Įkraunama...
Įkraunama...

Karštos žirklės

QUOTE(.Thea. @ 2012 03 28, 11:46)
Visada Kaune kerpuosi Akropolio Ametistejoj, galiuku pakirpimas karstomis zirklemis kainuoja 40lt, o jei su galiuku isrinkimu per visa plauku ilgi tai kainuoja 60lt  smile.gif
Kirpeja susuka pirsto storio sruoga ir ziuri kiek galiuku "atsistoja", tada tuos kurie islenda nukerpa  smile.gif  cia taip tas galiuku isrinimas daromas, o modelinis kirpimas tai gal tas pats  g.gif


aš kai Ametistėjoje kirpausi, kirpėja susuko sruoga ir nukirpo tuos išlindusius ir mokėjau tik 40 lt g.gif kaip skiriasi kainos akropoly ir hyper maximoj doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Caridian @ 2012 04 04, 11:38)
Kai kirpausi Ametistejoj, prasiau su isrinkimu (maniau,kad isrinks),bet tikrai toli grazu,grizusi maciau plauku sruogeliu (nemazai,beje),kur tikrai reikejo nukirpt schmoll.gif Neverta tu 60 lt moket, jau geriau tada tegu paprastai pakerpa su karstom zirklem.


bet šį kartą ir pati pastebėjau kad paliko kelis išsišakojusius galiukus ir liko nenukirpti, gal nepastebėjo verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, supermamos! 4u.gif Karštom žirklėm pradėjau kirptis maždaug prieš 3 metus, Kauno Akropolio 'Ametistėjoj' pas Ingą. Lankiausi gal kokius 6 kartus ir buvau labai patenkinta. Tada teko išvykt, grįžus vėl norėjau apsilankyt, bet Inga, pasirodo, nebedirba. Adminidtratorė, pasiūlė pas jos kolegę (net vardo nežinau!), apsidžiaugiau, kad apkirps tą pačią dieną, bet darbo kokybė ir rezultatas nepalyginami... Likau nepatenkinta, paliko nemažais išsišakojusių galų, jai tai pasakiau, bet tikrai nemaloni moteriškė pasitaikė. Įdomu, gal kas žino, kur Inga dingo? Gal kokiam kitam salone dirba, o gal visai kirpėjos praktikos atsisakė? Pas ką tada rekomenduotumėt apsilankyt Ametistėjoj? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Miglenę, aš taip pat labai likau nepatenkinta doh.gif
Pirmą kartą užsiregistravau, papuoliau pas tamsių plaukų kirpėją (netrumpi plaukai). Aš jai aiškiai pasakiau, kad noriu, kad pakirptų visus plaukus. Sakiau, kad pirmą kartą kartą kerpuosi. O ji pakirpo tik galus ir vsio. Tipo nereikia, viskas čiki doh.gif Susiraukus, greičiau pravyt norėjo mane. Plaukai mano neploni, ilgi, yra ką veikti su jais. Bet jei dirbi kirpėja tai vykdyk ką kliantas nori, o ne greičiau atsikratyk. Sumokėjau 40lt, užtruko kokias maximum 10, 15 min. Draugė kai kirposi pirmą kartą užtruko beveik valandą. Kruopščiai kirpo, neskubėdama.Sumokėjo 80lt. Tad daugiau čia nebenoriu eiti.

Tad vėl ieškau normalios kirpėjos, kuri kruopščiai sugebėtų visus plaukus pakirpti karštomis žirklėmis 000189.gif
Atsakyti
O Ametistėjoje pas ką eiti kirptis karštomis žirklėmis? Ar Neringa dar dirba?
ir jei plaukai iškarpyti per visą ilgį ar irgi normaliai gali išrinkti visus plaukus? g.gif
Atsakyti
kur Klaipedoje kerpates karstomis zirklemis? noretusi pigiau nei 100lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2012 06 13, 08:25)
kur Klaipedoje kerpates karstomis zirklemis? noretusi pigiau nei 100lt  ax.gif


Pries pora menesiu kirpausi kirpykloje "Indre", kirpeja Karina. Jei atmintis neapgauna, mokejau 70 Lt.
Atsakyti
Bet taip kaip mane nuliudinot, kad Ametistejoj Ingos nebera verysad.gif , as pas ja pries kuri laika irgi kirpdavausi, dabar susivariau visai plaukus, galvopjau eiti, kad man per visa ilgi visus prakarpytu ... kur dabar detis.... Girdejau Aleksote yra kazkur kirpeja Dzeinara ar Dzeirana, kuri uz 70 Lt per visa plauku ilgi su karstom zirklem iskarpo, bet bliamba tel tai neturiu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*Dancer @ 2012 03 13, 00:12)
Man padėjo nerealiai thumbup.gif  plaukai mano daug metų balinti sruogomis, tai šitas dalykas irgi padėjo thumbup.gif  Kirpausi Kaune, pas labai gerą meistrę, apkarpė man irgi per visą ilgį thumbup.gif

O cia tiksliau kur? blush2.gif
Atsakyti
Labas, aš žinau kur dirba Inga iš Ametistejos, tik jei apie tą pačią kalbam biggrin.gif einu pas ją jau keli metai, niekad nenusivyliau thumbup.gif tik naujoj vietoj ji nebekerpa karštom žirklėm verysad.gif reiks kada eit į Ametisteja tik del jų.
Atsakyti
kirpausi balandzio viduryje Kauno akropolio ametistejoje,jau vel baisuuuus doh.gif gaila, jokio poveikio nepastebejau , taip pat greit issisakojo kaip visada, bet kartosiu procedura, jei po 3 kartu nematysiu rezultato tai vel imsiu kirptis paprastom zirklem
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 26 birželio 2012 - 15:42
QUOTE(noraeleo @ 2012 06 26, 16:41)
, jei po 3 kartu nematysiu rezultato tai vel imsiu kirptis paprastom zirklem


mano nuomone tokia pat, dar liko 1 kartas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2012 06 26, 15:53)
mano nuomone tokia pat, dar liko 1 kartas  drinks_cheers.gif

o po dvieju kartu,kaip ?
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 06 26, 21:34)
o po dvieju kartu,kaip ?


po 1 karto praejus mazdaug 3 men tai buvo gan tiek pat issisakojusiu, o antra kart dabar kirpau, nukirpo daugiau nei anakart..

kirpeja sako pirmus kartus reikia eiti dazniau kad nusikirptu tie visi galiukai, o jau paskui uztenka daug reciau.. matysim.. g.gif

siaip Klaipedoje radau uz 50 lt be jokiu akciju ax.gif
Atsakyti