Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 16

QUOTE(DOSETH @ 2007 01 30, 18:39)


PUIKŪS nauji darbai clap_1.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms uz toki silta vertinima. Minimalistinis jis todel, kad plotis neskaitant ragu 8 cm ir ilgis 55 cm.
Atsakyti
Na va ,pasirodysiu ir aš (nors kažkaip forumuose nelabai "rodausi" blush2.gif )...
Angelas debesų sparnais

user posted image
Atsakyti
Koks israiskingas angelas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2007 01 30, 18:20)
Na va ,pasirodysiu ir aš (nors kažkaip forumuose nelabai "rodausi"  blush2.gif )...
Angelas debesų sparnais

http://img264.images...p1040597vp3.jpg

Tobulas angeliukas user posted image user posted image
Veido išraiška ir visi bruožai blink.gif Net ausys "išraitytos" blink.gif Galėtum dažniau rodytis, ypač tokiais darbais thumbup.gif
Atsakyti
koks gražuolis thumbup.gif man laaabai patinka tavo angeliukai wub.gif gal gali nufotografuot iš priekio.... nelabai matosi veido išraiškos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2007 01 30, 17:20)
Na va ,pasirodysiu ir aš (nors kažkaip forumuose nelabai "rodausi"  blush2.gif )...
Angelas debesų sparnais

user posted image

swoon.gif
Atsakyti
MAGIC - labai labai labai thumbup.gif tavo angelėlis nerealus!!! Ir ausys, ir pirščiukai - viskas, kaip turi būt!!! Žavingas wub.gif
Atsakyti
[quote=*MAGIC*,2007 01 30, 17:20]
Na va ,pasirodysiu ir aš (nors kažkaip forumuose nelabai "rodausi" blush2.gif )...
Angelas debesų sparnais

Na tokį fainulką ir įsimylėti galima biggrin.gif tongue.gif Labai mielas ir patrauklus 4u.gif
Atsakyti
Na va- šitiek pagyrų "prisiprašiau" ax.gif biggrin.gif
Ačiū už gerus žodžius user posted image
Ai kažkaip šitas "Debesinis" pranoko mano pačios lūkesčius , tai ir knietėjo parodyti... Tikiuosi skleis savo šilumytę tuose namuose į kuriuos iškeliavo.
Atsakyti
Ačiū už pagyras, tikiuosi, sūnui "prilips" pirštinės kaip ir liemenė biggrin.gif
Ievuschka - rankinę buvau įdėjusi gal kokioj 6 temoj, ten ir matei turbūt blink.gif biggrin.gif
Katinyčio nerealus šalikėlis, o MAGIC angelas - liuksinis bigsmile.gif
Tapkute - aš dekorą truputuką atsargiai su 36 adata padaigstau, ypač to reikėjo pingvinų akims, snapui...padėjo, nors ir netobulai išliko....
O DOSETH ir DIVOS darbus pavargau girt, tikrai.... mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif
Doseth- fantastiski darbukai
Sraigute- grazus komplektukas
Magic!!!!!! zodziu truksta!!!!

Katinyti- labai grazus.. o dar kai sau- isvis saunuole, kad prisiruosei..smile.gif))
as moraliskai kaupiuosi irgi sau sali nusivelt, kad nebuciau batsiuvys be batu, o be to ir neturiu nieko tokio, o salta ..smile.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 30 sausio 2007 - 18:25