Įkraunama...
Įkraunama...

Planuotas ar ne?

Apklausa: Ar jūsų nėštumai buvo planuoti? (641 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kaip ir planuotas smile.gif Su vyru buvom apkalbėję, kad kai jau atšoksim draugų vestuves bei užsidengsim namo stogą bandysim. Pradėjom nesisaugoti, ale kai jau atėjo vasingos dienos (mano skaičiavimu), tai susilaikėm lotuliukas.gif Taigi, arba aš apsiskaičiavau, arba mano vyro sperma gyvybinga mirksiukas.gif Netikėtai pavyko iš pirmo ciklo ax.gif
Atsakyti
neplanuotas...
Atsakyti
Neplanavom, bet tikėjomės biggrin.gif Nesisaugojom, bet rimtu planavimu (vaisingų dienų skaičiavimu, NT gadinimu) galvojom užsiimti iškart po vestuvių. Bet išėjo taip, kad mažė užkibo pora mėnesių anksčiau smile.gif
Atsakyti
Planuotas ir labai laukiamas wub.gif
Jokiu vaisingu dienu skaiciavimu ir matavimu neprireike, tik nusprendus, kad mum jau laikas gandra sauktis pirmu bandymu iskart uzkibo wub.gif
Atsakyti
Mano nestumas buvo neplanuotas ir baisiai mane (tada dar net neistekejusia) isgasdino... Verkiau verkiau biggrin.gif Bet dabar turedama 1,5 m. mergyte as suprantu, jog tai pats geriausias ir nuostabiausias dalykas nutikes mano gyvenime wub.gif o kad as buciau zinojus, kokia laime manes laukia... nebuciau tiek asaru isliejus wub.gif biggrin.gif antras jei ir bus neplanuotas, jau taip stipriai tikrai neisgasdins ax.gif
Atsakyti
neplanuotas tongue.gif
Atsakyti
abu labai planuoti ax.gif
Atsakyti
Planuotas ir labai laukiamas nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
si karta galiu pasidziaugti,kad planuotas wub.gif
bet skirtimo kazkokio lb nera tarp neplanuoto ir planuoto,abu beproto laukiami,abu vis tiek netiketi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Neplanuotas.... Sunku įsivaizduoti - myliesi, palaikai rimtus santykius su kitu žmogumi, nesisaugai (arba saugaisi natūraliai - kiti atvejai retos išimtys) - ir va šast "neplanuotas" nėštumas.... Naivu blush2.gif Ne neplanuotas, bet greičiau netikėtas (viliantis, kad neuzkibs, arba naturalus saugojimasis bus veiksmingas ax.gif ) bet ir tai naivu mirksiukas.gif
Todėl ne, mano neštumas nebuvo neplanuotas - bet sudrebino vidų ne mažiau nei "neplanuoti" wub.gif
Buvo keista, nes nuo pat pirmos akimirkos suvokiau kad viskas pasikeis... tik nežinojau, kad taip....
Atsakyti
Abu planuoti ir laukiami. Labai.
Atsakyti
Manasis taip pat..ivardinciau, ne neplanuotas, bet netiketas:), bet....laukiamas:) be proto be galo:))
Atsakyti