Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti iš užsienio grižųs į LT?

Tiksliai nežinau, kokia ten teisė, bet su nusikalstama veikla susiję, mat jos tėvas kalėjime dirba, tai ir ji sekė panašiom pėdom g.gif
Atsakyti
bet, kad dauguma lietuvisku kodeksu, istatymu yra versti is uzsienietisku g.gif . ES direktyvos perkeliamos i musu istatymus smile.gif .
Atsakyti
Musu taip, bet tos salies gal ne. Na bent jau as kiek susiduriau su teise baigusiais tai sake mazi sancai gaut darba uzsienyje, nes tiesiog mokesi ne tarptautine teise.
Atsakyti
idomi jusu tema cia:)kaip tik man aktuali.sia akimirka svarstau, ar kai grisiu atostogu i lt (dirbu uk), ar verta pasinaudoti atgaliniu bilietu i uk g.gif nes kuo tolyn, tuo baisyn ir cia. schmoll.gif is darbu atleidineja, zaidzia agenturos su darbuotojais.. verysad.gif taip, uzsienyje galime sau leisti DAUG daugiau, nera ko lyginti, bet ar laime piniguose kai nera salia seimos, geriausiu draugu, kai tau blogai neturi kur pasiguosti, o i emigrantus ziurima is auksto..?esu baigus bakalaura lt, ir galvoju reikia grizti, kol ne per velu, kad dar bent pgl spec isidarbinciau, velniai nemate, kad ir uz 800 tongue.gif , bet bent visi gerbs, ir ateity nereikes mastyti "o kaip as dabar grisiu i lietuva, vel viskas nuo nulio..?", plius cia uk draskykis, nervuokis, o lt sau ramiausiai popieriukus pasirasinetum (jei pgl sec) .o be to, kokia laime cia, jei dirbi dirbi dirbi, ir net nebera laiko nei pasikulturinti?net i kavine nueiti? schmoll.gif geriausia priamoga pirmadieniais eiti apsishopinti..? schmoll.gif anksciau buvau materealiste, bet uk pakeite poziuri.nei vienas lt is bado nenumire.o uzsienyje irgi ne aukso kasyklos.man tik gaila gaisiamo laiko is jaunystes, taip sakant "pradirbti metai nieko daugiau nematant".ne, taip neturi buti.tuo labiau kad ir tevai nera amzini, reikai atsidziaugti kol juos turim..gerai, dauguma sako isvziuoju uzsidirbt, o po 5m grisiu.galiu garantuoti 100% kad kai reikes grizti, nebus jokiu tukstanciu saskaitoj.kiek pazistamu turiu, seimu, ir pavieniui, kiek metu jau sedi uk, ir dirba kad dirbtu.negali zmones kazkuo pasigirti geriau.viskas cia laikina.o ka po to grizus i lt po 5-10metu?eiti pardavejais dirbt?tualetus plaut?kas is to kad nama nusipirksi, o is ko ji islaikyti..?tad sumasciau kad ta nuo nulio pradesiu lietuvoj.visada buvo zmoniu kurie prasimuse lt, ir visada buvo, kurie nieko neturejo ir neturi.o be to ta uk sistema uzknisa juodai...viskas telefonu..pavirsutininskai..dantistai nekvalifikuoti..kaip ir grazinantis mokescius darbuotojai..na nusivyliau ta uk.nors niekada ir nebuvo mano svajoniu salis.cia mano asmenine nuomone, kad nera niekur geriau kaip namie.tad jei vyras perkalbes, gal dar dar kazkiek liksiu, bet tai laiko klausimas.o siaip jau snd susikrauciau lagamina ir sauciau is cia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(santine @ 2012 01 02, 16:57)
idomi jusu tema cia:)kaip tik man aktuali.sia akimirka svarstau, ar kai grisiu atostogu i lt (dirbu uk), ar verta pasinaudoti atgaliniu bilietu i uk g.gif nes kuo tolyn, tuo baisyn ir cia. schmoll.gif is darbu atleidineja, zaidzia agenturos su darbuotojais.. verysad.gif taip, uzsienyje galime sau leisti DAUG daugiau, nera ko lyginti, bet ar laime piniguose kai nera salia seimos, geriausiu draugu, kai tau blogai neturi kur pasiguosti, o i emigrantus ziurima is auksto..?esu baigus bakalaura lt, ir galvoju