Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos...

O dabar per TV kazkoki purskaliuka reklamuoja, priminkit kaip jis vadinasi. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2008 06 16, 12:21)
O dabar per TV kazkoki purskaliuka reklamuoja, priminkit kaip jis vadinasi.  blush2.gif

Įdomu būtų ir atsiliepimus apie jį paskaityti ax.gif
Atsakyti
na va issigydyt baigiu as tas slikstynes smile.gif su cesnaku ir salcero tepalu uztepdavau ir maisely uzmaudavau su koine miegodavau ir tiek smile.gif
Atsakyti
swejki bye1.gif as taip pat turiu sia problema nu jau kajp ir bewejk nebeturiu siandien pagaliau susiruosiau nueit i 2 ligonine ir man ten jas nudegino del skausmo tai nezinau vieniem skauda kitiem ne kai buvau pirma karta man neskaudejo taciau si karta labai skaudejo kai dure adatas tai isviso 7idure nes as karpu turejau apie 16 tai net supykino doh.gif .dabar sedziu visa pleistrais apsiklijavusi bet kentet is tiesu buvo galima 4u.gif kazkada gydziaus su duofilm vaistukais tai man ataugo bet tikriausiai del to nes nukrapsciau taj dabar vel sedziu uzsitepus su jais nes pamaciau kad 2 karpos liko neisdegintos verysad.gif ...norejau paklaust kurios deginos ar jum tie sasiukai patys paskuj nukrito?nes viena gyditoja sake kad rejks po poros dienu pamirkyt vandeny ir nukrapstyt nes kitaip gali ataugt o kita sake kad nereik patys nukris unsure.gif beja sekmes visiems kovojant box.gif
Atsakyti
kiek skaiciau daugeliui nudeginus azotu ar sjp isdeginus atauga jos as su cesnaku issinaikinau aciu dievui nes jau ant pedos apie 10 turejau
Atsakyti
nezinau ar kas minejo,bet naikina karpas sermuksnio uoga.turejau karpa ant pirsto,tai savaite laiko kas nakti uzdedavau puse sermuksnio uogos ir uzklijuodavau pleistriuku.man padejo thumbup.gif
Atsakyti
Man tai išdegino, paskui sakė išsikels puslė, ją reiks prakirpt ir iškirpt šaknį. Taip ir buvo.
Išdegino man su tuo azotu.. Po kelių dienų didžiulė pūslė išsikėlė ją prakirpo ir iškirpo šaknį. Kaip bijojau, bet kažkodėl neskaudėjo 4u.gif
Ir viskas, nebėra didžiulės karpos ant pado ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shanel @ 2008 06 21, 00:46)
swejki bye1.gif as taip pat turiu sia problema nu jau kajp ir bewejk nebeturiu siandien pagaliau susiruosiau nueit i 2 ligonine ir man ten jas nudegino del skausmo tai nezinau vieniem skauda kitiem ne kai buvau pirma karta man neskaudejo taciau si karta labai skaudejo kai dure adatas tai isviso 7idure nes as karpu turejau apie 16 tai net supykino doh.gif .dabar sedziu visa pleistrais apsiklijavusi bet kentet is tiesu buvo galima 4u.gif kazkada gydziaus su duofilm vaistukais tai man ataugo bet tikriausiai del to nes nukrapsciau taj dabar vel sedziu uzsitepus su jais nes pamaciau kad 2 karpos liko neisdegintos verysad.gif ...norejau paklaust kurios deginos ar jum tie sasiukai patys paskuj nukrito?nes viena gyditoja sake kad rejks po poros dienu pamirkyt vandeny ir nukrapstyt nes kitaip gali ataugt o kita sake kad nereik patys nukris unsure.gif beja sekmes visiems kovojant box.gif

Man kai degino su azotu, tai po keliu dienu pati nukrito ir nereikejo nieko krapstyt. schmoll.gif
Atsakyti
man ne su azotu o su elektra ar kajp ten vadinas nezinau unsure.gif smile.gif
Atsakyti
manua ir as susilaukiau sito "malonumo". ant paties kulnies, ir vaisktant skauda jau labai... kazin pas koki gyd kreptis? dermatologa? ar chirurga? ar dar kur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2008 06 13, 10:22)
niu tada laukiam  thumbup.gif



Kaip sekasi ar atsikratei karpų.

Atsakyti
man ir šituo reikalu teko lankytis 2ligonijeje, tai skausmas buvo siaubingas. mamai įsikibus į ranką ir su ašarom akyse fear.gif:bijau svarbiausia nepadėjo net, vėliau su tepaliuku pati išsigydžiau rolleyes.gif
Atsakyti