Įkraunama...
Įkraunama...

Impuls

QUOTE(soera @ 2007 02 06, 16:07)
ax.gif tai man tik pilvuka raizo, gal sakau prastumsiu ten viska su sportu lotuliukas.gif
baseinas tai man pastaruoju metu nepatinka, pakeite vandeni ir akis grauzia unsure.gif
susidaret jau individualias programas? cool.gif


pakeite vandeni???? as vakar nepabuvau ne 10 minuciu baseine, akis uzgrauze, o paraudo tai taip ziauriai, kad vyras pastebejas istempe namo staigiai. Buvo klaiku. Ir kainos pakilo... tiesa, 10 lt, bet jei kils... blink.gif o kodel tiek daug zmoniu? niekada nebudavo TIEK.
QUOTE(Tylene @ 2007 02 07, 14:04)
na čia tikrai- visos mano maudymkės iš VS blush2.gif

1. Apranga sporte- pilkos kelnės, geltoni kedai ir dažniausiai geltona maikė..arba gali būti balta maikė, o ant viršaus dar berankovė geltona- bet vis tiek geltona biggrin.gif
2. Plaukai žemiau pečių, dažyti šviesiom sruogom, tai atrodo kaip šviesūs. biggrin.gif
3. Maudymkė- gali būti tokia su maikute marga, arba ryški ružava, arba salotinė tokia kaip megzta, arba ruda su papuošimais ant papų, dar kartais būnu su raudona su šortukais.
4. Išskirtinių bruožų neturiu, išskyrus žemą ūgį doh.gif (ir VS maudymkes biggrin.gif )
5. Svoris 45 kg (ieškoti tarp lieknesnių) lotuliukas.gif (beje galiu pasidžiaugti- dingo mane neraminęs atsikišęs pilvas ir tie riebalai ant šonų thumbup.gif )
p.s.reikės atsispausdinti visų aprašymus ir ieškoti salėj ar baseine biggrin.gif



tylene, kaip tau per menesi jau pilvas dingo, ir kiek tu maudymkiu turi??? Pas mane pilvas kaip buvo taip yra, tik ziauriai atrodo ten kur turi buti pilvo presas, matosi tokie 4 kvadratukai, bet ten riebalu tai yr blink.gif tai nesuprantu kas ten. Ir atsikise ziauriai biggrin.gif bet matosi tik kai su ta aptempta maike bunu ir tik pries veidrodi, Isvis kosmosas 4u.gif lotuliukas.gif as soeros dar nebepamenu, o tu mane matai vis? man kai paskaitos kasdien 19 val baigiasi dabar, tai nezinau isvis kaip as cia lankysiu, nors ka tik antram menesiui pirkom abonementa...
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2007 02 08, 18:51)
tylene, kaip tau per menesi jau pilvas dingo, ir kiek tu maudymkiu turi??? Pas mane pilvas kaip buvo taip yra, tik ziauriai atrodo ten kur turi buti pilvo presas, matosi tokie 4 kvadratukai, bet ten riebalu tai yr  blink.gif  tai nesuprantu kas ten. Ir atsikise ziauriai biggrin.gif bet matosi tik kai su ta aptempta maike bunu ir tik pries veidrodi, Isvis kosmosas  4u.gif  lotuliukas.gif 


nu nežinau kaip dingo-bet dingo biggrin.gif gal jis pas mane nebuvo baisiai didelis blush2.gif be sporto, naudoju dar ir spec.kremą..gal ir tas padeda?

beje pas mane jokių kvadratukų dar nesimato..tik dvi vertikalios linijos ten kur turi būti presas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tylene: 09 vasario 2007 - 08:34
QUOTE(kycia @ 2007 02 08, 19:51)
pakeite vandeni???? as vakar nepabuvau ne 10 minuciu baseine, akis uzgrauze, o paraudo tai taip ziauriai, kad vyras pastebejas istempe namo staigiai. Buvo klaiku. Ir kainos pakilo... tiesa, 10 lt, bet jei kils...  blink.gif  o kodel tiek daug zmoniu? niekada nebudavo TIEK.


nezinau ar cia tos chlorkalkes su vandens pakeitimu susije ar ne, bet mano kolege pabande nueit i baseina ir iskart isleke, o administratore sake, kad vanduo keistas pries diena (situacija pries kelias savaites) rolleyes.gif mano kolege iskart nusprende imt abonenta be vandens, nes jos oda ala labai jautri ir jai ten viska grauzia cool.gif


o zmoniu, tai pries vasara dauges, speju ir kainas pakele, kad siek tiek atkristu, plius pasiziurekit Linijoj kokios kainos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2007 02 09, 09:32)
nu nežinau kaip dingo-bet dingo biggrin.gif  gal jis pas mane nebuvo baisiai didelis blush2.gif  be sporto, naudoju dar ir spec.kremą..gal ir tas padeda?

