Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas jausmas sutikus savo būsimąjį

Ech skaitau... ir gruoziuosi jusu istorijomis 4u.gif as netikiu meile is pirmo zvilksnio, bet susizavejumu is pirmo zvilksnio tai tikrai:).
musu pazintis turbut buvo likimas nes mes neturejom susitikt smile.gif pas drauge sedejom gerem kava, paskambino pazystamas mano draugei , sako atvarykit pas mane draugas atvazeves susipazinsit, as galvoju fu tirai man jau nereikia jokiu nauju pazinciu o dar zinant ta drauga galvojau kad ir jo draugelis bus toks trenktas biggrin.gif na su drauge susitarem kad ji eis ten pazinciu ieskot as eisiu namo, bet kur tu berniukai nesulauke nei vienos patys atvaziavo, ir tada as dar spiriojausiu sakau niekur as neisiu sako nusileisk i lauka bent jau pasisveikink.
Isenu as i lauka visa tokia nepatenkinta.... o pries mane nu labai jau neblogas berniukas bet zemas, o as visada sakiau kad jau uz save zemesnio berniuko nenoriu.
uzteko penkiolikos minuciu ir draugei pasakiau kad ji prie jo nelystu ir juo negadintu. tai va 3 metus as ji gadinau biggrin.gif
Atsakyti
Pirma mintis pamačius buvo, kad atėjo mano būsimas vyras, nors nieko tokio nė galvot negalvojau. Mintyse išvadinau save kvaile, kad tokios durnos mintys lenda, o pasirodo be reikalo biggrin.gif Susituokėm po 10mėn, gyvenam gražiai iki šiol wub.gif , tfu tfu tfu taip sakant lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirmą kartą sutikus nepajutau nieko ypatingo, buvo tik mintis, jog visai nieko toks. Į pirmą pasimatymą nuėjom po poros dienų po susipažinimo, ir aš jo net nepažinau doh.gif Tai turėjo pamojuoti, nes aš jau vos ne pro šalį norėjau pražygiuot biggrin.gif
O MB po pirmos pažinties savaitės pasakė, jog esu ypatinga, kad manęs lauks (išvažiavau namo į LT mėnesiui, buvo pasiruošęs atvažiuot, bet stabdžiau arklius - vistik savaitė pažįstami) ir kad dar prisiminsiu jo žodžius po poros metų. Dar ir dabar kartoja, jog iškart žinojo, jog būsim kartu 4u.gif

QUOTE(Sidabrinė @ 2007 02 04, 00:38)
Man tai tikrai taip nebuvo.Pagalvojau:stovi ir spokso,gal as jam skolinga?... blink.gif

