Įkraunama...
Įkraunama...

HOBBY HALL vėl LT

HOBBY HALL vėl Lietuvoje jau ir su internetiniu psl. o aš šiandien į namus gavau ir jų katalogą smile.gif

prieš porą metų, iš paskutinio jų katalogo, teko įsigyt porą prekių, tai jos sėkmingai iki šiol tarnauja thumbup.gif tai patalynės komplektas ir tefal smulkintuvas.

ką jūs manot apie šias prekes? ar užsisakinėsit?
Atsakyti
Pries kokius 3 ar 4 metus pirkau is Hobby Hall antklodes, pagalves ir flaneline patalyne. Esu labai patenkinta thumbup.gif Pagalves nei trupucio nesubliusko, o patalynes siltumas bigsmile.gif Siame kataloge maciau tokiu graziu lovatiesiu, kad net seile istyso, turbut reiks uzsisakyt. O siaip labai dziaugiuosi kad jie grizo i Lietuva 4u.gif
Atsakyti
va, pagalvės ir mane domintų ax.gif Linaiva, gausi skolint katalogą ax.gif

na, bet dar prieš tai čia paklausiu - ne Linaivos - kitų - ar užsisakant tik katalogą - jis ir pristatomas nemokamai? nereikia paskui mokėti už pašto išlaidas?
Atsakyti
pirkau patalynę- nenusivyliau
Atsakyti
uh, ne iki galo psl padarytas, patiko šis komplektėlis:
"Katinukai"
tik išmatavimų tai nėr g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 02 08, 10:04)
uh, ne iki galo psl padarytas, patiko šis komplektėlis:
"Katinukai"
tik išmatavimų tai nėr  g.gif

Ot ir yra mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 08 vasario 2007 - 23:29
QUOTE(Dilma @ 2007 02 08, 23:29)

ačiū, katalogėlis taip pat "padarytas" nepatogiai, kažin, kas ties kiekvienu daiktu didins šriftą ir nagrinės kiekvieną mm .
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 02 08, 10:04)
uh, ne iki galo psl padarytas, patiko šis komplektėlis:
"Katinukai"
tik išmatavimų tai nėr  g.gif


Tai tik tie katinukai gal ir nieko, o daugiau iš patalynės užvalkalų nelabai kas patiko.
Gal kas esat pirkę pačią patalynę, ar kokybiška?
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2007 02 09, 13:04)

Gal kas esat pirkę pačią patalynę, ar kokybiška?

Kažkada (gal prieš porą metelių g.gif ) pirkom, tai antklode vis dar sėkmingai naudojamės, o pagalves tai teko išmest, nes paprasčiausiai sušoko gumulais doh.gif . Tiesa, nepamenu, su keliom žvaigždutėm buvo...

Man įdomu, kaip ten ta antialerginė patalynė... Gal kas išbandė?
Atsakyti
patalynę planuoju pirkt, o patalynės užvalkalais dar dabar negaliu atsidžiaugt - skalbiant neblunka, lengvai lyginasi ir labai patogiai pasiūta: velkasi pro apačią užvalkalo ir viršuj yra neužsiūtos skylutės, tik paiimi už kraštų ir įsipurto. Va kas nepatiko, tai pagalvių užvalkalai, namie visos pagalvės normalių išmatavimų ( 70x70 ar 60x70), o čia tik 50x60.
A, kas dėl pasirinkimo, tai man visai patiko tas angliško kaimo stilium rožyčių užvalkalai. Ir dar esu pirkus užklotą ant dvigulės lovos. Skalbiau mašinoj ir džiovinau džiovyklėj - atlaikė ir toliau sau tarnauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(singute @ 2007 02 07, 21:47)
Pries kokius 3 ar 4 metus pirkau is Hobby Hall <..> pagalves <...>. Esu labai patenkinta  thumbup.gif  Pagalves nei trupucio nesubliusko, <..>



QUOTE(Dilma @ 2007 02 09, 13:11)
Kažkada (gal prieš porą metelių g.gif ) pirkom, <...> tai pagalves tai teko išmest, nes paprasčiausiai sušoko gumulais doh.gif . Tiesa, nepamenu, su keliom žvaigždutėm buvo...
<...>

g.gif g.gif g.gif
tai kaip žinot? mastau.gif
Atsakyti
Tai ten nuo žvaigdučių priklauso - kuo jų daugiau, tuo brangesnės ir, turbūt, kokybiškenės. Tai ir sakau, nepamenu, kiek tų žvaigdučių buvo... Ale anklodė vis dar sėkmingai tarnauja ir net neisruošia išeit iš rikiuotės.
Atsakyti