Įkraunama...
Įkraunama...

Mergyčių plaukučiai

Mano vyresnele iki metu buvo plika doh.gif vilkdavau tik sukneles ,kad berniuku nevadintu ,na ,dabar jau surisu kasytes ,bet labai jau menkos , o kaip ji nori ilgu ir garbanotu plauku .Mazoji labiau plaukuota ,greit risim kasytes bigsmile.gif
Atsakyti
musu mazule 1.7men.preikyje kirpciukus pakerpu,nes nesileidzia surisama.tai didziule problema bandem pas kirpeja apsilankyti,bet nesekmingai.tokias dudas paleido doh.gif .tai teko gryzti namo nesekmingai.jau plaukuciai gana ilgi,risti nesiduoda,tuoj isplesia.Gal patartumet ka daryti?kaip pripratinti risti plaukucius,ar nors segtuka isegti,kad i akis nelystu<
Atsakyti
nu pas mus irgi plaukuciai silpnoki,gale pastoviai kazkoks vailokas susivelia blink.gif
o kas del risimo,tai kaip uzeina,viena diena pati atnesa sukas ir praso surist,kita -visai neleidzia prisiliest verysad.gif
Atsakyti
Pas mus vis dar berniukiška šukuosena. Vis laukiu, kad greičiau užaugtų kasytės smile.gif
Atsakyti
Mes tik atšventėm pirmąjį gimtadienį thumbup.gif ,bet galvytė plika,gale keli plaukučiai-pūkiukai doh.gif .Taip kad apie kaseles net negalvojam.Tik susimąsčiau,gal jei nuskustumėm,jie greičiau augt pradėtų g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,mano mergytei jau greitai treji,jos labai jau silpni plaukuciai nuo gimimo.Bet siek tie jiems paaugus aš pradejau juos rišti gumytėmis,net būdavo jų daugiau negu plaukų lotuliukas.gif ir dabar pas mus tiek gumyčių doh.gif doh.gif doh.gif .labai patinka pinti,visaip.dukrytei duodu krūva įvairiaspalvių segtukų,gumyčių,tai ji tada ramiai sedi ir leidžiasi rišama.O šiaip visa kančią atperka po to pamatytas vaizdas veidrodyje,žiūri,maivosi,jai gražu... blush2.gif Ir man labai wub.gif ,pinčiau ir pinčiau biggrin.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif ,

Mano pupai 2 metukai ir 1 mėnesiukas 4u.gif . Užsiauginom jau gan ilgus, t.y. žemiau pečių plaukučius. Jau taip man norisi kaip nors gražiai juos surišt. Esu pripirkusi įvairiausių segtukų ir gumyčių, tačau ...... verysad.gif . Mano pupa nepasiduoda plaukučių surišimui doh.gif . Jau kokia savaitė kaip leidžia surišt uodegytę, bet tik einant į laukutį, o grįžusi pirmas darbas, kurį padaro, tai išsitraukia gumytę verysad.gif . Ir namie lanksto palaidais biggrin.gif plaukučiais. Tai va, teks mamytei dar pakentėti lotuliukas.gif . Kerpam tik kirpčiukus. Iš pradžių kirpom tik miegančiai, bet jau pora sykių kirpom ramiai sėdint ant tėčio kelių bigsmile.gif (tfu tfu tfu, kad neprisikalbėti lotuliukas.gif ). Tai tokios pas mumi tokelės mirksiukas.gif .
Atsakyti
Taip taip ir mes vargom su ilgais dukrytes plaukais-nenoredavo tu kasu nors tu ka... biggrin.gif Tai mes vis pakirpdavom, kad butu iki peciu ir nesimakaluotu visur...Bet nors jau maniske tuoj sves 6 gimtadieni, jai vis tiek labiau patinka palaidi plaukai-zodziu, kai tik reikia pintis kasas, tuoj pas mus prasideda ikalbinejimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2007 04 30, 11:57)
Mano mergytes plaukuciai neilgi, bet ragiukus virsugalvy galima suristi  wub.gif
Bet kas is to  doh.gif Surist surisu (kartais net pati papraso  bigsmile.gif ) bet nuejus pasiziureti i veidrodi - o patikrint ir ivertint visada reikia - ji issitraukia viska ir baigta  doh.gif
Man tik idomu toks dalykas  g.gif
KUR JUS KERPATE SAVO VAIKUCIOS?????
Pacios ar vedate i kirpykla? Kaip vaikai  reaguoja budami kerpami?  g.gif

Prie Carlstono restorano yra Vaiku kirpykla mirksiukas.gif .Jei domins galesiu telefono numeri parasyti smile.gif
Atsakyti
Dukrytės plaukučiai kai gimė buvo trumpučiai gale o priekyje ilgesni wub.gif bet aš paskui gale pakirpau, nes jie labai vėlėsi doh.gif tai dabar gražūs plonučiai bet garbanoti plaukučiai wub.gif Labai gražutė wub.gif wub.gif
Atsakyti
Savo mergaitei pradejau plaukucius rist kai tik buvo imanoma. O dabar tai risu tai ne. O jei jokio skirtumo. Patinka ir suristi ir palaidi. O dabar kai jau eina i darzeli tai nelabai risu nes jau berniukai pradejo isiminet gumutes is plauku, karta pasiskunde kad tempe uz kasos, nors jai tik virs dvieju metuku. Tai nusprendziau mergaitei i darzeli neristi plaukuciu, siek tiek patrumpinau plaukuciu galiukus pati kad smagiau butu mergaitei palaidais plaukuciais.
Atsakyti
O pas mus tai turbut dar negreitai bus kasytes... unsure.gif nes plaukiuku tai labai mazai... verysad.gif va idedu nuotraukike... pacios pamatysit....
user posted image
Atsakyti