Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuves filmuosim patys

Mano vestuves filmuos vienas draugas, kitas draugas fotografuos, ir tikrai nesiruosiu sumoketi 6000 lt. Jau ka ka bet per brangu doh.gif kai man vestuves 50 zmoniu kainuos apie 10000 lt be fotografu... pinigu verte zinau, ir kazkaip gaila butu juos kaip ir i bala ismesti, kai draugai ne ka prasciau padarys smile.gif
Atsakyti
Mes fotografa jau turim, tik va su operatorium galvojam. Mano tetis labai siulosi pafilmuoti vestuves. Bet jam teks kaip ir dirbti, o ne baliavoti, tai nei siaip, nei taip gausis. Operatoriui kazkaip gailoka ismesti 2000lt. Bet kad po to nesigaileciau, kad filmuko is vis neturesim g.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2009 07 17, 11:04)
Mes fotografa jau turim, tik va su operatorium galvojam. Mano tetis labai siulosi pafilmuoti vestuves. Bet jam teks kaip ir dirbti, o ne baliavoti, tai nei siaip, nei taip gausis. Operatoriui kazkaip gailoka ismesti 2000lt. Bet kad po to nesigaileciau, kad filmuko is vis neturesim  g.gif


Mes filmavimui irgi nusprendeme nemetyt pinigeliu. Brolis turi filmavimo kamera - jis ir pafilmuos. FBus naturali filmuota medziaga kuri man rodos ir yra apti idomiausia. O jei bus noro - ateityje pasidarysim ir filmuka 4u.gif
Ir aplamai - kazkaip as pagalvojau kad man uzteks pozavimo fotografui. jei dar butu samdyti filmuotojai - tai butu jau ne vestuves o video filmo kurimas blush2.gif
Atsakyti
mes turim kamera draugo paprasem kad pafilnuotu, o veliau nunesim montuotojuj kad idetu muzikyte ir pakuoreguotu kaska padarytu grazu trumpa filmuka api emusu diena 4u.gif
Atsakyti
Žinot iš patirties pasakysiu ir savo nuomone. Nuotraukas ir dabar patikėčiau tik profesionalui, bet tikrai ne už 3 ar 4 tūkstančius, jau max iki 2 tūkstančių galima rasti labai gerų savo darbą išmantį fotografą, o va dėl video, tai turim mes labai gražiai sumontuotą filmą 1,5 val. ir jau dešimt metų kai jo nežiūrėjom, vaikams nelabai įdomu, dabar ir pakalbam, kad be reikalo išmesti pinigai. Balso vistiek nesigirdi, nes visur tik muzika...
Tai tik mano nuomonė ir niekam jos neperšu, bet patirtim pasidalint manau verta.
Atsakyti
QUOTE(kritikas @ 2011 01 28, 11:30)
Žinot iš patirties pasakysiu ir savo nuomone. Nuotraukas ir dabar patikėčiau tik profesionalui, bet tikrai ne už 3 ar 4 tūkstančius, jau max iki 2 tūkstančių galima rasti labai gerų savo darbą išmantį fotografą, o va dėl video, tai turim mes labai gražiai sumontuotą filmą 1,5 val. ir jau dešimt metų kai jo nežiūrėjom, vaikams nelabai įdomu, dabar ir pakalbam, kad be reikalo išmesti pinigai. Balso vistiek nesigirdi, nes visur tik muzika...
Tai tik mano nuomonė ir niekam jos neperšu, bet patirtim pasidalint manau verta.