reikia grizti, kol ne per velu, kad dar bent pgl spec isidarbinciau, velniai nemate, kad ir uz 800 tongue.gif , bet bent visi gerbs, ir ateity nereikes mastyti "o kaip as dabar grisiu i lietuva, vel viskas nuo nulio..?", plius cia uk draskykis, nervuokis, o lt sau ramiausiai popieriukus pasirasinetum (jei pgl sec) .o be to, kokia laime cia, jei dirbi dirbi dirbi, ir net nebera laiko nei pasikulturinti?net i kavine nueiti? schmoll.gif  geriausia priamoga pirmadieniais eiti apsishopinti..? schmoll.gif anksciau buvau materealiste, bet uk pakeite poziuri.nei vienas lt is bado nenumire.o uzsienyje irgi ne aukso kasyklos.man tik gaila gaisiamo laiko is jaunystes, taip sakant "pradirbti metai nieko daugiau nematant".ne, taip neturi buti.tuo labiau kad ir tevai nera amzini, reikai atsidziaugti kol juos turim..gerai, dauguma sako isvziuoju uzsidirbt, o po 5m grisiu.galiu garantuoti 100% kad kai reikes grizti, nebus jokiu tukstanciu saskaitoj.kiek pazistamu turiu, seimu, ir pavieniui, kiek metu jau sedi uk, ir dirba kad dirbtu.negali zmones kazkuo pasigirti geriau.viskas cia laikina.o ka po to grizus i lt po 5-10metu?eiti pardavejais dirbt?tualetus plaut?kas is to kad nama nusipirksi, o is ko ji islaikyti..?tad sumasciau kad ta nuo nulio pradesiu lietuvoj.visada buvo zmoniu kurie prasimuse lt, ir visada buvo, kurie nieko neturejo ir neturi.o be to ta uk sistema uzknisa juodai...viskas telefonu..pavirsutininskai..dantistai nekvalifikuoti..kaip ir grazinantis mokescius darbuotojai..na nusivyliau ta uk.nors niekada ir nebuvo mano svajoniu salis.cia mano asmenine nuomone, kad nera niekur geriau kaip namie.tad jei vyras perkalbes, gal dar  dar kazkiek liksiu, bet tai laiko klausimas.o siaip jau snd susikrauciau lagamina ir sauciau is cia thumbup.gif



Kuo nuosirdziausiai LINKIU nusipirkti bilietus atgal i UK. 2008 metais baigiau bakalaura LT, gal ir ne tokia super truper specialybe LT mastu, bet per full years taip ir neradau JOKIO darbo LT, tad isvaziavau i UK, dirbau po 4-6 men gryzdavau i LT, ir vel i UK, ir po keliu men vel atgal i LT... Ir taip 3metus, 2011m gryzau i LT, susitaupius pinigu, istojau i magistra (gailiuosi, mesciau jei nemokeciau) ... paskaitos po pietu, bet darbo net nesivarginu ieskoti, nes nematau prasmes, nenoriu eit i pokalbius ir gadintis nervu klausantis darbdaviu issidirbinejimu arba ''darbo'' pasiulymu uz 670 atskaicius mokescius o pareigos uz du. Po magistro jau audziu minti apie emigracija, specialybes kalbos mokymasi ir nevergavima uz 670 lt. Taip, suprantu seima yra seima, bet bent as asmeniskai draugu LT jau nebeturiu, visi emigrave... Dirbti reikia visur, bet uzsienyje dirbdama bent kazka daugiau gali sau leisti smile.gif As nesneku apie seima su vaikais, sneku apie 1 asmens gyvenima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(santine @ 2012 01 02, 15:57)
idomi jusu tema cia:)kaip tik man aktuali.sia akimirka svarstau, ar kai grisiu atostogu i lt (dirbu uk), ar verta pasinaudoti atgaliniu bilietu i uk g.gif nes kuo tolyn, tuo baisyn ir cia. schmoll.gif is darbu atleidineja, zaidzia agenturos su darbuotojais.. verysad.gif taip, uzsienyje galime sau leisti DAUG daugiau, nera ko lyginti, bet ar laime piniguose kai nera salia seimos, geriausiu draugu, kai tau blogai neturi kur pasiguosti, o i emigrantus ziurima is auksto..?esu baigus bakalaura lt, ir galvoju reikia grizti, kol ne per velu, kad dar bent pgl spec