Įkraunama...
Įkraunama...

Impuls

QUOTE(Sime @ 2011 03 18, 15:51)
Sveikos smile.gif  gal kas lankote vandens aerobiką ir norite pasidalinti įspūdžiais?  smile.gif


Kaip del kauno tai man bent jau super thumbup.gif tiek treciadienine, tiek penktadienine thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kažkaip pradėjau domėtis aerobika šiame klube - šiuo metu lankau kitą klubą, bet ten kuo toliau tuo didesnė betvarkė. Ar nuo 18 val. daug merginų susirenka ? Kaip treneriai ? Kurie geriausi ? Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
o koki kluba lankai? kur ta betvarke? Va as galvoju ar eiti i "linija' ar i "impuls" kaune
Atsakyti
QUOTE(Emeira @ 2011 05 24, 22:01)
o koki kluba lankai? kur ta betvarke? Va as galvoju ar eiti i "linija' ar i "impuls" kaune



Geriausia nueiti i viena kluba vienam ar keliems kartams, o paskui i kita. Tada tikrai pajusi kur geriau smile.gif Nes visu poreikiai skirtingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2011 05 25, 22:59)
Geriausia nueiti i viena kluba vienam ar keliems kartams, o paskui i kita. Tada tikrai pajusi kur geriau smile.gif Nes visu poreikiai skirtingi smile.gif


Dainavos sporto klube ta betvarkė, tiksliau ten tvarkos normalios niekada ir nebuvo, bet buvo viena superinė trenerė Agnė - praktiškai dėl jos tik ir lankiau ten aerobiką. O dabar ji iš ten išėjo, tai ir mąstau kur patraukt - Impulsas man prie namų, o Linija vilioja dėl geros kainos ir trenerių...
Atsakyti
QUOTE(ievalas @ 2011 05 26, 10:38)
o Linija vilioja dėl geros kainos ir trenerių...

Linijoj geros kainos? Kokios naujienos ten? Ten visad brangiau nei Impulse buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loli_judo @ 2011 05 27, 00:46)
Linijoj geros kainos? Kokios naujienos ten? Ten visad brangiau nei Impulse buvo g.gif


Manau, kad taip. Linijoj 155 Lt, o Impulse beveik 200 Lt. Kadangi aš puikiai žinau, jų vandens zonos vidines "ypatybes" - tai man ši dalis neaktuali.
Atsakyti
QUOTE(ievalas @ 2011 05 27, 09:04)
Manau, kad taip. Linijoj 155 Lt, o Impulse beveik 200 Lt. Kadangi aš puikiai žinau, jų vandens zonos vidines "ypatybes" - tai man ši dalis neaktuali.


Nu labą dieną. Už 155 Lt gaunate tik treniruoklius ir grupinius užsiėmimus, be vandens zonos. O ir vieno apsilankymo trukmė yra tik 2 val. 15 min. O jei nori sportuoti savaitgali reikia dar papildomai sumokėti.

Manau lyginti reikėtų panašaus tipo abonementus, tai jie Linijoje tikrai brangesni.
Linijoje 10 kartų dieninis abonementas kainuoja 180 Litų. Impulse dieninis 12 kartų abonementas kainuoja 129 Litai. Visos dienos abonementas kainuoja 220 Litų. Impulse kainuoja 192 Lt. O ir Impulse 2 pasilankymais daugiau per mėnesį gaunasi nei Linijoje.

P.S.
Kokybės ir kiekvieno asmeninių poreikių nelyginu, o tik kainas už maždaug tas pačias paslaugas.
Atsakyti
QUOTE(SonataNav @ 2011 05 27, 10:54)
Nu labą dieną. Už 155 Lt gaunate tik treniruoklius ir grupinius užsiėmimus, be vandens zonos. O ir vieno apsilankymo trukmė yra tik 2 val. 15 min. O jei nori sportuoti savaitgali reikia dar papildomai sumokėti.

Manau lyginti reikėtų panašaus tipo abonementus, tai jie Linijoje tikrai brangesni.
Linijoje 10 kartų dieninis abonementas kainuoja 180 Litų. Impulse dieninis 12 kartų abonementas kainuoja 129 Litai. Visos dienos abonementas kainuoja 220 Litų. Impulse kainuoja 192 Lt. O ir Impulse 2 pasilankymais daugiau per mėnesį gaunasi nei Linijoje.

P.S.
Kokybės ir kiekvieno asmeninių poreikių nelyginu, o tik kainas už maždaug tas pačias paslaugas.


Man vandens zona ten nereikalinga smile.gif Kad žinotumėt, ką ten pila ir kaip sistemos veikia - turbūt ir pačios neliptumėt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ievalas @ 2011 05 27, 10:26)
Man vandens zona ten nereikalinga smile.gif Kad žinotumėt, ką ten pila ir kaip sistemos veikia - turbūt ir pačios neliptumėt wink.gif


Aš vasarą sportuoju lauke, yra aikštelių su įrengtais lauko treniruokliais, o išsimaudyti galima ir upėje ar ežere. Man tai kainuoja lygiai 0 Litų, bet ar galima lyginti du skirtingus dalykus?

Jei jums vandens zonos nereikia, dar nereiškia, kad jos niekam nereikia. Ką Jūs gaunate Linijoje už 155 Litus, Impulse gauti galima už 129 Litus, o ir apsilankymų skaičius Impulse didesnis. O į baseiną galima ir neiti, jei jo nereikia. Manau tikrai geriau turėti didesnį pasirinkimą už tą pačią kainą.

Kas liečia tų pilimų, tai Jūs gal apšvieskite mus kas ten ką pila, kad mes žinotumėme. Manau jei sakote teisybę ir į baseiną yra pilamas kažkoks brudas, tai reikėtų kreiptis į atitinkamas institucijas, nesuprantu kodėl to nepadarėte iki šiol?
Atsakyti
QUOTE(ievalas @ 2011 05 27, 09:26)
Man vandens zona ten nereikalinga smile.gif Kad žinotumėt, ką ten pila ir kaip sistemos veikia - turbūt ir pačios neliptumėt wink.gif



Man irgi įdomu, ką tokio neleistino pila ten?????
Ačiū.
Atsakyti
Einu i Linija.
160lt menesiui, Galima ieiti nuo 7 iki 16val ir buti sau 3 val. I kaina ieina ir treniruokliai ir grupiniai uzsiemimai ir vandens zona. 3 val. atsibuti tikrai per akis. Savaitgaliais irgi galima eiti, sekmadieni (sestad. nedirba) ir jokiu priemoku nereikia moketi.

Tad as esu patenkinta Linija.
Atsakyti