Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

QUOTE(Wild Flower @ 2007 04 03, 16:39)
Taigi klausimas toks - patarkit, kuris iš jų pagaminamas lengviausiai, t.y. mažiausia galimybė kažkur padaryt klaidą ir likt be velykinio deserto? blush2.gif
Ačiū iš anksto 4u.gif

Daryk varškės tinginį wink.gif
Atsakyti
pabandziau kiausiniu ir farso viniotini ir gavosi snipstas....

suplakiau 5 kiausinius bet orkaites skardai pasirode per mazai.. bet cia nieko tokio, pamirsau skarda riebalais patepti, kiausinis prisvilo..tai issikepiau tik farsa lotuliukas.gif
Atsakyti
Mama_Tania, mano kiaušininis likeris yra 14% stiprumo smile.gif O formelės, deja, neparduosiu blush2.gif ... Kažkaip ta viena vištelė nedidelė ir tenka kepti po dvi, tad dabar bus labai patogu smile.gif
Kepti pagal receptą ant dėžės nebandžiau 4u.gif O migdolų plokštelių mačiau pirkti tik Hyper Rimi (Alvo pakuotės po 40 g)...

Net, džiaugiuosi, kad zuikis patiko smile.gif

Aiste S, nelabai supratau, kurį mėnesį tu užsisakei... O nebandei skambinti į parduotuvę ir pasiteirauti? g.gif Aš viską pirkau pačioje parduotuvėje, tad negaliu atsakyti dėl tiekimo terminų...

Sedula, kuriam recepte???

Justicija 4u.gif

Wild Flower, net ir nežinau, ką patarti... g.gif Gal tikrai tinginį (laurechka 4u.gif ), o gal "Marsą"... g.gif

adaida, labai gail, kad taip nepasisekė... doh.gif Bet šiaip tai skardą geriau iškloti kepimo popieriumi, tada omletą nesunku išimti iš skardos ir tą popierių nuimti...
Atsakyti
Sonatina, isklojau skarda folija, bet prie jos prikepe kiausinis.. pati kalta, tiek skubejau ta skanuji viniotini pasidaryt, kad net nepagalvojau lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Man iškilo toks klausimas rolleyes.gif Ryt žadu daryt makaronų lizdelius grietinėlės padaže. O tuos lizdelius kepti ar orkaitėje, ar keptuvėje, nes parašyta, kad reikia kepti su dangčiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2007 04 03, 16:39)
Sonatina, mergytės, patarkit... 4u.gif
Iš šių receptų jau esu išbandžius tikrai nemažai, ir vienareikšmiškai visi buvo nepakartojamai skanūs thumbup.gif Bet niekada nebandžiau gaminti nieko iš deserų, nes nesu puiki kulinarė, bijau, kad gali nepavykt.. verysad.gif Esmė tame, kad artėja Velykos ir labai jau norėtųsi nudžiugint šeimynėlę mano paruoštu skanėstu - pyragu ar torčiuku.. rolleyes.gif
Taigi klausimas toks - patarkit, kuris iš jų pagaminamas lengviausiai, t.y. mažiausia galimybė kažkur padaryt klaidą ir likt be velykinio deserto? blush2.gif
Ačiū iš anksto 4u.gif


Vakar kaip tik kepiau pyraga 'Obuoliu ruduo'. Nepakartojamas skonis, tikrai nesunkiai ruosiamas, o skonis tai nenusakomas thumbup.gif Pati buvau nustebus kad TOKI pyraga As iskepiau lotuliukas.gif
Papildyta:
Sonatina Issiduok - tu turi kazkokia tai specialia mierka i kuria iki virsaus pili birius produktus ir nesuki galvos? Nu man tai zinok kancia kol as ten akis primerkdama bandau rasti tuos 37 mililitrus kai pas mane indelio gradacija 50 ml, o pilnas indelis 500ml. Jei turi kazkoki specialu inda kuriuo paprasta mieruoti tai jau issiduok ar net ir potke idek, nes vakar jau taip prakaitavau, taip prakaitavau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2007 04 03, 22:15)
Vakar kaip tik kepiau pyraga 'Obuoliu ruduo'. Nepakartojamas skonis, tikrai nesunkiai ruosiamas, o skonis tai nenusakomas thumbup.gif Pati buvau nustebus kad TOKI pyraga As iskepiau lotuliukas.gif