isidarbinciau, velniai nemate, kad ir uz 800 tongue.gif , bet bent visi gerbs, ir ateity nereikes mastyti "o kaip as dabar grisiu i lietuva, vel viskas nuo nulio..?", plius cia uk draskykis, nervuokis, o lt sau ramiausiai popieriukus pasirasinetum (jei pgl sec) .o be to, kokia laime cia, jei dirbi dirbi dirbi, ir net nebera laiko nei pasikulturinti?net i kavine nueiti? schmoll.gif  geriausia priamoga pirmadieniais eiti apsishopinti..? schmoll.gif anksciau buvau materealiste, bet uk pakeite poziuri.nei vienas lt is bado nenumire.o uzsienyje irgi ne aukso kasyklos.man tik gaila gaisiamo laiko is jaunystes, taip sakant "pradirbti metai nieko daugiau nematant".ne, taip neturi buti.tuo labiau kad ir tevai nera amzini, reikai atsidziaugti kol juos turim..gerai, dauguma sako isvziuoju uzsidirbt, o po 5m grisiu.galiu garantuoti 100% kad kai reikes grizti, nebus jokiu tukstanciu saskaitoj.kiek pazistamu turiu, seimu, ir pavieniui, kiek metu jau sedi uk, ir dirba kad dirbtu.negali zmones kazkuo pasigirti geriau.viskas cia laikina.o ka po to grizus i lt po 5-10metu?eiti pardavejais dirbt?tualetus plaut?kas is to kad nama nusipirksi, o is ko ji islaikyti..?tad sumasciau kad ta nuo nulio pradesiu lietuvoj.visada buvo zmoniu kurie prasimuse lt, ir visada buvo, kurie nieko neturejo ir neturi.o be to ta uk sistema uzknisa juodai...viskas telefonu..pavirsutininskai..dantistai nekvalifikuoti..kaip ir grazinantis mokescius darbuotojai..na nusivyliau ta uk.nors niekada ir nebuvo mano svajoniu salis.cia mano asmenine nuomone, kad nera niekur geriau kaip namie.tad jei vyras perkalbes, gal dar  dar kazkiek liksiu, bet tai laiko klausimas.o siaip jau snd susikrauciau lagamina ir sauciau is cia thumbup.gif


lygiai tokia pat nuomone apie uk turiu, slyksti salis man pasirode. jeigu LT butu minimumas bent 1500 LT net nemastyciau apie jokius uzsienius.
Atsakyti
kur jus ten dirbat kad taip vargstat? smile.gif as dirbau vienoj kavinej vienu metu ir tai sugebejau pakeliauti po pasauli, iki meksikos buvau nusitrenkus, telefonus naujausius pirkdavau ir tikrai suspedavau iseiti, tiek po darbo tiek per tas 2 iseigines dienas... aisku sunkus darbas, nes pastoviai judet ir visgi visa gyvenima jo nesinori dirbt ne uz ka, bet galimybes tobulet UK yra beribes...nesedekit ranku sudejusios ir ieskokit kito darbo, dalyvaukite konkursuose, eikite i jobs fairs, o kad i emigrantus ziuri is auksto...nu nzn pasitaiko visko. bet mane kaip tik pasamde vienam darbe, kad as lietuve, mat lietuves buvo uzsirekomedavusios kaip darbscios ir patikimos lotuliukas.gif niekur nera lengva, ir anglijoje nebus lengva jei jus tikites surast viska paklota ir padeta, reikia daug kovot, galiausiai atsieis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueberrie @ 2012 02 07, 00:46)
kur jus ten dirbat kad taip vargstat?  smile.gif  as dirbau vienoj kavinej vienu metu ir tai sugebejau pakeliauti po pasauli, iki meksikos buvau nusitrenkus, telefonus naujausius pirkdavau ir tikrai suspedavau iseiti, tiek po darbo tiek per tas 2 iseigines dienas... aisku sunkus darbas, nes pastoviai judet ir visgi visa gyvenima jo nesinori dirbt ne uz ka, bet galimybes tobulet UK yra beribes...nesedekit ranku sudejusios ir ieskokit kito darbo, dalyvaukite konkursuose, eikite i jobs fairs, o kad i emigrantus ziuri is auksto...nu nzn pasitaiko visko. bet mane kaip tik pasamde vienam darbe, kad as lietuve, mat lietuves buvo uzsirekomedavusios kaip darbscios ir patikimos  lotuliukas.gif niekur nera lengva, ir anglijoje nebus lengva jei jus tikites surast viska paklota ir padeta, reikia daug kovot, galiausiai atsieis  drinks_cheers.gif


