Įkraunama...
Įkraunama...

"Daktarė Kvin"

Kažko nesupratau unsure.gif Kitą pirmadienį serialas baigiamas rodyti unsure.gif Nu, tik pradėjau žiūrėti, nu.... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 02 15, 12:01)
Per "Labą rytą" girdėjau, kad šiandien Džeinei Seimur (dr.Quinn) sukanka 56 metai birthday.gif

na kaip 56 liuks atrodo
Atsakyti
Kaip gaila kad baigsis. Rodys kazkokia Bjanka. Man kazkaip sitas filmas patiko, nes rodo kitus laikus ir siaip toks siltas, visada viskas gerai baigias thumbup.gif o tas kitas bus siulaikinis kaip ir dauguma filmu sad.gif bet ka dabar.
Atsakyti
Na,paziuresim ta nauja...siaip vokieciu filmai man patinka,bet gaila kad Kvine baigsis...kazkaip man jau pasidare ritualas nugrimst rytais i uzpraeita amziu...o dabar teks persiorentuot i dabarti rolleyes.gif
Atsakyti
šiaip serialas malonus geras ir su realiom problemom
neįsivaizduoju kaip jo neberodys verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 21 vasario 2007 - 13:10
o man patinka naujienos thumbup.gif
Atsakyti
Ale Salis ilgai negryzta kiba aktorius susirgo ar meiluze isitaise tongue.gif
Atsakyti
Praziopsojau ta serija kai isvaziavo.Ir isvis ko jis ten isvaziavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Herta @ 2007 02 21, 20:15)
Praziopsojau ta serija kai isvaziavo.Ir isvis ko jis ten isvaziavo  g.gif

Ir as tos serijos pradzios nemaciau, bet kiek supratau, tai jis ten kazka del draustiniu ir valstybes saugomu vietu tariasi g.gif
Ir Sokancio debesies neberodo g.gif o seriju jau tik dvi teliko verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ale kaip apsidziaugiau pamacius, kad ne viena ta filma ziuriu o dar mintim pasidalinat,niu ir ka skaitau skaitau o gi ziu...... kaip griaustinis is giedro dangaus jis baigsis ir labai jau greitai verysad.gif
Niu dabar turbut vieni velniai tezino koks bus mano rytinis ritualas be Daktares Kvin
Atsakyti
QUOTE(vivjana @ 2007 02 21, 21:18)
Ir as tos serijos pradzios nemaciau, bet kiek supratau, tai jis ten kazka del draustiniu ir valstybes saugomu vietu tariasi  g.gif
Ir Sokancio debesies neberodo  g.gif o seriju jau tik dvi teliko  verysad.gif



pargrįš tas Salis lotuliukas.gif yra 2 filmai apie Kvin, tikrai verta pažiūrėt, nes vienam jų sudeda visus taškus. Nežinau ar serale taip bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 02 22, 12:52)
... Nežinau ar serale taip bus  g.gif


seriale,jauciu,viskas baigsis saldžiai gerai ir laimingai rolleyes.gif
Atsakyti