Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

gražu smile.gif tik aš paukštį būčiau truputį aukščiau pakėlusi. kad jo galvikė būtų ties vaikučio rankyte. tipo jis jį liečia ar pan.

num bet ką aš čia kritikuosiu, kai mano pačios darbus vaikinas iškritikuoti norėtų.. tik to nedaro, nes žino, jog aš pyksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akukaračia @ 2007 02 11, 23:42)
Paspausk T raidelę esančia įrankių juostoje, kairėje. Tada pasirink kurioje vietoje nori rašyti tekstą ir paspaudus ten parašyk ką nori.
tikiuosi suprantamai paaiškinau blush2.gif

ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos photoshopo mėgėjos. Na aš dar nelabai daug moku, bet štai tokį įdomesnį rėmelį jo pagalba pasidariau.
user posted image
Jei ką sudomins - galėsiu paieškot tą aprašymą (kaip viską daryti žingsnis po žingsnio, tik rusų kalba ten buvo). Tada parašykit į až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolute: 12 vasario 2007 - 14:11
QUOTE(lempecka @ 2007 02 12, 10:24)

sveikute gal gali parasyt,kaip padarei sita foto,ji labai grazi... ax.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
g.gif bandysiu papasakot ,nekokia mokytoja is manes


atsidariau dvi nuotraukas viena su katinu ,kita su ta panele ,ta su panele padariau nespalvota image -adjustmens-desaturate nuotraukas sukeliau viena i kita su move tool irankiu
panelyte paslinkau i krasta ir trintuku aptryniau nereikalingas vietas

poto sluoksniu dezuteje pasirinkau permatomuma nepamenu koki g.gif ,gal 80proc. reik pabandyt paciai koks geriau smile.gif

na ir viskas Layer-flatten image ir save smile.gif

na nekokia is manes pasakotoja unsure.gif

Atsakyti
aciu viska labai aiskiai papasakojai thumbup.gif tik dabar reik sulaukt vakaro ir imsiuos bandymo bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lempecka @ 2007 02 13, 08:52)
g.gif bandysiu papasakot ,nekokia mokytoja is manes
atsidariau dvi nuotraukas viena su katinu ,kita su ta panele ,ta su panele padariau nespalvota image -adjustmens-desaturate nuotraukas sukeliau viena i kita su move tool irankiu
panelyte paslinkau i krasta ir trintuku aptryniau nereikalingas vietas

poto asluoksniu dezuteje pasirinkau permatomum nepamenu koki  g.gif ,gal 80proc. reik pabandyt paciai koks geriau  smile.gif

na ir viskas Layer-flatten image ir save  smile.gif

na nekokia is manes pasakotoja  unsure.gif

o angliškai''sluoksniu dezuteje pasirinkau permatomum''lyers''?ar ne ?o permetomumas kaip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TITŪŠKA @ 2007 02 13, 13:11)
o angliškai''sluoksniu dezuteje pasirinkau permatomum''lyers''?ar ne ?o permetomumas kaip? 4u.gif

as renkuosi opacity g.gif
Atsakyti
QUOTE(lempecka @ 2007 02 13, 16:55)
as renkuosi opacity  g.gif

AČIŪ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2007 02 12, 15:09)
Sveikos photoshopo mėgėjos. Na aš dar nelabai daug moku, bet štai tokį įdomesnį rėmelį jo pagalba pasidariau.
user posted image
Jei ką sudomins - galėsiu paieškot tą aprašymą (kaip viską daryti žingsnis po žingsnio, tik rusų kalba ten buvo). Tada parašykit į až.

va šito as klausiau kazkada, bet niekas nepapasakojo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuliuxas150 @ 2007 02 12, 21:57)
sveikute gal gali parasyt,kaip padarei sita foto,ji labai grazi... ax.gif  blush2.gif  ax.gif


Ir man ta nuotrauka su katinu labai grazi! Paskui ir as meginsiu!
Papildyta:
QUOTE(dzeine @ 2007 02 14, 16:10)
va  šito as klausiau kazkada, bet niekas nepapasakojo...  blush2.gif

na, kaip ir pazadejau - aprasyma atsiusiu el. pastu, nes jis Word faile
Atsakyti
QUOTE(agniuliuxas150 @ 2007 02 03, 00:16)
turiu ta numeri,tik nezinau ar veiks pas tave,nes sau katik isinstaliavau ir viskas gerai. 4u.gif  bigsmile.gif



agnuliuxas150, gal gali man padeti? Bandziau instaliuoti Photoshopa pagal tavo nuorodas XP Windowsams. Gal man tas numeriukas, kuri tu turi tiktu? Labai jau noriu sitos programeles bigsmile.gif
Atsakyti