Įkraunama...
Įkraunama...

Šokinėjimas

Šiaip įdomu, kada vaikutis pradeda šokinėt g.gif
Manajai metukai neseniai suėjo, tai pastebėjau, kad tūpčiot jau moka..
Atsakyti
Geras klausimas g.gif
Nors antram jau 2m ir menuo, bet niekad neatkreipiau demesio kada jie pradejo sokineti blink.gif
Atsakyti
Tiesiog įdomu.. g.gif
Atsakyti
manoji kartas nuo karto nuo sofos megsta nusokti, bet aisku isikibus man arkam kitam i rankyte ax.gif
Atsakyti
Manoji pradejo bandyti sokineti budama mazdaug 1 metu ir 3 men rolleyes.gif , bet tas sokinejimas toks, kad pasikeldavo tik viena koja ax.gif
Atsakyti
Maniškis (1m. 11mėn.) šokinėti pradėjo ne taip jau senai - prieš kokius 2 mėnesius. O prieš tai ir tūpčiodavo ir nuo vienos ant kitos kojytės stripinėdavo. Pats labai džiaugėsi kai išmoko šokinėt lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(waidoolka_ @ 2007 01 31, 14:47)
manoji kartas nuo karto nuo sofos megsta nusokti, bet aisku isikibus man arkam kitam i rankyte ax.gif


manajai mergytei dabar jau 2.5 metuku bet jei neklystu tai ji pas mane pradejo sokineti nuo metuku ir keliu menesiu, is pradziu kazkam isikibus , o kai ugtelejo tai ir spejo nuo lovos krasto nukrist ant galvos(guzas buvo kaip jos kumstuko dydzio) o nepraejus vos porai savaiciu teko ir lupa siuti doh.gif ji pas mane bebaime griuna bega krenta atsikelia ir vel savo.
Atsakyti
Mazei metai ir trys menesiai,bet su sokinejimu dar atsargiai.Patupcioja,bet....laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskis mazdaug apie antruosius metukus atrado, kad labai smagu lovoj sokineti mirksiukas.gif , o dabar labai smagu visur su savim temptis kede ir uzlipus aukstai viska pasiekti...
Atsakyti
Man tie tūpčiojimai primena PAMPERS reklamą, kur mažylis įsikibęs į mamą tūpčioja- taip gražu..
Čia turbūt pasiruošimas prieš šokinėjimą.
Atsakyti
manoji sokinedavo labai tuose sokliukuose. tai del ju itakos sokinedavo ir ant lovos. ta prasme as ja laukau uz rankyciu, o ji sokineja biggrin.gif ir net sokdavo pagal muzika tokiais tupciukais. o kai va nustojom sokinet sokliukuose, nustojom ir apskritai sokinet.dabar pastatau ant lovos, tai kojos kaip ibestos. tongue.gif
Atsakyti
Geriau klaust, kada jie baigia sokineti frusty.gif dirol.gif
Atsakyti