Įkraunama...
Įkraunama...

Krintančios žvaigždės paprašiau...

thumbup.gif thumbup.gif net zodziu nerandu thumbup.gif
Atsakyti
labai grazu, sekmes jums, aukit diduciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2007 02 09, 03:10)

Žinai, šie žodžiai privertė mane prisimint kaip gi mano mažylė atrodė ką tik gimusi. Nes ligoninej nefotografavom, o aš niekaip negalėjau to vaizdo atgamint. Beet kai parašei apie akių plyšelius iš kart prisiminiau  4u.gif 

Sėkmės auginant ir sveikatos jums abiem!!!  4u.gif


Šiaip tai vaikas visiškas čiukčiukas gavos. Akytes pamačiau gal tik trečią dieną unsure.gif Na, bet kai pamačiau tai negalėjau patikėti. Nerealus mėlynumas. Toks perlamutrinis juodo perlo blink.gif O dabar zuikis rudaakis kaip mama cool.gif

Dar kartą dėjkoju visoms už gerus palinkėjimus. Aš kai nėsčia buvau irgi visas gimdymo istorijas skaičiau ir bliaudavau bliuadavau... tongue.gif
Atsakyti
tikrai miela istorija wub.gif ir juoktis norejau, ir su nerimu skaiciau, bet maciau kad avatare vezimelis - spejau, kad viskas gerai baigesi...

sveikatos judviem 4u.gif
Atsakyti

Kaip gražu wub.gif atsiminiau ir Ru pusiaumirkų akių žvilgsnį wub.gif Bet dabar tai mažiai žvalgosi plačiai akutes atmerkę ir dar daugiau išsižioję, kad tik ko įdomaus nepražiopsotų lotuliukas.gif Sveikatos Jonuliui 4u.gif taip pat ir mamytei su tėveliu 4u.gif
Atsakyti
labai grazus aprasymas. saunuole. sveikinu su suneliu Joneliu 4u.gif
Atsakyti
sveikinu, saunuole, asaros akyse pasirode man wub.gif be zodziu. 4u.gif
Atsakyti
Labai grazu wub.gif aukit diduciai ir stipruciai
Atsakyti
Labai grazi istorija thumbup.gif
Saunuole
Atsakyti
Pasinaudosiu proga ir visas mamytes pasveikinsiu su ateinančia Valentino diena ax.gif

Ir dėkui visoms už gerus palinkėjimus wub.gif
Atsakyti
4u.gif Nuostabi istorija 4u.gif
ir labai gražiai papasakota thumbup.gif

pati prieš savaitę pagimdžiau, gal kada pribręsiu ir aš savo istoriją aprašyti ax.gif
Atsakyti
įdomu ar kada nors bus paskelbtas įdomiausių piršlybų konkursas g.gif jame irgi galėtume sudalyvauti biggrin.gif
Atsakyti