Sutinku su Blueberrie. Nesedeti o veikti reikia:) Paciam teko buti uzsienyje..nors radau darbus ir dirbau, taciau maloniau daryti tai ka megsti, ir nusprendziau grizti ir naudotis galimybemis cia:) Dirbant kazkam kitam visuomet bus kazkas negerai ir kazkas netiks nes kai kurie dalykai priklausys ne nuo darbuotojo..ir taip bus kol plauksim pasroviui..kol dirbat ir turit pastovias pajamas, kurkite ir ieskokite pasyviuju pajamu..galbut keistai skambes taciau 21 amziuje vienas didziausiu verslu tampa tinkline rinkodara..mazos investicijos (paprasciausiai pakeiciat parduotuve ir perkat tuos pacius produktus is TR kompanijos), jokios rizikos, nereikia jokio ofiso, mokesciu lengvatos, nereikalauja daug laiko, ideja ir sistema jau yra vietoje...kam sukti galva kazka "gimdyti":) klauskite, ieskokite, veikite ir rasite. Sekmes;)
Atsakyti
Vogti vogti ir dar karta vogti g.gif
Atsakyti
QUOTE(santine @ 2012 01 02, 16:57)
idomi jusu tema cia:)kaip tik man aktuali.sia akimirka svarstau, ar kai grisiu atostogu i lt (dirbu uk), ar verta pasinaudoti atgaliniu bilietu i uk g.gif nes kuo tolyn, tuo baisyn ir cia. schmoll.gif is darbu atleidineja, zaidzia agenturos su darbuotojais.. verysad.gif taip, uzsienyje galime sau leisti DAUG daugiau, nera ko lyginti, bet ar laime piniguose kai nera salia seimos, geriausiu draugu, kai tau blogai neturi kur pasiguosti, o i emigrantus ziurima is auksto..?esu baigus bakalaura lt, ir galvoju reikia grizti, kol ne per velu, kad dar bent pgl spec isidarbinciau, velniai nemate, kad ir uz 800 tongue.gif , bet bent visi gerbs, ir ateity nereikes mastyti "o kaip as dabar grisiu i lietuva, vel viskas nuo nulio..?", plius cia uk draskykis, nervuokis, o lt sau ramiausiai popieriukus pasirasinetum (jei pgl sec) .o be to, kokia laime cia, jei dirbi dirbi dirbi, ir net nebera laiko nei pasikulturinti?net i kavine nueiti? schmoll.gif  geriausia priamoga pirmadieniais eiti apsishopinti..? schmoll.gif anksciau buvau materealiste, bet uk pakeite poziuri.nei vienas lt is bado nenumire.o uzsienyje irgi ne aukso kasyklos.man tik gaila gaisiamo laiko is jaunystes, taip sakant "pradirbti metai nieko daugiau nematant".ne, taip neturi buti.tuo labiau kad ir tevai nera amzini, reikai atsidziaugti kol juos turim..gerai, dauguma sako isvziuoju uzsidirbt, o po 5m grisiu.galiu garantuoti 100% kad kai reikes grizti, nebus jokiu tukstanciu saskaitoj.kiek pazistamu turiu, seimu, ir pavieniui, kiek metu jau sedi uk, ir dirba kad dirbtu.negali zmones kazkuo pasigirti geriau.viskas cia laikina.o ka po to grizus i lt po 5-10metu?eiti pardavejais dirbt?tualetus plaut?kas is to kad nama nusipirksi, o is ko ji islaikyti..?tad sumasciau kad ta nuo nulio pradesiu lietuvoj.visada buvo zmoniu kurie prasimuse lt, ir visada buvo, kurie nieko neturejo ir neturi.o be to ta uk sistema uzknisa juodai...viskas telefonu..pavirsutininskai..dantistai nekvalifikuoti..kaip ir grazinantis mokescius darbuotojai..na nusivyliau ta uk.nors niekada ir nebuvo mano svajoniu salis.cia mano asmenine nuomone, kad nera niekur geriau kaip namie.tad jei vyras perkalbes, gal dar  dar kazkiek liksiu, bet tai laiko klausimas.o siaip jau snd susikrauciau lagamina ir sauciau is cia thumbup.gif



