Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis III

QUOTE(smike @ 2007 02 04, 20:00)
Dabar informacija dėl meet'o... Siūlau daryti taip- preliminariai siūlau ateinantį šeštadienį (+- 1 diena). Laiką- apie pietus, nes susitikimo vietos gal nekeičiam- juk dar tiek neragautų salotų yra...  ax.gif Taigi, kas gali- kelkit rankas, kas negalit, parašykit, kada jums tiktų- bandysim derint, kad daugumai tiktų.  drinks_cheers.gif


Jei visoms galima ax.gif - tai man tinka ir diena, ir vieta, mielai dar salotėlių paskanaučiau tongue.gif

Šiandieninis:

Pusryčiai: nemažai pieniškų džiūvėsių su sultimis.
Priešpiečiai: ~15 lazdyno riešutų, 2 obuoliukai.
Pietūs: kepta vištiena su aštriu Uncle Bens padažu ir ryžiais.
Vakarienė: truputis keptų bulvių, ko dukra nesuvalgė.

Skanėstai: 1 griliažinis saldainis, keli mynthon ledinukai (be jų nebeprakalbu), keli m&m's
Išgerta vėl daug uogų morso, beveik litras.
Atsakyti
10 val vienas plikytas pyragaitis (valge akys labiau nei as) ir 2 mandarinai
14 kibinas blush2.gif
18 samtis saltibarsciu ir 2 plonos desreles, 1 pomidoras
po to su arbatele suvalgyta siek tiek sausainiuku ir vienas mandarinas
20.30 surelis
21.30 surelis, 5 bulviniai blynai, gabalelis mesos ir salotikes kopustu su mokomis ax.gif


Norma tai virsyta su kaupu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2007 02 04, 18:24)
mano šiandienos meniu:
pusryčiai: arbata ir bandelė(146kcal)
priešpiečiai: bananas (80kcal)
pietūs: virtos bulvės su lupena 150-200g ir 100g liesos varškės su krapais ir svogūnų laiškais.(300kcal)
pavakariai: kava
o vakarienei:sriuba iš daržovių



dar suvalgiau nežinau kaip vadinasi doh.gif kaip šokoladukas tik ir grūdų ir riešutų 4dž slyvas ir stiklinė sulčių viso dar dasideda 250kcal tai gal šiandien visai normaliai gavosi? bet alkį jutau tik iš ryto ? ar tai gerai?
Atsakyti
Ryte: sriubos ir salotu (320kcal)
per pietus: varškė, su vienu šaukštu kondensuoto pieno, mandarinas ir 15gr gematogeno (210kcal)
o vakariene gavosi pas svecius taigi kcal nezinau palieku jums ivertinti
vienas mažučiukas keptas šonkauliukas (mėsytes nedaugiau 50gr ir tai turbut kiauliena), salotu (pekino kopustas, agurkas, porai, ir prieskoniai gal aliejukaus truputėli bet aš tiksliai nežinau atrodė kaip be), balto pusiau sauso vyno taure apie 200 ml ir kokie į mažučiai saldainukai, nu nedaugiau nei 60 gr

Pagal mano nusitatymus šiandien galėjau sunaudoti 1464 kcal, vakarienei grubiai primetus 800kcal telpu i normą, bet būkit geros pakomentuokit jei klystu, nes kol kas dar nelabai gaudausi. blush2.gif
Atsakyti
nu ką, skelbiu ir aš savo valgiaraštį pirmą kartą, čia planuojamas šiandieninis (nuklyst nebus kaip, nes dirbsiu iki 10 vakaro doh.gif )

Pusryčiai 8:00 Gefilus jogurtukas 40
avižinių dribsnių košė (60 gr nevirtų dribsnių) 204
Kava su pienu, 50 gr lydyto sūrio 140
Priešpiečiai 11:00 Bananas 90
Pietūs 13:00 Bulvių košė (200gr) su troškintais grybais 350
Pavakariai 15:30 4 džiuvėsiai su kava 200
Vakarienė 18:00 Varškė su razinom (310) su jogurtu (94)
Viso: 1428 kcal
Atsakyti
labas rytas klektyvas:)

na ir as prisiduodu savo vakar diena:
pusryciai: dripsniai+pienas+sumustinis+arbata+fritkes
priespieciai: buvo isgertos 2 stiklines vandens+kavos puodelis
pietus:po darbo grizau isviriau kuldunu 100gr 266kcal suvalgiau
kokiu 250gr....ir kaip sustojo skrandis.....cia nuo tu fritkiu zarazu
pavakariai: mezimas+vanduo
vakariene: 200-300gr slyvu is kompoto
naktipieciai vanduo ir dar karta vanduo...
Atsakyti
sveikutes,

savaitgalio neminesiu, nes nieko gero, o siandiena planuojuos taip, nes l. daug darbo..
pusryciai: saukstelis zol.misinio pagal ajurveda, puodelis arbatos.
pietus:stikline sulciu, didelis indas aviziniu dribsniu kose su vaisiais, riesutais, arbata
pavakariai: corny batonelis didelis, arbata
vakariene: bulviu apkepas su mesa ir darzoviu salotom
pavakariai: 2 obuoliai..
tikiuos nesugriesysiu:))) g.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2007 02 04, 21:00)
Taigi, kas gali- kelkit rankas [...]

