Įkraunama...
Įkraunama...

Cheesecake'as

Norejau paklausti del pyrago virsaus, daryciau nekepta, o aptepti noreciau trintom braskem su cukrum. Ar reiktu i jas deti zele? Ir ar jos tinka tokiam dalykui, ar neapdziutu virsu, ar geriau virta uogiene tepti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 09 balandžio 2012 - 21:01
QUOTE(Shalimar @ 2012 04 09, 14:00)
Norejau paklausti del pyrago virsaus, daryciau nekepta, o aptepti noreciau trintom braskem su cukrum. Ar reiktu i jas deti zele? Ir ar jos tinka tokiam dalykui, ar neapdziutu virsu, ar geriau virta uogiene tepti? g.gif

as tai dedu toki jau paruoshta Cherry pie filling 4u.gif bet manau, kad bet kokia uogiene tiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2012 04 09, 22:00)
Norejau paklausti del pyrago virsaus, daryciau nekepta, o aptepti noreciau trintom braskem su cukrum. Ar reiktu i jas deti zele? Ir ar jos tinka tokiam dalykui, ar neapdziutu virsu, ar geriau virta uogiene tepti? g.gif


manau, galima ir taip ir taip ir taip mirksiukas.gif pirmu atveju gausis kaip padažu aplieta, o jei įdėsite želė, tai bus stangriau, kiečiau; na su uogiene ir taip viskas aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 10 31, 14:53)

Sudomino jusu torciukas. Turiu visus produktus. Tikva galvoju. Kazkas rase kad karamelizuoti riesutai gainasi kietoki su ta karamele. Jis jauciu gaunasi kaip grilijazas. O grilijazo as nemegstu. O jei tuos riesutus tiesog ismaisyti su karameliniu kremu ir uzpilti ant torto. Nedarant tos kietos karameles. Kaip manot. Skonis labai pasikeis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 12 balandžio 2012 - 15:05
Adeliuk, griliažas gaunasi tada, kai yra daugiau karamelės masės, o ne riešutų mirksiukas.gif karamelizuotus riešutus galima paruošti taip, kad kietos karamelės gabaliukų praktiškai neliktų - bevėstančius ( kol dar karamelė tąsi) karamelizuotus riešutus atskirti vieną nuo kito , arba visą masę sutrupinti stambiais gabalais ir tiesiog išrinkti grynos karamelės gabaliukus mirksiukas.gif


arba galite bandyti elementariai ant sūrpyragio paviršiaus sudėti riešutus ir visa tai užpilti karamelės padažu - tada tikrai nebus nei kieta, nei jokio griliažo.

Tik tiek, kad tie karamelizuoti riešutai suteikia šiam sūrpyragiui išskirtinį skonį mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi koks greitas atsakymas. Aciu. tongue.gif Bandysiu karamelizuoti tuos riesutus, o tada ziuresiu kas gausis. Jei labai sukietes tiesiog bandysiu sutrupinti.
Atsakyti
Jau kepa mano tortas. Tik ar jis turi buti toks skystas. Kol plakiau suri su cukrum buvo labai tirstas, bet kai sudejau visus po viena kiausinius, skystutele tesla pasidare. Dabar pergyvenuar iskeps? Ar sukietes?
Atsakyti
taip, visų sūrpyragių masė yra tokia skystoka, o iškepę (pajudinus kepimo formą) turi drebėti it želė mirksiukas.gif Pilnai sustingsta palaikius šaldytuve 24-48 valandas . Tada jau galima dekoruoti ir patiekti ragavimui. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! smile.gif labai noreciau ryt iskepti Irmules cheesecake! tik iskilo man klausimelis: as gyvenu UK ir suabejojau kokia grietinele atitinka 30% riebumo? Pirkti double, single ar whipping cream? greiciausiai double, bet neesu tikra g.gif gal galetumet pagelbeti, is anksto aciu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pilarra @ 2012 04 13, 11:27)
Sveikos merginos! smile.gif  labai noreciau ryt iskepti Irmules cheesecake! tik iskilo man klausimelis: as gyvenu UK ir suabejojau kokia grietinele atitinka 30% riebumo? Pirkti double, single ar whipping cream? greiciausiai double, bet neesu tikra  g.gif  gal galetumet pagelbeti, is anksto aciu! mirksiukas.gif

as tai manau, kad cia, musuose vadinama heavy cream arba whipping cream 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilarra @ 2012 04 13, 17:27)
Sveikos merginos! smile.gif  labai noreciau ryt iskepti Irmules cheesecake! tik iskilo man klausimelis: as gyvenu UK ir suabejojau kokia grietinele atitinka 30% riebumo? Pirkti double, single ar whipping cream? greiciausiai double, bet neesu tikra  g.gif  gal galetumet pagelbeti, is anksto aciu! mirksiukas.gif

Sudėtį pažiūrėk. Kiek gramų riebalų toks ir riebumas procentais mirksiukas.gif Aš labai mėgstu šį sūrpyragi tai esu kepusi su skirtingų riebumų grietinėle ir viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViduxKLP: 13 balandžio 2012 - 18:44
QUOTE(ViduxKLP @ 2012 04 13, 18:41)
Sudėtį pažiūrėk. Kiek gramų riebalų toks ir riebumas procentais  mirksiukas.gif Aš labai mėgstu šį sūrpyragi tai esu kepusi su skirtingų riebumų grietinėle ir viskas buvo  thumbup.gif

kaip tik saldytuve turiu Elmlea double cream, pasiziurejau sudeti, zodziu raso palygindami: Elmlea double cream Fat 36,0 g, other double cream Fat 50,5 g. rolleyes.gif jei sakai, kad viskas gerai gaunasi su skirtingu riebumu grietinele, tai bandysiu su liesesne (single). smile.gif
Atsakyti