beje pas mane jokių kvadratukų dar nesimato..tik dvi vertikalios linijos ten kur turi būti presas g.gif


nu idomiai smile.gif as kremu nenaudoju- chemija ir tiek...


as nuejau sakau, i pirti, ir mano akys raudonos pasidare, niekada taip nebudavo...ai zodziu, pradedu nusivilti siek tiek., jei taip ir toliau ten bus...baseinas super, bet siandien kirpeja ziauriu dalyku apie chlora kai papasakojo....
Atsakyti
Labas rytas aptustejes kampeli 4u.gif biggrin.gif

Kycia, ar susitaret su raumenu kalnu del individualios? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(soera @ 2007 02 11, 14:52)
Labas rytas aptustejes kampeli 4u.gif  biggrin.gif

Kycia, ar susitaret su raumenu kalnu del individualios? tongue.gif



pakviete vyro sesers seima su draugais paciuozineti, o kadangi vakar ejom ir jis sake ateiti siandien, tai pasportave buvom pasitempe raumenukus biski, tad iskeitem iciuozinejima....biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2007 02 11, 19:35)
pakviete vyro sesers seima su draugais paciuozineti, o kadangi vakar ejom ir jis sake ateiti siandien, tai pasportave buvom pasitempe raumenukus biski, tad iskeitem iciuozinejima....biggrin.gif


thumbup.gif niu ir liux padaret
o kodel ji pasirinkot? lengvai sutiko? ka sake? ax.gif kaip saka - pasipasakokit ax.gif
Atsakyti
tai ka, tipo as atostogauju tai us "pletkavoti' nustojo, a g.gif g.gif
nagis pasakojat greit kaip einasi sportuoti bigsmile.gif

as visgi savaite be klubo istempiau..
ir panasu kad dar savaite nepirksiu ax.gif nes kaune tik siandien ir ryt busiu, nuo pirmadinio vaikams atostogos, tai itariu kaskur is ju "apsirgs" mirksiukas.gif ir imsiu biuleteni lotuliukas.gif tikiuosi tokie orai issilaikys, tai as vietoj sporto klubo dabar kasdien minimum 2 val ant ledo duoduosi thumbup.gif thumbup.gif o gryzus namo dar pilvo presui pratimuku padarau ax.gif

bet jau po vaiku atostogu "i'll be back" bigsmile.gif bigsmile.gif tada jau jus visas klube atrasiu ir identifikuosiu wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš gripuoju žiauriai doctor.gif
Dabar net nežinau kada tavrysiu į trevkes unsure.gif doh.gif
Atsakyti
nu va, o mes pasidarem ta testuka, tai paisrodo labai stiprus esam... hm...
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2007 02 14, 21:59)
nu va, o mes pasidarem ta testuka, tai paisrodo labai stiprus esam... hm...


rimtai? blink.gif o iš kur jūs tokie stiprūs? g.gif biggrin.gif
jaučiu mes būsim silpni, nors ir seniau sportuojam lotuliukas.gif

tiesa, o pinigus reikia mokėt iškarto ten priėmime? ar po to kai jau sudaro programą? ax.gif
Atsakyti
Nu mum buvo tokia situacija, kad as ryte nervus visus isgadinau elieje pas gydytoja, paskui visa diena paskaitos iki 17 val, is paskutiniu pabegau net, ir beveik nevalgius ejau i spora, kas bus tas bus.... ir maniau tikrai nieko nepadarysiu, bet pvz kai virsutines dalies testas buvo, tai uzdejo net nezinau kiek kg, ir isstumiau 17... sake atseit labai gerai. Paskui kojom ant 8 is pradziu maniau nepakelsiu, bet isstumiau 10.... nugarai irgi 17, nors tikrai sunku buvo, ypac nevalgius beveik visa diena...

bet va ant takelio mano vidutinis tik istverkes tas skaiciukas, 39 sad.gif maniskio 56, nors jis sakesi maziau jauciantis istverme. smile.gif Ismatavo dar mus, juokiausi kai suzinojau savo liemeni, gerai kad tik dabar suzinojau, paskutini karta kai matavausi (pries kokius 4 metus), tai buvo 65, dabar.... siaubas smile.gif Uztat pas maniski sake kosminis skaicius biggrin.gif:D:D

moket galejo tik uz viena, nes ten kazkaip po viena moket reik. Nuskanuoja tavo laikroduka, ir paskui iseidamas is oazes susimoki 35 lt, kita karta kai ateisi dar 35 lt. mum sake ateit pirmadieni dabar pirmai trefkei. Beje, emem Kristina.
Atsakyti