Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės

QUOTE(swimmer @ 2007 10 11, 09:57)
Daznai zmonems kurie uzsisakineja roletus rekomendavau tokius kurie dedami ant visos nisos. Daug kuri sake kad tai yra nepraktiska, kad zymiai geriau kai roletas buna prie pat stiklo.
Gerai cia kazkas parase, kad roletas yra "klijonke". Na gal ne 100% bet panasiai. Taigi, kai uzdedamas roletas prie pat stiklo ir nuleidziamas iki apacios, tuomet nera jokio oro pralaidumo prie stiklo ir stiklas rasoja. Mediniams langams tai pavojinga, nors jie ir impregnuoti. Dedant roleta ant visos nisos - sios problemos issprendziamos.
Gaminame roletus ivairiu rusiu, bet niekada negaminome dedamu prie stiklo, nes neimanima garantuoti lango ventiliacijos.
Kritikuojancioms noriu pasakyti - roletai tikrai graziai atrodo jeigu priderinama medziaga (nors jos pasirinkimas kol kas ribotas lyginant su uzuolaidomis) ir jeigu kokybiskai sumontuojami.

drinks_cheers.gif 100%
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2007 10 11, 09:07)
Buna roletu is kvepuojanciu medziagu, ne klijonkiu. Bet pro jas siek tiek vakare persimato - jei labai nori uzsilepti, tai jie irgi netinka


oj blem pas mane cerata, kad ta pardavėja paspringtų 4u.gif dar klausinėjom dėl to ar galima, ar nieko nebus, nes langų gaila, teko juos pačius juk gręžt doh.gif , belieka išmest roletus ir kabint kažką kitą 4u.gif
Papildyta:
ačiū kad išaiškinot kame problema aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigi @ 2007 04 13, 13:18)


Kazin ar yra pirkti tu strypeliu, ant kuriu kabinasi audinys? Karnizas, kaip suprantu, tradicinis g.gif
Atsakyti
Gal kas nors galetu patarti, kur pigiau pagamintu roletus Kaune? Kvieteme meistra pamatuoti musu miegamojo lango (standartinis langas+balkonas).paskaiciavo 550 Lt. Dabar mastau ar ne brangoka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2007 10 24, 16:11)
Kazin ar yra pirkti tu strypeliu, ant kuriu kabinasi audinys? Karnizas, kaip suprantu, tradicinis  g.gif


Labai originalu ir gražu.. Net mąstau, kad reiks šią idėją pasivogti ir sau kažką panašaus pasisiūt... Ale vienas minusas tas, Amadeja, kad įdėjus viršuje strypelius negalėsi tų užuolaidų atitraukti.. Na jos visada užstos langą (arba reikia prailginti karnizą, kad užuolaida užeitų ant sienos..).. Nežinau ar tai gerai.. Bet jeigu jau taip reikia, tada reikia dėti ir lentelę ar strypelį (svarelius ar ką) į apačią.. tada dar gražiau ištemptų audinį wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 10 05, 16:25)
galų gale turiu užuolaidas. užsakiau Ibrahime B. Naruševičienės IĮ. žadėjo pasiūt  per 2-3 sav., pasiuvo per 5. rezultatu esu patenkinta  bigsmile.gif
user posted image


Man pirmoje nuotraukoje būtų buvę gražiau jeigu permatomos juostos kaitaliotųsi su nepermatomom juostom horizontaliai (t.y. prie karnizo eitų nepermatoma, toliau permatoma ir t.t. iki apačios..).
Bet audiniai labai gražūs...
Ar ant permatomo audinio darytos gėlių aplikacijos, ar ten jis toks yra iš savęs?
P.S. prašau nesupykti už išsakytą nuomonę, čia juk skonio reikalas. svarbiausia, kad ūs būtumėte rezultatu patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2007 08 16, 15:42)
anksciau klausiau jusu patarimo ka daryti su mano langu...ir pradejau ieskoti uzuolaidu mano langui, bet...neradau ko as noriu ir be to pati pilnai nebuvau apsisprendusi kokios spalvos noreciau doh.gif  o sitas virvelines uzuolaidas buvau nuziurejusi anksciau, bet vyras atkalbejo, bet vis tik snd nusipirkau ir likau oatenkinta, nes jas uzmoviau ant esamu vertikaliu zaliuziu begeliu, netgi nereikejo nieko papildomo daryti ar pirkti koki karnyza.... thumbup.gif kol kas mane tai tenkina tongue.gif
user posted image
user posted image

kaip tik tokiu uzuolkasidu iehskau. buvau tomas philips ten super ale spalvos nei per kur mums netinka bet kokybe superine. senukuose brangios ir kokybe prastoka.
Atsakyti
neblogai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2007 10 24, 16:11)
Kazin ar yra pirkti tu strypeliu, ant kuriu kabinasi audinys? Karnizas, kaip suprantu, tradicinis  g.gif


Sveikos,
yra pirkti..
svediski tokie karnyzai kainuoja nuo 210 iki 310, priklausomai nuo spalvos. Ismatavimai nuo 1,30 - 2,40m (traukomi pagal lango ilgi).
Papildyta:
tiesa, pamirsau pamineti, cia su antgaliais ir kojelem


gal galit patarti kaip ideti nuotraukas, galeciau imesti dar keleta nestandartiniu sprendimu langu dekoravimui
Atsakyti
QUOTE(yzy @ 2007 10 25, 20:55)
Sveikos,
yra pirkti..
svediski tokie karnyzai kainuoja nuo 210 iki 310, priklausomai nuo spalvos. Ismatavimai nuo 1,30 - 2,40m (traukomi pagal lango ilgi).
Papildyta:
tiesa, pamirsau pamineti, cia su antgaliais ir kojelem
gal galit patarti kaip ideti nuotraukas, galeciau imesti dar keleta nestandartiniu sprendimu langu dekoravimui

tau ishpradziu reikia 100 zinuciu forume parashyti.
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2007 10 24, 15:11)
Kazin ar yra pirkti tu strypeliu, ant kuriu kabinasi audinys? Karnizas, kaip suprantu, tradicinis  g.gif




Tokių stypelių yra pirkti Medžio centre Vilniuje, kur prekiauja karnuzais, romanečių mechanizmais. Jie yra matuojami kokio nori ilgio. Kainos neprisimenu, bet nelabai brangūs.
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2007 10 11, 10:56)
Nu tai kur tada šaknys? ax.gif

4u.gif Bloga ventiliacija namuose. Visi garai nuo skalbiniu dziovinimo ir maisto ruosimo kaupiasi ant langu. Roletai cia nekalti.
Atsakyti
Aš apie užuolaidas irgi daug galvoju, bet aš suku galvą dėl to, kad pas mus svetainej yra toks durnas langų ir sienų išdėstymas. T.y.

Nuo kairės atrodo taip

_siena_{ langas }_________siena______________

..............................................................................................balkono
.............................................................................................durys
..............................................................................................cia


Gal man kas nors ka nors patarsit....???

Nes jei kabintum paprastas uzuolaidas, t.y. dienines ir naktines, tai ant didelio lango viskas tvarkoj, bet ka daryt su balkono durim iki kuriu nuo to didelio lango gal 160 cm
Atsakyti