Atrodo, kad mano mintis surasei. Tik ne UK gyvenome su seima (ten gime antrasis vaikutis), o Norvegijoje. Musemes, musemes, dauzemes, dauzemes, atrodo, kad ejome sunkiausiu keliu. Kad islaikyt seima MB dirbo toookius darbus, kad net geda kam pasakyt. O ir as su savo teises diplomu valiau WC. Atsiprasant. Spjoviau. Tiksliau daede iki gyvo kaulo ir itikinau vyra, kad turime grizti, tobuleti turime LT. Mes, t.y. musu tevai su mazais vaikais gyveno prie sovietu, musesi ir isgyveno, mes uzgrudinti esame, mes mokame kovoti. Tik jau kiekvienas nusprendzia kovoti uzsienyje ar LT. Man svarbi yra mano salis. Nenoriu spjauti ant jos. Aiksu, nezinia kaip bus ateity, bet mes susikrovem daiktus ir grizome. Visa seima. As sedziu namie su vaikiuku, finansine padetis sunki. Nes dekreto pinigai baigesi, pasalpu atsisakeme, nes isvaziavome is NO. MB dirba. Beje, savo svajoiniu darba, direktorium tapo. Aisku, siuo metu dar bandomasis, alga juokinga, bet mes esame CIA. Cia yra jo ir mano tevai, cia yra gimines, MB atgaivina senas draugystes, taip ir isisuki. Aisku, musu krastas - svogeriu, be pazinciu sunku. Bet MB rado darba be pazinciu, su laiku ir as eisiu dirbti. Tik maziuka dar reik paauginti. Sunku, kovojam kas diena, skaiciuojam. O norvegijoje neskaiciavome. Bet cia atejes pas gyd - gaunu atsakymus i visus klausimus. Is darzelio mano vaikas grizta laimingas. Duksta kieme su vaikais. Matosi su savo pusseserem ir pusbroliais, lanko mociutes, duksta Akropolio vaiku kambary. Mes gyvename!!! Kepames saslus su DRAUGAIS, tikrais, senais draugais, guodziames ir sulaukiame palaikymo is giminiu. Per gimtadieni susirenka gimines ir draugai, ir taip gera juos matyti, sedeti prie vieno stalo lyg ir nebuvome isvaziave, lyg viskas nebuvo nutruke, kai pazisti zmogu ir zinai jo "bajeriukus", kai nereikia sverti kiekvieno zodzio, kad nenusisneketi, ka pagalvos kiti, zmones, kurie pazista tave vos kelis men. Kai viskas paprasta ir lengva. Teka sava vaga. thumbup.gif Aisku, meluociau, jei sakyciau, kad nesigrezioju atgal. Aplanko mintys ar zingsnis teisingas, o gal nevertejo... Bet susisgriebi ir mastau globaliau, ne apsiriboji sia diena, kai kol kas dar viskas eigoje, kai dar nera stabilumo. Tikiu sviesia ateitimi, kad pagaliau dievulis turi atlyginti uz visus vargus, ka praejome. Tai buvo pamoka. Savo krasta ir gimines vertiname ir mylime labiau, kitaip, nei pries tai. 4u.gif
Atsakyti
Na,ir as buvau uzsienyje,bet jau cia,Lietuvoje. Savo svajoniu salyje. smile.gif kad ir kaip cia sunku,bet uzsieny tikrai nera lengviau. Nebent tiems kuriem nusispjauti ant visko. Kuriems nerupi nei sava tauta,nei draugai,ir visa kita. Dirbau anglijoje,bet ten galima isproteti su tais anglais... Jie tokie kvaili...Bent jau man. biggrin.gif Po anglijos pasikeite mano poziuris i pinigus,supratau ,kad tikrai ne juose laime,o ir kitur galima izvelgti ja. smile.gif zinoma,be pinigu blogai,bet man jau milijonu nereikia,dziaugiusoi esant savo gimtoje salyje. O cia reikia suktis...Galvoju gal pradet koki versliuka su gelem,bet niekur nerandu su kuo pasikonsultuoti nei ka... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(riciune69 @ 2012 05 15, 15:04)
Dirbau anglijoje,bet ten galima isproteti su tais anglais... Jie tokie kvaili...Bent jau man.

pritariu biggrin.gif turejau tokia pacia patirti su anglais. Na, dar narkomanu tarp ju buvo. Tuo tarpu LT nedirbu/nebendrauju/nepazistu "apsinarkasinusiu".
Atsakyti