Įkraunama...
Įkraunama...

Čekiai alimentams pagrįsti?

QUOTE(vodka @ 2007 02 01, 17:52)
blink.gif  šlykštu

blink.gif blink.gif Kas šlykštu? g.gif Kad kitaip diedui nedašunta, jog ir vaikas valgo, sisioja ir apsirengt šiltai nori? g.gif
Atsakyti
deja deja, pas juos tikriausia smegenys kitaip įstatytos. Jie vaikus "myli" tik kol gyvena kartu. Tai ko is jų tikėtis. Aš su savu pragyvenau 14 metų, ir vaikus lyg mylėjo. O po skyrybų pinigus gavau tik per teismą, ir tik po 125lt priteise, tai net tu negaudava, nes atlyginimas per mažas , tai skola kaupėsi. pasisekė kad sužinojau jog pardvė jų šeiminėlė tėvų būtą, turėjau pažįstamą antstolę, tai greitai per saskaitėlę prasisuko(tai jau buvo skolos virš 2000 prisikaupę- būtų vaikams vos ne iki pensijos mokėjęs) Ir šiaippasistengė vaikučius apiplėšt.butas buvo mano vardu, bet parduot jis nesutiko. Tai pora metų ten gyveno su mergom, o mes su vaikais nuomavom. Pas kui sutiko parduot, bet su sąlyga kad jam priklauso pusė sumos. Tiesa sakant ne baisiai noriu prisimint to košmaro(teko ir pabadaut irknygas visas pardaviau ir t.t- tiesa vaikai nepajuto kad badaujam- pasistengau)
Linkiu visoms stiprybės- mes juk stiprios tai ne jie - jei kas tuj kartis.
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2007 02 01, 16:45)
Medini, man px procentines tikimybes.Man idomu MANO kapeikytes  nail.gif

Norėčiau pasakyti, kad jei teismo ieškinyje neprašote skirti JUMS išlaikymo, tai JŪSŲ kapeikyčių iš vis nebus. Teismas nustato koks išlaikymas reikalingas vaikui. O jūs žinote, kiek pinigų reikia vaiko išlaikymui? Suma?

Ai, dar, nepagalvokite, kad kabinėjuosi, tiesiog mėgstu tikslumą. Jums negali būti px, geriausiu atveju jums do pzd.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 02 vasario 2007 - 14:01
QUOTE(Medinis @ 2007 02 02, 16:00)
Jums negali būti px, geriausiu atveju jums do pzd.


Medinis, kaip visada nepakartojamai tikslus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 02 02, 16:00)
Norėčiau pasakyti, kad jei teismo ieškinyje neprašote skirti JUMS išlaikymo, tai JŪSŲ kapeikyčių iš vis nebus. Teismas nustato koks išlaikymas reikalingas vaikui. O jūs žinote, kiek pinigų reikia vaiko išlaikymui? Suma?

Ai, dar, nepagalvokite, kad kabinėjuosi, tiesiog mėgstu tikslumą. Jums negali būti px, geriausiu atveju jums do pzd.

Tave taip per gera tarka perleisti, varyk i savo skyrelius ir makaluokis, cia nesi labai pageidaujamas su savo komentarais ne i tema
Atsakyti
QUOTE(voverius @ 2007 02 02, 14:07)
Tave taip per gera tarka perleisti, varyk i savo skyrelius ir makaluokis, cia nesi labai pageidaujamas su savo komentarais ne i tema

Na kodėl gi... Balandžio - gegužės mėnesiais gal jūs skaitysite šią temą (taip pat kai kurias kitas) ir džiaugsitės, kad yra nors kas nors, kas realiai mąsto.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 02 02, 16:09)
Na kodėl gi... Balandžio - gegužės mėnesiais gal jūs skaitysite šią temą (taip pat kai kurias kitas) ir džiaugsitės, kad yra nors kas nors, kas realiai mąsto.

O cia jau ne tamstos susiktas reikalas ka as skaitysiu, o ko neskaitysiu
Atsakyti
QUOTE(voverius @ 2007 02 02, 16:19)
O cia jau ne tamstos susiktas reikalas ka as skaitysiu, o ko neskaitysiu


ar skaitete forumo taisykles? g.gif ten parasyta: draudziama ,,3. Vartoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, grubaus tono žinutes ("varančias ant asmens"). Net jei buvo ginčytasi, net jei jūs buvote teisūs, už tokį elgesį jūs būsite įspėti. ".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 02 vasario 2007 - 14:24
[quote=Medinis,2007 02 02, 15:00]
Norėčiau pasakyti, kad jei teismo ieškinyje neprašote skirti JUMS išlaikymo, tai JŪSŲ kapeikyčių iš vis nebus. Teismas nustato koks išlaikymas reikalingas vaikui. O jūs žinote, kiek pinigų reikia vaiko išlaikymui? Suma?

Labai gerai zinau,kiek reikia dabar,kiek reikes veliau,negana to,zinau,kokias pajamas gauna oficialus tevelis.. nail.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 02 02, 16:23)
ar skaitete forumo taisykles?  g.gif  ten parasyta: draudziama ,,3. Vartoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, grubaus tono žinutes ("varančias ant asmens"). Net jei buvo ginčytasi, net jei jūs buvote teisūs, už tokį elgesį jūs būsite įspėti. ".

Saunu, laukiu ispejimo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2007 02 02, 14:25)
Labai gerai zinau,kiek reikia dabar,kiek reikes veliau,negana to,zinau,kokias pajamas gauna oficialus tevelis.. nail.gif

Atsiprašau, o prie ko čia oficialaus tėvelio pajamos? Čai jau teismas spręs kuris po kiek turite prisidėti prie vaiko išlaikymo. Svarbu ar jūs žinote kiek reikia. Beje, jei nesunku patenkinkite mano smalsumą - kiek reikia pinigų išlaikyti jūsų vaiką?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 02 02, 16:31)
Atsiprašau, o prie ko čia oficialaus tėvelio pajamos? Čai jau teismas spręs kuris po kiek turite prisidėti prie vaiko išlaikymo. Svarbu ar jūs žinote kiek reikia. Beje, jei nesunku patenkinkite mano smalsumą - kiek reikia pinigų išlaikyti jūsų vaiką?

Medini, nebijai pavirsti i buratina visur savo nosi kisdamas ?
Papildyta:
QUOTE(ooo @ 2007 02 02, 16:23)
ar skaitete forumo taisykles?  g.gif  ten parasyta: draudziama ,,3. Vartoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, grubaus tono žinutes ("varančias ant asmens"). Net jei buvo ginčytasi, net jei jūs buvote teisūs, už tokį elgesį jūs būsite įspėti. ".

O grubus zodziai sutrumpinti iki triju raidziu, jau nebesiskaito grubus ?
Atsakyti