O kodel balso nesigirdi? g.gif smile.gif

Atsakyti
Mes irgi nesamdeme profesionalaus filmuotojo,rizikavom:kas gausis tas,ir gavosi gana neblogai,vienas draugas pafilmavo baznycioje,kitas seimos narys buvo visada su mumis,nors ir nebuvo pulke,irgi labai sauniai pafilmavo-nes jam tokie dalykai prie sirdies.Zinoma,buvo niuansu,kuriuos buciau norejus,kad butu pafilmuota,bet tai ne beda,ne del to vestuves dareme biggrin.gif o poto nunesem ,kad padarytu ir sudeliotu filmuka,bet va cia tai ivyko kuriozas:buvo ideta fejerverkai,nors pas mus vestuvese to nebuvo lotuliukas.gif turbut montuotojui pasirode,kad kazko truksta...o as taip nenorejau fejerverku,bet ai...tegul buna...tik juoko daugiau gyvenime mirksiukas.gif
Manau,kiekvienas pasirenka pagal poreikius,galimybes,man svarbiausia buvo nuotraukos-ta ir gavau,ir net su kaupu,dar padare toki filmuka-skaidres is nuotrauku su muzika,tai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pumyte83 @ 2011 01 30, 12:51)
Mes irgi nesamdeme profesionalaus filmuotojo,rizikavom:kas gausis tas,ir gavosi gana neblogai,vienas draugas pafilmavo baznycioje,kitas seimos narys buvo visada su mumis,nors ir nebuvo pulke,irgi labai sauniai pafilmavo-nes jam tokie dalykai prie sirdies.Zinoma,buvo niuansu,kuriuos buciau norejus,kad butu pafilmuota,bet tai ne beda,ne del to vestuves dareme biggrin.gif o poto nunesem ,kad padarytu ir sudeliotu filmuka,bet va cia tai ivyko kuriozas:buvo ideta fejerverkai,nors pas mus vestuvese to nebuvo lotuliukas.gif turbut montuotojui pasirode,kad kazko truksta...o as taip nenorejau fejerverku,bet ai...tegul buna...tik juoko daugiau gyvenime mirksiukas.gif
Manau,kiekvienas pasirenka pagal poreikius,galimybes,man svarbiausia buvo nuotraukos-ta ir gavau,ir net su kaupu,dar padare toki filmuka-skaidres is nuotrauku su muzika,tai  thumbup.gif  wub.gif



Nu ir saunu, kai viskas gerai baigiasi smile.gif Bet va man tai gaila tu, kurie tuo momentu pataupo, o po meteliu liudi, kad negali paziureti filmo... rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
mano vestuvese filmavo mano nepilnametis pusbrolis ir visai neblogai isejo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Cia as gal ne visai i pubrikos tema, bet visos pasibaigusios apie vestuviu filmuotojus.
Zodziu, vakar gavom vestuviu filma. Laaaaaaaaaaaaaaaaabai patiko. Labai!
Kodel Jums rasau? Na, po vestuviu daug zmoniu apie ji atsiliepe, kaip apie begalo nuosirdu, paprasta, malonu ir zinanti ka daro operatoriu. Zodziu, jis planavo tik viena diena mums filmuot, bet gavosi, kad negavo su kuo parvaziuoti, tai dvi dienas ir pafilmavo bet sypsena ir nuosirdumas is jo nedingo. Pliusas: NEBRANGININKAS, bet filmukas tai pasaka!!!! wub.gif
As tokia laiminga, gavusi toki filmuka!!!
Mano vyras vakar pasake, kad kai dar reikes kada operatoriaus, tai bus JIS. thumbup.gif
Is tikruju pries vestuves labai stresavau del jo, nes buvo pazistamu parekomenduotas, bet jo nei vieno darbo nebuvau maciusi, bet pasiteisino!!! thumbup.gif
Jei ka rasykit, duosiu kontaktus!!!
Atsakyti
Mes tai filmavomes patys, pasikalbinau pusbroli pakrovem dvieju kameru akumus, kad atlaikytu diena, tikrai neblogas rezultatas, tik reikes susikarpyti ir susidelioti filmuka taip, kad tikrai atrodytu ispudingai. wink.gif
Atsakyti
mes samdem operatoriu profesionalu, bet kad bile sufilmuotu visa diena be jokiu montavimu. tai buvo labai super, nes kokybe gera, kamera nedreba niekur, dengimu montavimui padaryta. keliu draugu vestuviu video tikrai liudnas vaizdas buvo, kai megejiskas ;/ ne del to, kad kazko labai kokybisko noretusi, bet tiesiog ziureti buvo sunku, nes ir vaizdo drebancio daugybe, ir filmuot pradedavo/baigdavo vidury veiksmo. bent 100 ar 200 lt filmavimui verta nepagailet arba tikrai atidziai paziureti i zmogu, kurio prasom filmuoti smile.gif juk video ir foto vestuviu medziaga - visam gyvenimui. nei vieno jokiais budais neatsisakyciau, o naudojam irgi gana daznai smile.gif
Atsakyti