Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Novynette"

naudoju novinete dar tik puse metu, taciau šalut. poveikis gana stiprus. kas diena pykina, ypac vakarais, karta net vemiau nakti. drauge taip pat jas vartoja, tai sake, ja irgi pykina. Noriu pasiklausti ir jusu, kaip jums?
Atsakyti
As naudoju Novinette gal jau kokius 3 metus, nieko ipatingo, bet pries tai ilgai naudojau Tri-Regol, jie daug stipresni, bet nieko man ir nuo ju nebuvo. Tik sakyciau kad nuo Novineto daug smarkiau sumazejo lytinis potraukis ir dabar dar pradejo augti svoris, nesustabdomai kazkaip, bet nezinau ar cia butent nuo Nov, ar tiesiog per ilgai naudoju KT apskritai. Tai tiek.
Atsakyti
Nenoriu net prisiminti tu keliu menesiu, kai vartojau Novinette, nes gerdamas jas tapau super irzli, labai padidejo svoris, daznai verkdavau, skaudedavo, bei buvo padidejusi krutine, todel po keliu menesiu jas meciau ir dabar vartoju Harmonet, tai jokio pasalinio poveikio nejauciu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Pikciurna_ @ 2004 11 18, 10:02)
Nenoriu net prisiminti tu keliu menesiu, kai vartojau Novinette, nes gerdamas jas tapau super irzli, labai padidejo svoris, daznai verkdavau, skaudedavo, bei buvo padidejusi krutine, todel po keliu menesiu jas meciau ir dabar vartoju Harmonet, tai jokio pasalinio poveikio nejauciu... thumbup.gif

del irzlumo tai as taip pat ta jauciu, labai jautri pasidariau, taip pat daznai verkiu, tai tikriausiai viskas del KT. o tai jei pakeiti tabletes reikia padaryti pertrauka? ar reikia gerti taip pat kaip iprastai?
Atsakyti
As Novynette geriu jau daugiau kaip metus. bet tikrai keisiu, nes priaugau net 15 kg svorio, kepenys pasidare tokio jautrumo, kad net sampano taures negaliu isgerti, atrodo kad kokia ciroze sergu mad.gif potraukis taip pat ryskiai sumazejo, net saves pradejau nekesti, galvoju is kur tas frigidiskumas mad.gif dar kazkur buvau radus informacijos, kad butent novynette labai apkrauna kepenis ir ju negalima gerti ilgesni laika kaip metus-du.
Atsakyti
QUOTE (ugnieska @ 2004 11 18, 13:11)
del irzlumo tai as taip pat ta jauciu, labai jautri pasidariau, taip pat daznai verkiu, tai tikriausiai viskas del KT. o tai jei pakeiti tabletes reikia padaryti pertrauka? ar reikia gerti taip pat kaip iprastai?

Tai, kai as tas kontraceptines meciau, tai jokiu nebegeriau apie 1,5metu...
Vat tik dabar pradejau naujas gerti ir viskas tvarkoj...
Atsakyti
As ka geriau Novynete ai buvau pikta, irzli, lytiskai salta, edri ir priaugau svorio doh.gif mad.gif
Tai va kaip buna..
O paskui geriau Harmonete tai viskas OK.
O dabar siek tiek darau pertrauka, tai dar geriau ir svorio siek tiek numeciau rolleyes.gif
Atsakyti
man daktaras buvo israse situ novinete pagal svori ugi,pageriau nepilna men.labai nuo ju blogai buvo,dabar pora metu nieko nenaudoju,ir man nereikia smile.gif
Atsakyti
Man uzteko ir poros saviciu, kad as jas sveiciau i siuksliu deze, nes kiekviena diena kraujavau truputi, buvau viskam jautri, jau nebekalbu apie lytini potrauki. Dabar nevartoju jokiu ir jauciuosi puikiai, atsirado ir mano prarastas noras suartet su mylimu vyru wub.gif
Atsakyti
ohmy.gif ogo, kokie atsiliepimai
o as norejau pradeti jas gerti, nes po 3-ju metu diane35 jau nebeliko tos naudos. Mat anksciau neskaudejo pilvo menesiniu metu, o dabar vel prasidejo skausmai. Galvojau keist i novinette, bet po tokiu komentaru jau nebenoriu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2004 12 04, 19:54)
ohmy.gif ogo, kokie atsiliepimai
o as norejau pradeti jas gerti, nes po 3-ju metu diane35 jau nebeliko tos naudos. Mat anksciau neskaudejo pilvo menesiniu metu, o dabar vel prasidejo skausmai. Galvojau keist i novinette, bet po tokiu komentaru jau nebenoriu  unsure.gif

Taip komentarai nekokie, o aš novinete geriu jau 2 metus.Taip pirmus mėnesius pykino,bet dabar nesiskundžiu.
Atsakyti
Naudojau novinete 3 metus, nei pykino, nei priaugau svorio, priesingai kelis kilus numeciau (bet cia gal del kitu priezasciu), nutraukus siu tableciu vartojima, pastojau 2-ra menesi.
Peikti negaliu smile.gif
Atsakyti