Įkraunama...
Įkraunama...

kas siutina jus?

QUOTE(smalsiuke333 @ 2011 01 05, 08:55)
jie mano jog moterys vairuoja klaikiai

Na, bet yra tikrai klaikiai vairuojančių moteriškių. Šalia kai kurių negaliu sedėti, kelionė- vienas stresas, beje ir vyrų yra klaikių klaikiausiai vairuojančių, negebančių parkuotis atbulomis. Jei žinočiau, kad mano pasiūlymas persėsti prie vairo ir padėti išlaviruoti iš situacijos, neįžeistų vyriško ego, tai tikrai taip ir daryčiau... o dabar tiesiog nedrįstu.
Tai, jog vyrai yra geresni vairuotojai- mitas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juzė: 05 sausio 2011 - 09:43
QUOTE(juzė @ 2011 01 05, 10:18)
Na, bet yra tikrai klaikiai vairuojančių moteriškių. Šalia kai kurių negaliu sedėti, kelionė- vienas stresas, beje ir vyrų yra klaikių klaikiausiai vairuojančių, negebančių parkuotis atbulomis. Jei žinočiau, kad mano pasiūlymas persėsti prie vairo ir padėti išlaviruoti iš situacijos, neįžeistų vyriško ego, tai tikrai taip ir daryčiau... o dabar tiesiog nedrįstu.


Prasto vairavimo nesieju su lytim, ir taip ir anaip pasitaiko. Moteriskes atsargesnes, todel is to didelio atsargumo kartais vaziuoja 40 km/val greiciu, o kad netycia ko nors nekliudytu, vaziuoja kairiaja juosta.... Vyriskiu gryba pjaunanciu tipazas 80% devi kepure tokia su snapeliu. Soferiska. Tokiu vengiu is tolo - neprognozuojami.
O siaip kalbant apie vairavima, labiausiai nervina bendra vairuojanciu kultura. Pati nesu labai drausminga vairuotoja, bet is salutinio bandancius isukti visada praleidziu. Nepraleidziu naglu snukiu, kurie isivaizduoja, kad visi kiti gali pastoveti eileje o jie - saunuoliai - apvaziuos visa eile ir ilys pries pat sviesofora. Tokiems parodau eiles gala.
Atsakyti
rūkaliai siutina.
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2011 01 05, 10:51)
rūkaliai siutina.


Rukantys laiptinej.
Atsakyti
taip, rūkantys laiptinėj, nors tai draudžiama, mėtantys nuorūkas, rūkantys stotelės, ir dar taip, kad paskutinį dūmą išpučia įšokę į autiką, apskritai-smirdžiai rūkaliai užknisa.
Atsakyti
QUOTE(juzė @ 2011 01 05, 10:18)
Na, bet yra tikrai klaikiai vairuojančių moteriškių. Šalia kai kurių negaliu sedėti, kelionė- vienas stresas, beje ir vyrų yra klaikių klaikiausiai vairuojančių, negebančių parkuotis atbulomis. Jei žinočiau, kad mano pasiūlymas persėsti prie vairo ir padėti išlaviruoti iš situacijos, neįžeistų vyriško ego, tai tikrai taip ir daryčiau... o dabar tiesiog nedrįstu.
Tai, jog vyrai yra geresni vairuotojai- mitas.

drinks_cheers.gif va va, man lygiai taip pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2011 01 05, 11:22)
drinks_cheers.gif va va, man lygiai taip pat smile.gif


Ne, ne mitas.
Ir be to, as dar rukalius!
Atsakyti
QUOTE(Tinkis Vinkis @ 2011 01 05, 12:37)
Ne, ne mitas.
Ir be to, as dar rukalius!

ot gerai, kad netas kvapų nepraleidžia, ania? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinkis Vinkis @ 2011 01 05, 11:37)
Ne, ne mitas.
Ir be to, as dar rukalius!

nu ir kas ? lotuliukas.gif manęs mistiniai tinkiai vinkiai nesiutina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2011 01 05, 10:59)
taip, rūkantys laiptinėj, nors tai draudžiama, mėtantys nuorūkas, rūkantys stotelės, ir dar taip, kad paskutinį dūmą išpučia įšokę į autiką, apskritai-smirdžiai rūkaliai užknisa.


Savo laiptinej nuosekliai ir atkakliai dusindama kaimynus padariau tvarka. Supratingas jaunimas is pirmo auksto, neturintys balkono, be ilgu itikinejimu iseina i lauka, net kedute sulankstoma issinesa o su kietasprandziais uzsispyrusiais pilieciais, galvojanciais kad principas kur stoviu ten siku yra geras ir teisingas susitvarkiau pasitelkus policija, perspejancio-grasinancio pobudzio skelbimu pagalba ir santazu blush2.gif Siuo metu tokiu nesama, bet anksciau, kai issinuomoti buta Vilniuje buvo sudetinga o butent tokiame bute gyvenantis jaunimas buriais ruke, siukslino ir spjaude laiptineje, prigrasinau buto savininke policijos sankcijom ir baudom.
Manau, viska galima isspresti taikiai, dazniausiai tereikia pasakyti, bet visuomet atsiranda nesupratlivu asmenu, kurie ima gerbti kitus tik gerai jiems ispyrus i uzpakali.
Atsakyti
mūsų namas naujos statybos, tai iš pradžių pakako skelbimo ir švaru, kvapnu. bet pop švenčių matyt svečiai atvaro, tai eini ir skaičiuoji nuorūkas doh.gif idiotų šutvė, šika kur eina, šlykštu. napagavau kas, nėr kaip įkrėst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinkis Vinkis @ 2011 01 05, 10:37)
Ne, ne mitas.
Ir be to, as dar rukalius!

O gal kartais pas jus akyse križiukai?... ne mitas, mat jam!
Papildyta:
QUOTE(Priklausoma @ 2011 01 05, 11:16)
eini ir skaičiuoji nuorūkas doh.gif idiotų šutvė, šika kur eina, šlykštu.

Fui, kokie nevalos, tie tavo namo rūkaliai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juzė: 05 sausio 2011 - 11:39