Įkraunama...
Įkraunama...

Čekiai alimentams pagrįsti?

Sveikukutes
Turbut ne vienai teko susidurti su skyrybu roceso nemalonumais. o kur dar nemalonumai norint prisiteiti alimentus? as siandien is advokates suzinojau, kad norint prisiteisti daugiu nei minimuma, ty daugiau nei 125lt, reikia rinkti kvitukus.. g.gif tai kad visi jie kazkaip automatiskai arba prie kasos palikdavo, arba atsidurdavo siuksliu dezeje. gal atsirastu mmyciu, kurios galetu man pagelbeti ir "paskolinti" arba padovanoti kvituku??? keistai skmba bet kaip man dabar teisejai parodyti, kad pirkau ir lovyte, ir visa patalyna, ir vezima, ir rublius, pampersus, maisteli ir tt... manau mamytes tai puikiai zino, kiek viskas kainuoja. o as neissaugojau ne vieno kvituko verysad.gif verysad.gif ar glit man kas nors padeti?
Atsakyti
Šis skyrelis skirtas forumo techninei pagalbai, klausimams apie forumo darbą užduoti.
Atsakyti
Tema perkelta į tam skirtą skyrelį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2007 01 29, 18:33)
gal atsirastu mmyciu, kurios galetu man pagelbeti ir "paskolinti" arba padovanoti kvituku??? keistai skmba bet kaip man dabar teisejai parodyti, kad pirkau ir lovyte, ir visa patalyna, ir vezima, ir rublius, pampersus, maisteli ir tt... manau mamytes tai puikiai zino, kiek viskas kainuoja. o as neissaugojau ne vieno kvituko  verysad.gif  verysad.gif  ar glit man kas nors padeti?


cia tipo bajeris?! g.gif o tu manai, kad visos mamytes issisaugojusios cekiukus uz lovytes, pirktas kazkada, ar pampersus visus? g.gif idomiai sugalvojai unsure.gif
o kuri ir renka tuos cekiukus, kad alimentus prisiteist, abejoju, kad skolintu. juk tai daiktinis irodymas !!!
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 01 31, 10:03)
cia tipo bajeris?!  g.gif o tu manai, kad visos mamytes issisaugojusios cekiukus uz  lovytes, pirktas kazkada, ar pampersus visus?  g.gif idomiai sugalvojai  unsure.gif
o kuri ir renka tuos cekiukus, kad alimentus prisiteist, abejoju, kad skolintu. juk tai daiktinis irodymas !!!

Va butent, as pati tai vos ne nuo jogurtu visokiu cekiukus i kruva dedu, maza kadu prireiks blush2.gif
Atsakyti
O as maniau,kad alimentai skaiciuojami pagal tevo pajamas ir vaiko poreikius?Tai jei vingiu jonas uzdirba nuo 5000 lt,as turiu rinkti cekius,kad gauciau daugiau nei 125 lt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2007 01 31, 12:31)
O as maniau,kad alimentai skaiciuojami pagal tevo pajamas ir vaiko poreikius?Tai jei vingiu jonas uzdirba nuo 5000 lt,as turiu rinkti cekius,kad gauciau daugiau nei 125 lt? blink.gif


g.gif bijau apsimeluot, bet kiek esu girdejus, priklauso nuo teisejo. buna, kad praso mamos pagristi, kam jai reikia daugiau vaiko islaikymui nei tu 125 blink.gif juk siaip normaliai mamytei, mokanciai elgtis su pinigais, 125lt turetu uztekt vaikui ir aprenkt, ir pamaitint, ir zaislams ir dar bureliams ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesamone doh.gif nereikejo man jokiu kvituku o priteise kiekvienam po 650 lt.
Atsakyti
As baldeju,pvz misiniukas kainuoja 17 lt,jo uztenka 3 dienom,taigi i menesi reikia 10,taigi,jau 170 lt be pampersu....kokio bukumo teisejui reikia tokiu cekiu?!!Ar pas mus cia kainos jau desimtmeti nesikeicia?
Alioooo,Mamos,kurios cia neseniai apturejot ta malonuma skirtis ir ismusineti alimentus!Ar cekius neset i teisma?
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2007 01 31, 12:42)
Nesamone doh.gif  nereikejo man jokiu kvituku o priteise kiekvienam po 650 lt.