nu nesuprantu ka jus ten matuojat ml. recepte "obuoliu ruduo" ziuriu ziuriu, nu viskas normaliais vienetais. Susigundziau ir as, kepsiu savaitgali. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2007 04 03, 18:39)
Sonatina, mergytės, patarkit... 4u.gif
Iš šių receptų jau esu išbandžius tikrai nemažai, ir vienareikšmiškai visi buvo nepakartojamai skanūs thumbup.gif Bet niekada nebandžiau gaminti nieko iš deserų, nes nesu puiki kulinarė, bijau, kad gali nepavykt.. verysad.gif Esmė tame, kad artėja Velykos ir labai jau norėtųsi nudžiugint šeimynėlę mano paruoštu skanėstu - pyragu ar torčiuku.. rolleyes.gif
Taigi klausimas toks - patarkit, kuris iš jų pagaminamas lengviausiai, t.y. mažiausia galimybė kažkur padaryt klaidą ir likt be velykinio deserto? blush2.gif
Ačiū iš anksto 4u.gif


nu daryk marsa arba varskini tingini , kepti nereiks tai viena beda atpuola, o ir susimauti ner kur, tiktrai ir lengvi ir skanumelis mirksiukas.gif abu isbandziau laaaabai skanu buvo, nuo stalo tik fit fit ir issilakste i pilvelius blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 04 01, 16:10)
eveneir, tešla tikrai neturi būti kietoka - kaip tu ją tada išspausi konditeriniu švirkštu? g.gif O ir pyragaičiai iš kietos tešlos nesigaus purūs...

viskas pavyko puikiai nesukrito ir purūs thumbup.gif
ačiux 4u.gif
Atsakyti
Kepiau "Žvejo lazaniją"- nepaprastai skanu. Vyno neturėjau, tai dariau su sultinio kubeliu. Rekomenduoju! 4u.gif

Štai kas gavosi... ax.gif

user posted image
Atsakyti
adaida, tikiuosi kitą kartą tikrai pavyks (jei tik pasiryši) smile.gif

Ingute, aš kepiau keptuvėje, bet buvo merginų, gaminusių ir orkaitėje... ax.gif

Comma, kažkada jau rodžiau, kad turiu tokius matavimo puodelius:

user posted image ir user posted image
(vieno talpa 2 puodeliai po 237 ml arba 500 ml, o kito talpa 1 puodelis po 237 ml arba 250 ml) smile.gif Mažesnį pirkau Senukuose, o didesnį - Rimi. Labai palengvėjo užsienietiškų patiekalų gamyba, kai įsigijau šiuos puodelius biggrin.gif

Justicija, čia Comma kalba apie kitus receptus smile.gif

LINUTUKE 4u.gif

eveneir, labai džiaugiuosi, kad pyragaičiai pavyko smile.gif

smike, tavo nuotrauka, kaip visada, thumbup.gif Malonu, kad lazanija gavosi skani smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 04 balandžio 2007 - 07:50
QUOTE(Wild Flower @ 2007 04 03, 17:39)
Sonatina, mergytės, patarkit... 4u.gif
Iš šių receptų jau esu išbandžius tikrai nemažai, ir vienareikšmiškai visi buvo nepakartojamai skanūs thumbup.gif Bet niekada nebandžiau gaminti nieko iš deserų, nes nesu puiki kulinarė, bijau, kad gali nepavykt.. verysad.gif Esmė tame, kad artėja Velykos ir labai jau norėtųsi nudžiugint šeimynėlę mano paruoštu skanėstu - pyragu ar torčiuku.. rolleyes.gif
Taigi klausimas toks - patarkit, kuris iš jų pagaminamas lengviausiai, t.y. mažiausia galimybė kažkur padaryt klaidą ir likt be velykinio deserto? blush2.gif
Ačiū iš anksto 4u.gif

Vienareikšmiškai pasiūlyčiau šiuos patiekalus:

QUOTE(Sonatina @ 2007 02 08, 16:40)

1. Šiaip šventėms gal ir nelabai tinka, bet labai skanus ir lengvai pagaminamas pyragas (man asmeniškai labai, labai jis patinka), kremą darau pagal pyrago su bruknėmis receptą (man skaniau, nei pirktinis kremas)

2. Labai skanus ir greitai pagaminamas ( lotuliukas.gif jau virš 16 kartų dariau, ir į darbą nešiau, ir sesutei į bendrabutį svečiams, vienu žodžiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif )

3. Štai šitą pati darysiu Velykoms, nes labai greit, nieko kept nereikia, o atrodo įspūdingai ir skanu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


blush2.gif tikiuosi sonatina nesupyks už mano komentarus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 04 balandžio 2007 - 07:54