Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimas šaukšteliu ir

QUOTE(Smilgulaukas @ 2011 07 21, 21:10)
mes tai gavom dovanu tommee tippee šaukštelius, kurie keičia spalvą, kai maistas per karštas. Šaukšteliai patogus, nedideli. dar turim ir canpol šaukštą kramtuką.

Taip jie liuks dalykas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Mes taip pat turime siuos saukstelius-jie guminiai,tai maziuke kas kart sukanda ji,tai nebaisu kad ji gali susizeisti ax.gif labai geri
Atsakyti
Gavom dovanu Tommee tippee maitinimo sauksteliu. Pries juos naudojau Canpol, paskui pabandem su Tommee tippee sauksteliu valgyti. Vaikui manau jokio skirtumo, bet as esu ramesne, del to, kad vaiaks nesusizeis jautriu dantenu. Be to kartais saukstelius vaiaks panaudoja kaip kramtukus lotuliukas.gif
Atsakyti
mes irgi naudojam TT saukstelius,kurie keicia spalva. Man lb jie patinka,nes guminiai ir patogu rankoj laikyti. Pamenu su vyresnele,daug sausktuku ismeciau,nes buvo nepatogus. Tai naudojau tokius kaip keraminius canpol,buvau radusi,tai visai patogus buvo,bet vis gi,si kart rinkausi gumini,nes vyresnele,kai dantukai dygo,uzsigaudavo su kietu.
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2011 07 25, 01:20)
Taip jie liuks dalykas bigsmile.gif

Superiniai sauksteliai thumbup.gif
Atsakyti
O mes naudojam Chicco silikonini sauksteli ir esam labai patenkinti! smile.gif
Atsakyti
As naudojau paprasta metalini, koki ir pati naudoju, man tie plasmasiniai labai neskaniai atrode ax.gif tokie baisi stori tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Keja @ 2011 09 28, 17:17)
As naudojau paprasta metalini, koki ir pati naudoju, man tie plasmasiniai labai neskaniai atrode ax.gif tokie baisi stori tongue.gif


Ber ar mazylis neuzsigauna su metaliniu sauksteliu?
Atsakyti
Mes taip pat naudojame paprastą metalinį, tokį mažesnį, skirtą kavos puodeliams. Kol kas nematau jokių problemų - vaikutis tiesiog švelniai liežuviuku "apgaubia" tą šaukštuką ir nėra jokio pavojaus. Man tie plastikiniai tikrai neatrodo "sveiki" - kad ir koks plastikas, vis tiek tai chemija. Jau geriau tada medinį šaukštuką. Taip, jo paviršiuje sėkmingai gyvena visokie mikroorganizmai, bet juk jie visi iš mūsų aplinkos.
Manau, kad daugybė mažyliams skirtų prekių - šaukštukai, žirklutės ir t.t. - tėra tik prekybininkų išmonės vaisius. Tai tik mūsų įsivaizdavimas, dažnai pakurstytas reklamos, kad tas daiktas tikrai atlieka vieną ar kitą funkciją tobuliau nei įprastinis. O vaikui jis nei reikalingas, nei naudingas.
Atsakyti
naudojam TT minksta sauksteli, dydis pats tas smile.gif
Atsakyti
savo maziukams nupirkau tommee tippe saukstelius,kur reaguoja i karsti, manau, pradziai bus tinkami,kai mokysimes valgyti kosytes
Atsakyti
aha ir mums TT šaukštelis thumbup.gif pirkau komplekte kartu su tokiu bliūdeliu su dangteliu thumbup.gif o vyresnėlei 2 m nupirkau jau visą TT stalo įrankių rinkinuką- kol kas išbandėmdar tik šakutę thumbup.gif , o ką galima su šaukštu pakabinti, tai neįsivaizduoju, nes visiškai plokščias biggrin.gif
Atsakyti