tai tau labai pasiseke thumbup.gif geras teisejas papuole. kaip sakant, su protu
Atsakyti
Beje,pavarysiu jums is CK aiskinimo:"Civilinio kodekso (toliau-CK) 3.192 straipsnyje nurodoma, kad tėvai privalo materialiai išlaikyti savo nepilnamečius vaikus. Išlaikymo tvarka ir forma nustatoma bendru tėvų susitarimu. Išlaikymo dydis turi būti proporcingas nepilnamečių vaikų poreikiams bei jų tėvų turtinei padėčiai ir užtikrinti būtinas vaikui vystytis sąlygas. Materialinį išlaikymą savo nepilnamečiams vaikams privalo teikti abu tėvai. Civilinis kodeksas, skirtingai negu anksčiau galiojęs Šeimos ir santuokos kodeksas, nepilnamečių vaikų išlaikymo ribų (maksimumo arba minimumo) nenustato. Pagal galiojantį įstatymą išlaikymo dydis tiesiogiai nesiejamas su tėvų pajamų dydžiu, vaikų skaičiumi ir panašiai. Tačiau CK numatomi orientaciniai kriterijai, kuriais turėtų būti vadovaujamasi sprendžiant išlaikymo dydžio klausimus konkrečiu atveju. Vaiko išlaikymo dydis pirmiausia siejamas su protingais jo paties poreikiais. Vaiko poreikius apsprendžia jo gabumai, polinkiai (pvz. vaiko polinkis dailei, muzikai ar kitokie išryškėję gabumai sąlygoja poreikį didesniam išlaikymui nei vaiko, kuris niekuo kitu papildomai neužsiima), sveikatos būklė (pvz. medikamentų, geresnio maitinimo poreikis), amžius (augant vaiko poreikiai didėja ir pan.). Pažymėtina, kad išlaikymo dydžiui neturi įtakos paties vaiko turimas turtas. Nepilnamečio vaiko išlaikymo dydį lemia tėvų turtinė padėtis. Jeigu tėvo (motinos) turtinė padėtis leidžia, vaikui galima priteisti gerokai didesnį išlaikymą, ir atvirkščiai, jei vaiko tėvų turtinė padėtis sunki, išlaikymo dydis gali būti mažinamas".
P.S. Is esmes pradejau knisti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shater: 31 sausio 2007 - 12:06
QUOTE(Shater @ 2007 01 31, 12:44)
As baldeju,pvz misiniukas kainuoja 17 lt,jo uztenka 3 dienom,taigi i menesi reikia 10,taigi,jau 170 lt be pampersu....kokio bukumo teisejui reikia tokiu cekiu?!!Ar pas mus cia kainos jau desimtmeti nesikeicia?
Alioooo,Mamos,kurios cia neseniai apturejot ta malonuma skirtis ir ismusineti alimentus!Ar cekius neset i teisma?

Na, su tais 125 Lt, tai perlenkėt blush2.gif Čia pats minimumas, o normaliai, standartiškai skiria 300 Lt. Jei norit daugiau, tada reikalauja pagrindimo, bet ne čekiais ax.gif Turi įrodyti, kad pvz. vaikas negali eiti į darželį, o būtina auklė arba spec. darželis, kad jam būtina pvz. spec avalynė ar gydymas ir t.t. Kitas kriterijus, tai "kad nepablogėtų vaiko gyvenimo sąlygos" - t.y. jei iki šiol lankė 3 burelius, tai ir toliau jis turi turėti tokią galimybę, jei lankėt privatų, tai ir toliau jį turi teisę vaikas lankyti, nebent tėvai įrodys, kad fin. padėtis pasikeitė ir jie nebegali už tai mokėt 4u.gif
Bet šiaip daug nuo advokato priklauso 4u.gif
Atsakyti