Kaip prajuokino lotuliukas.gif
Šaunios jūsų visų istorijos thumbup.gif
Atsakyti
Susipažinom internetu,po kelių dienų neintensyvaus susirašinėjimo pasiūlė kavos,pati nesupratau kodėl sutikau. Susitikom atsigėrėm kavos,pasivaikščiojom.... Pirmas mano įspūdis: AROGANTIŠKAS PASIPŪTĖLIS smile.gif. Pirmas jo įspūdis : LAUKINUKĖ smile.gif (aš net vardo jo neatsiminiau) O dabar po 2,5 metų jis MANO KATINAS , aš jo DEIMANČIUKAS smile.gif ir planuojam dar laaaaabai ilgą ir laimingą ateitį 😍😍😍
Atsakyti
susisuko mano galvele nuo pirmo pamatymo (net nekalbejom, tik stebejom viens kita is toli). situacija kvaila buvo-jausmai labai su darbine etika pykosi... bet nepaisant visko, jau po menesio emem bendra ateiti planuot... o kad cia mano busimas vyras mano mama po pirmo jo pamatymo " zinojo" smile.gif
Atsakyti
Su saviškiu susipažinom dar mokykloj ir draugaut pradėjom dar mokykloj, iš pradžių jis man net nepatiko, žinojau, kad toks yra, bet tikrai nesižavėjau juo ir kaip sakant ''nesvaigau'' dėl jo biggrin.gif bet jis iš kažkur gavo mano nr, pradėjo rašyt, labai patiko bendravimas, susitikom, patiko dar labiau, susitikom antrą kartą, dar labiau patiko ir kuo toliau tuo labiau vienas kitu susižavėjom blush2.gif nors kažkodėl visi aplinkiniai nuolat kartojo '' jūs ne pora, greit skirsitės'' 3 metai kartu ir vestuves ir vaikučius nelabai tolimoj ateitį planuojam 4u.gif
Atsakyti
Susierzinimas, nes turėjome susitikti, o jis vėlavo.
Tikra tiesa, kad nuo neapykantos iki meilės, vienas žingsnis smile.gif
Atsakyti
Susitikom klube ir kai pasakė vardą iškarto supratau, kad jis bus mano vyras ir akurat po dviejų metų tapo biggrin.gif
Atsakyti
paskaičiau tokias fainas istorijas,miela kažkaip labai pasidarė.Savo prisiminiauDraugavau su vaikinu,o dabartinis mano vyras jam turėjo perduoti dokumentus,aš jo net nebuvau mačiusi,susiskambino jie,ir jis prilėkė Kai užėjo nutirpau,tikra ta žodžio prasme.Ir iš jo pusės kažkoks pasimetimas buvo.Nebeišėjo jis man iš galvos.......ir vieną dieną einant gatve susitikau.Netikėtai....žodžiu nebeišsiskyrėm.Šeimą sukūrėm,vaikučiai du)))
ir vis kartais pasikalbam kaip fainai susiklostė likimas,kad jis užsuko su tais dokumentais:)))
Atsakyti
maniskis buvo draugelis mano biggrin.gifD buciau is buto susilazinus, kad jis niekada nebus net vaikinas biggrin.gifD o pasirodo ne tik kad i lova islinko, pasipirso, prie altoraisu nusivede, bet ir dukra padovanojo :DDD kosmosas biggrin.gif
Atsakyti
Kokios gražios jūsų istorijos 4u.gif
Mes mokėmės tame pačiame universitete ir turėjome bendrų paskaitų. Pirmais metais iš viso nebendravome,po to per paskaitą kažkada jį pamačiusi pagalvojau, kad jis tikras rimtuolis ir niekada mes kartu nebūtume (net nežinau kodėl tokia mintis kilo biggrin.gif ). Na ir kaip yra sakoma, niekada nesakyk niekada. Antrame kurse su jo kursioke suorganizavom studentų dieną, susibendravau su juo ir nuo tos dienos pradėjome bendrauti, o po to ir draugauti blush2.gif
Dabar mes jau ir susituokę thumbup.gif
Atsakyti
Kai pirmą kartą prasilenkėm, visiškai neatkreipiau dėmesio, bet draugė parodė į jį, kad visai nieko vaikinukas, bet manęs nesudomino ir net nepasirodė simpatiškas. biggrin.gif Tą vakarą nesusipažinom, bet nuo to laiko, kažkur metus tiesiog prasilenkdavom renginiuose arba klube labai dažnai. Kartais matydavau jį su kažkokia panele, nepavydėjau, bet atkreipdavau dėmesį ir kažkaip pasirodė, kad per prastą panelę susirado sau biggrin.gif Nežinau ką sau galvojau, taigi manęs jis visai nedomino. Na, bet matomai giliai širdyj jau virpėjo kažkas biggrin.gif doh.gif Po kurio laiko prasilenkėm po gana ilgos pertraukos ir tą pačią akimirką jis priėjo prie manęs pažindintis... Kartu esam trejus metus ir tikrai niekad nebūčiau pagalvojus, kad tas žmogus bus mano vyras ir vaikelio tėvas..biggrin.gif
Atsakyti