Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: Pumpurėlis

QUOTE(Dreksiuke @ 2009 11 26, 10:04)
Susirinks suririnks 4u.gif

Siandien pas dickius ryte jau vien 12 buvo  thumbup.gif

tikėkimės... unsure.gif Nekas būtų, jei uždarytų unsure.gif
Atsakyti
Bitukai_bzzz - o jūs ne iš Varpelių grupės (Kamilės mamytė mirksiukas.gif ) ?
Spėju pagal dukrytės gimtadienį 4u.gif

Nusprendžiau Agnę porą savaičių palaikyt namie, kol atslūgs tos panikos. Bet dabar net nebežinau, kiek sėdėsim, nes man ji kosėt pradėjo, ir kuo toliau tuo labiau verysad.gif Temperatūros nėra, taigi ne gripas, bet šiaip kažkokią bacilą gal pasigavo. Taigi grįšim kai pasveiksim.
Smagu, kad čia bus galima rasti naujienų ir iš mūsų grupės thumbup.gif
Atsakyti
Gal ka zino kokia situacija "bituciu" ar "boruzeliu" grupese. Kol kas savo berniuko nevedu, nors ir nesergam, bet kita savaite reikes turbut vesti. Tai idomu ar daug ten vaikuciu serga?
Atsakyti
QUOTE(DaliaMa @ 2009 11 26, 12:39)
Bitukai_bzzz - o jūs ne iš Varpelių grupės (Kamilės mamytė mirksiukas.gif ) ?
Spėju pagal  dukrytės gimtadienį  4u.gif


Smagu, kad čia bus galima rasti naujienų ir iš mūsų grupės  thumbup.gif

aha, ta pati aš smile.gif Šiandien, kaip ir visą šią savaitę, iš mūsų buvo manoji ir Nedas.

šiandien maniškė iki pietų buvo. Rytoj nevedu- yra su kuo pabūti. Bet darželis sakė dirbs. Žiūrėsim situaciją po savaitgalio...
Atsakyti
QUOTE(bitukas_bzzz @ 2009 11 26, 18:50)
aha, ta pati aš smile.gif Šiandien, kaip ir visą šią savaitę, iš mūsų buvo manoji ir Nedas.

šiandien maniškė iki pietų buvo. Rytoj nevedu- yra su kuo pabūti. Bet darželis sakė dirbs. Žiūrėsim situaciją po savaitgalio...


thumbup.gif

Lauksim naujienų kitą savaitę ir bandysim sveikti.
Gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bitukas_bzzz @ 2009 11 26, 11:00)
per visą darželį smile.gif
nu kur jau pilna.. pas mus vakar per 2 grupes 4 vaikai atėjo..  g.gif


Vyro sesuo veda savo mergyte, tai sake buvo 16 vaikuciu.

QUOTE(DaliaMa @ 2009 11 26, 13:39)
Nusprendžiau Agnę porą savaičių palaikyt namie, kol atslūgs tos panikos. Bet dabar net nebežinau, kiek sėdėsim, nes man ji kosėt pradėjo, ir kuo toliau tuo labiau  verysad.gif Temperatūros nėra, taigi ne gripas, bet šiaip kažkokią bacilą gal pasigavo. Taigi grįšim kai pasveiksim.
Smagu, kad čia bus galima rasti naujienų ir iš mūsų grupės  thumbup.gif

Su tuo kosuliu tai mistika, maniskis irgi sedejo namie is pradziu pakosejo, poto jau nebe, o dabar vel pakosti doh.gif o atrodo jau taip saugomes. Matyt kuo daugiau saugai, taip ir buna smile.gif
O kaip zirniukuose reikalai, yra vaikuciu? Nuo pirmadienio ir mes bandysim jau eiti.
Atsakyti
QUOTE(linavol @ 2009 11 26, 14:51)
Gal ka zino kokia situacija "bituciu" ar "boruzeliu" grupese. Kol kas savo berniuko nevedu, nors ir nesergam, bet kita savaite reikes turbut vesti. Tai idomu ar daug ten vaikuciu serga?

Per abi grupes susirenka 7-10 vaikučių... Bet kaip suprantu sergančių nėra daug, tiesiog daugelis tėvelių turi galimybę nevesti vaikų darželin.
Atsakyti
šiandien per abi lopšelio grupes buvo tik mano mergina, bet labai liūdėjo, nerimavo, tai keliauja pas močiutę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauritaz @ 2009 11 27, 12:44)
Vyro sesuo veda savo mergyte, tai sake buvo 16 vaikuciu.
Su tuo kosuliu tai mistika, maniskis irgi sedejo namie is pradziu pakosejo, poto jau nebe, o dabar vel pakosti  doh.gif  o atrodo jau taip saugomes.  Matyt kuo daugiau saugai, taip ir buna  smile.gif
O kaip zirniukuose reikalai, yra vaikuciu? Nuo pirmadienio ir mes bandysim jau eiti.

3 vaikiukai zirniukai vaiksto.. Sian nevedziau. bet pirmadieni jau aukletoja sake busdaugiau
Papildyta:
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 11 27, 13:07)
šiandien per abi lopšelio grupes buvo tik mano mergina, bet labai liūdėjo, nerimavo, tai keliauja pas močiutę  verysad.gif

neliudekit 4u.gif

Pirmadieni mano ziniomis , kiek snekejau su teveliais , tai jau 5 tikrai bus, o kie dar kuriu nezinau mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano pupyciukas gal irgi jau pirmadieni ateis i darzeli,jeigu per savaitgali neapsirgs.
Atsakyti
manau, kad po savaitgalio jau daugiau vaikučių turėtų būti, nes pirmoji susirgusiųjų banga jau turėtų sveikti.

jei nesusirgsim, tfu tfu tfu, eisim pirmadienį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bitukas_bzzz @ 2009 11 27, 13:46)
pirmoji susirgusiųjų banga jau turėtų sveikti.


apsveikusius atves ir vėl atkris, o be to dar ir sveikus apskrės smile.gif
Atsakyti