Aš kol kas galiu tuo metu drinks_cheers.gif
Pristatau 3 dienų meniu (sekmadienio galit nežiūrėt blush2.gif , bet savikritikai labai gerai suveiks deklaracija čia biggrin.gif)

PENKTADIENIS
Pusryčiai: vanduo su c., 2 sumuštinukai (grūd.bandelė/kumpio kremas/kalakutienos kumpelis/Pekino salota), pomidoras
Priešpiečiai: 4 ličiai
Pietūs: 11 virtinių su vištienos įdaru + AŠ grietinės, kefyro puodelis
Pavakariai: 4 griež. konservuoto ananaso
Vakarienė: 100 g l. varškės/sėlenos/saulėgrąžos/jogurtas, apelsinas, beveik 3 buteliai alaus, meduolis

ŠEŠTADIENIS
Pusryčiai:vanduo su c., avižinė koše + sėlenos/AŠ aliejaus/dž.slyvos/l.pienas
Priešpiečiai: morka
Pietūs: 1,5 vištienos filė kepsniuko, 3 VŠ bulvių košės, morkų/česnako/obuolių salotos su majonezu, kefyro puodelis
Pavakariai: -
Vakarienė: keli gab. keptos žuvies filė, bulvių košė, pomidoras
Naktipiečiai: varškės sūrelis "Jonukas", maža kokosinė bandelė, stiklinė "Stakliškių" kokteilio ax.gif

SEKMADIENIS
Pusryčiai: vanduo su c., avižinė košė + AŠ aliejaus/sėlenos/dž.slyvos/l.pienas, puodelis kapučino
Priešpiečiai: 1,5 didelio greipfruto
Pietūs: keli gab. žuvies filė, bulvių košė, tos pačios morkų salotos
Pavakariai: šokoladinis saldainis
Vakarienė: 2 sumuštinukai (2 skrudinto forminio batono riekės, apteptos avokadu + 3 griež. kalakutienos kumpelio)
Naktipiečiai: šok. saldainis, meduolis (sausainis), 2 saujos lazdyno riešutų, 3-4 vėžių uodegytės, keli griež. sūrio, 1,5 l sidro

Šiandien labai gėda prieš jus blush2.gif Bet užtat koks didelis noras maitintis sveikai atsirado smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2007 02 04, 21:00)
...
Dabar informacija dėl meet'o... Siūlau daryti taip- preliminariai siūlau ateinantį šeštadienį (+- 1 diena). Laiką- apie pietus, nes susitikimo vietos gal nekeičiam- juk dar tiek neragautų salotų yra...  ax.gif Taigi, kas gali- kelkit rankas, kas negalit, parašykit, kada jums tiktų- bandysim derint, kad daugumai tiktų.  drinks_cheers.gif


Keliu visas rankas už: planų dar nežinau, jei pasiseks, gal net ir Vilniuje atsidursiu mirksiukas.gif O šeštadienis turima omeniuje 10 d.?
Atsakyti
labs
oi klystkeliai...vadinasi savaitgalis pas mamą biggrin.gif
6-dienio valgiaraštis
pusryčiai:ž.arbata, stikl. kefyro su 2 v.š. sėlenų, pusė pakelio "mūsų" saldaus sūrelio.
pietai1: virtos bulvės su jautiena
pietai2: raug. kopūstai su rūkytom dešrelėm
vakarienė:300g jogurto, bandelė su džemu

vakarykštis valgiaraštis
pusryčiai: ž. arbata, avižų dribsniai, v.š. sėlenų.
priešpiečiai:morka
pietūs: daug sausainių ir sauja riešutų doh.gif
vakarienė: 2 bulviniai blynai su mėsa ir v.š. grietinės
naktipiečiai:3 triufeliai
Atsakyti
mano vakar dienos valgiarastis:
is ryto(Nu kam rytas 12h):
stiklines arbatos,2 bananai,1 obuolys
priespiet(apie 13.30):
kokie 4 mandarinai
pietus:
vistienos sriubyte,pasigardziavau palangos duonyte doh.gif
pavakariai:
grikiu kosytes keli saukstai
vakarienei:
miau pieno buteliukas kines lotuliukas.gif ir naktipieciams obuoliukas


bet to visa diena isgeriau kokius 4l vandens,kad i tualeta lb vare lotuliukas.gif lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
eglincia, gal klystu, bet tavo valgiaraštis l. "neša" į iškrovą g.gif
Atsakyti