Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip lieknėja žinomi žmonės?

Man dabar Starosaite l.graziai atrodo. Ir anksciau man ji buvo grazi, gal tik truputi stamboka. Bet kai vakar "Zmonese" pamaciau nuotraukas "iki" ir "po" -tai akivaizdus skirtumas.
O vyrelis, tai pati vakar tam paciam zurnale skaiciau, kad nuolat prikisdavo netobula figura ir virsvori. Ir ji aiskiai pasake, kad nuo tokiu komentaru net suabejojo ar jis tik mylimas ar ir mylintis vyras. Nepavydziu as jai...
Va maniskis, kai mane isimylejo, buvau gal 10kg stambesne nei dabar ir jokio priekaisto niekad neisgirdau smile.gif Vis sakydavo: koks tavo fainas uzpakaliukas blush2.gif
Bet kai pakudau tai rupuziukas matau, kad tikrai labiau patenkintas smile.gif
Dziaukimes, kad mus vyrai myli tokias kokios esam ir stenkimes jiems buti kuo grazesnes! drinks_cheers.gif
Veidelis atsigaus per tiek pat per kiek ir sukudo.
Nezinau ar prisimenat, bet Stasaityte irgi kazkada staigiai sukudo, tai veidelis visai sukrito. O dabar graziai atrodo ir kg neatsistate. O gimdymai tai du!
Atsakyti
nu Stašaitytė tikrai ne stirnaitė, ypač šalia vyro bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 17 kovo 2006 - 12:52
QUOTE(pepilota @ 2006 03 17, 12:44)

Nezinau ar prisimenat, bet Stasaityte irgi kazkada staigiai sukudo, tai veidelis visai sukrito. O dabar graziai atrodo ir kg neatsistate. O gimdymai tai du!

Atsimenu, kaip tik teko jos laidoj sudalyvaut tuo metu. biggrin.gif Klausiau- kaip? Pasirodo, labai sunki antrojo nėštumo pradžia + labai judrus pirmasis berniukas. Va ir visa paslaptis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2005 05 17, 14:00)
Išsiskyrė, išleido sūnų į užsienius, įsimylėjo... mirksiukas.gif
Pirmą punktą ir Laima Kybartienė įvykdė. Rezultatas  -10 kg tongue.gif


man po skyrybų taip pat buvo prapuolę apie 10kg ax.gif po to vėl atsirado doh.gif

QUOTE(-Linda- @ 2006 03 03, 10:39)
O matei, kai ją rodė be makiažo?  mirksiukas.gif  Gal ir sulieknėjo, bet ar tai pridėjo didelio grožio, kai veidas papilkėjęs ir nuvargusi kaip močiutė atrodo, jei špakliaus nėra?


veidukas tikrai sukrito, kaip ir Paškevičiaus g.gif šis aplamai baisokai man atrodo unsure.gif
Atsakyti
Nezinau kaip Lietuvos zvaigzdes, bet Amerikos zvaugzdes po gimdymo susitraukia per tris menesius.Ir zinot kaip?-nieko nevakgydamos ir MAZIAUSIAI sportuodamos per 2 valandas i diena,o beto pageria tabletytes,kurios numusa alki ir kankinasi sitaip.Cia visur zurnaluose ir per telika rodo ju dietas.Bet pacios suprantat-mes ne holivudo aktores ir asmeniniu treneriu ir dietologu nenusisamdysim.Tai ir tenka laikytis geru senu taisykliu-mazai kaloriju+sporta=grazi figura.
Atsakyti
o ar pastebejot, kaip sukudus viena "Mango" nare? Vardo neatsimenu. Ne ta, kur su briketais ir ne naujoke (man ji is viso per kuda), bet ta trecia. Lyg Vika jos vardas.
Kiek pamenu, budavo pati stambiausia is visu, o dabar, ziuriu, kojytes kaip nulietos. Gal zinot, kaip ji lieknejo?
Kazkaip keista, kad apie ja nieko nerase, nes visos kitos tai buna istardytos.
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2006 03 21, 11:28)
o ar pastebejot, kaip sukudus viena "Mango" nare? Vardo neatsimenu. Ne ta, kur su briketais ir ne naujoke (man ji is viso per kuda), bet ta trecia. Lyg Vika jos vardas.
Kiek pamenu, budavo pati stambiausia is visu, o dabar, ziuriu, kojytes kaip nulietos. Gal zinot, kaip ji lieknejo?
Kazkaip keista, kad apie ja nieko nerase, nes visos kitos tai buna istardytos.



Taigi, ir mano žvitri akis pastebėjo. Labai jau akivaizdžiai krito į akis, čia per kažkokį ,neseniai buvusį koncertą Atrodė gražiai. Gal dar kur nors pasipasakos? biggrin.gif
Atsakyti
as jau seniai vika stebiu.Dar pries metus jau matesi palieknejo nuo tu laiku, kai buvo visai jos paaugles.O stai dabar isvis pasidare kuda kuda.Kazkur rase,kad dabar ji intensyviau sportuoja,nei ansciau.Aisku be geros dietos irgi turbut apsiet nebuvo imanoma rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2006 06 14, 12:16)
tai daugiau sulieknejusiu zvaigzdziu nebepastebim?

Katunskytė lotuliukas.gif Tik kad tikrai nesimato rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 06 14, 14:18)
Katunskytė  lotuliukas.gif Tik kad tikrai nesimato  rolleyes.gif


Jai reikia dar 20 kg numesti, kad bent jau matytųsi, kaip ne kaip 180 kg. (lyg tai g.gif )

Dar ir Morta iš "Balto katino svetainės" sukūdo, bet jai panašiai kaip Katunskytei dar -20 kg reikia, kad pasimatytų smile.gif
Papildyta:
bet vis tiek jos šaunuolės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampuškiukas @ 2006 06 14, 14:46)
Dar ir Morta iš "Balto katino svetainės" sukūdo, bet jai panašiai kaip Katunskytei dar -20 kg reikia, kad pasimatytų  smile.gif
bet vis tiek jos šaunuolės  smile.gif

Morta? Seniai bežiūrėjau tą laidą. Kažkaip ji labai atitiko savo personažą ir man tikrai atrodė beviltiška lotuliukas.gif
O kad sukūdo- tikrai šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
Man vis idomu kaip taip sukudo Nicole Richie, aisku biski persistenge, bet vistiek labai idomu g.gif
Atsakyti