Įkraunama...
Įkraunama...

Mergyčių plaukučiai

manoji gime jau su kasom,todel rist uodegyte virsugalvy pradejau nuo 1lygtais. dar risdavau daug uodegyciu,bet pavargsta vaikas nuo tu risimu,db apsilankeme kirpykloj,kad nukirptu grifkute,ir kolkas nerisu,leidziu pailset,jau atsibodo jai tie risimai:) 4u.gif
Atsakyti
Mūsiškė irgi iš tų, kurios nepripažįsta jokių svetimkūnių ant galvos, iki 1,5 metų dar kažkaip išsiversdavom be rišimo, tik grifką pakirpdavau pagavus, o paskui ir visą apšmulinau, nes vaikas laksto susivėlęs visas, baisu žiūrėt, net šukuotis neleidžia, tai dabar dažnai berniuku pavadina, bet nieko, gal kai ataugs jau proto daugiau turės ir galėsiu rišt tas kasas, nors man dar geriau kai trumpaplaukė, nemėgėja aš kasų ir šukuosenų nelabai moku daryt smile.gif
Atsakyti
Niekada nebuvo problemos su plaukučių rišimu. Segtukus pradėjau segti nuo kokių 5 mėn. Aišku, būdavo, kad dėl įdomumo ištraukia pažiūrėti kas čia toks, bet nepiktybiškai - vėl įsegi ir viskas OK. Gal ir nuo mamos priklauso.... aš tiesą sakant, nesuprantu, ką reiškia , kad vaikas nesileidžia... Imi ir suriši lotuliukas.gif
Atsakyti
na sioje temoje vis seku seku ka jus rasot,
mano panickai 3m2men 11dienu
na plauku atrodo nera daug labai bet uztat pavyko kasytes supinti

user posted image

smile.gif lauksiu ivertinimu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyciuke22: 11 rugpjūčio 2011 - 17:18
QUOTE(Dreamm @ 2011 08 11, 10:36)
Niekada nebuvo problemos su plaukučių rišimu. Segtukus pradėjau segti nuo kokių 5 mėn. Aišku, būdavo, kad dėl įdomumo ištraukia pažiūrėti kas čia toks, bet nepiktybiškai - vėl įsegi ir viskas OK. Gal ir nuo mamos priklauso.... aš tiesą sakant, nesuprantu, ką reiškia , kad vaikas nesileidžia... Imi ir suriši  lotuliukas.gif


O as puikiai suprantu, nes jei tu imi ir surisi, ji- ima ir issitraukia ir taip n kartu. Ne nuo mamos, o nuo vaiko prikaluso cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin City @ 2011 08 11, 18:22)
O as puikiai suprantu, nes jei tu imi ir surisi, ji- ima ir issitraukia ir taip n kartu. Ne nuo mamos, o nuo vaiko prikaluso  cool.gif

Žinoma, vaikai skirtingi, vieni greičiau pasiduoda, kiti ilgiau. Bet jeigu nuosekliai jiems aiškini, įmanoma pasiekti viską. Šiuo atveju, žiūrint kam greičiau kantrybė baigiasi - mamai, ar vaikui.... Pvz., prieš mane negalioja jokie vaiko ožiai, pasakiau ir šventa. Pirmus kartus, aišku, vaikas mėgina kantrybę, bet ilgainiui, supratęs, kad mama nenusileis, nustoja. Tik tuo užsiimti reikia nuo pat vaikučio gimimo, o ne praėjus keleriems metukams ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
Na matyt kaip kam, as pvz is to problemu nedarau ir savo pranasumo del segtuku ar gumyciu vaikui nerodau doh.gif , nenori- reiskia nereikia, ateis laikas, gal pati uzsimanys rolleyes.gif , nes cia gaunas kaip savo kazkokiu poreikiu patenkinimas. O plaukai ir palaidi gali graziai ir tvarkingai atrodyti wub.gif .
Mano zodis buna paskutinis, ten kur vaikui tikrai svarbu, kaip antai dantu valymasis, ejimas miegot, tvarkymasis ir pan. cool.gif
Atsakyti
kada galiu mergickai gyvaplaukiu kirpt? pakausije pasivele:( o tokios grazios garbaneles, ar dar nereiktu?
Atsakyti
mus panelei 1 metai ir 2 menesiai bet iki kasyciu adar toli grazu..labai plonyciai ir ne daug yra..o taip noreciau...pavydziu mamytems, kurios metinukems jau risa plaukucius..na tikekimes ir mums uzaugs ax.gif
Atsakyti
nelaukiau jusu patarimo, patrumpinau pukus, dabar grazus plaukuciai auga, ir nesvarbu kad kaip berniukas atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Mano didziajai plaukai kap pasiute auga, tuoj bus 4 metai tai plaukai iki juosmens, pakerpu galiukus laikas nuo laiko ir viskas, o mazei jau surisdavau virsugalvy palmute, tai sese paemus zirkles, kai buvom pas mociute, eme ir nukirpo. blink.gif . tai gryzus teko apdalint, nes iskando, jos plaukai iki peciu, bet kai raitosi tai trumpesni tongue.gif
pridedu foto biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pas mus jau plaukuciai tokio ilgio, kad galima suristi uodegytes, bet merginai nepatinka suristi plaukai, iskart issitraukia gumytes , o man taip graziaiji su uodegytem atrodo verysad.gif
Atsakyti