur daug grazu remeliu ir visko daug thumbup.gif
Atsakyti
Oi doh.gif kaip man dar toli iki jusu mielosios. Perverciau visa tema, arba neradau, arba nesuprantu kas cia kur, prasau padeti man mirksiukas.gif kazkada buvau persisiuntusi Picaso programele, taciau instaliavo windaus ir istryne mano programele, su kuria galedavau nuo akiu nuimti raudonas demeles ( pradziai uztektu tiek blush2.gif ) Is kur ir kaip galeciau persisiusti programa?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agata: 21 sausio 2007 - 00:37
QUOTE(agata @ 2007 01 21, 00:37)
Oi  doh.gif  kaip man dar toli iki jusu mielosios. Perverciau visa tema, arba neradau, arba nesuprantu kas cia kur, prasau padeti man mirksiukas.gif kazkada buvau persisiuntusi Picaso programele, taciau instaliavo windaus ir istryne mano programele, su kuria galedavau nuo akiu nuimti raudonas demeles ( pradziai uztektu tiek blush2.gif )  Is kur ir kaip galeciau persisiusti programa?

Jei tu apie Picasą,tai mamytės šia tema šnekasi čia 4u.gif
o aš norėčiau pagalbos iš mamyčių,kurios siuntėsi photošopą iš "erdvėse.org",bandžiau atsisiuntus išarchyvuot,bet rodo,kad failas tuščias ir dar prašo slaptažodžio doh.gif ...gal kuri žinot ką daryt blush2.gif
Atsakyti
laba diena pamirsau toky dalyka kaip tampyti pasirinkta objekta. ta prasme keisti jo dydy ir forma?
Atsakyti
Amunette,DYYYYYYYYYYdelis AČIŪ už programytės nuorodą,net nežinojau,kad yra tokia faina programa ir dar nemokama thumbup.gif

Atsakyti
[quote=katiulka,2007 01 19, 17:30]
O as radau kreka isvajotos programos kur daug grazu remeliu ir visko daug thumbup.gif

o kokia programele tu naudoji?
Atsakyti
[quote=diora,2007 01 24, 09:20]
[quote=katiulka,2007 01 19, 17:30]
O as radau kreka isvajotos programos kur daug grazu remeliu ir visko daug thumbup.gif

o kokia programele tu naudoji?
[/quote]

paskaičiau prieš tai žinutes smile.gif ir radau kokią programėlę naudoji, o iš kur ją parsisiuntei? ir aš norėčiau.. "Ulead Photo Express 6" su kreku biggrin.gif
Atsakyti