Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Larina aciu user posted image eisiu toliau dirbt...
Atsakyti
Sraigute, nemanau, kad būtina lotuliukas.gif o ištiesų tai nemanau, kad atsitiktų kas nors blogo jei išbandytum... o dailininkas teisus... kas per daug, tas nesveika... bet su saiku visada galima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonbonkea: 10 vasario 2007 - 16:23
merginos ar jums siandien atsidaro veltinio forumas is ryto dar iėjau o dabar nebeleidžia user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugile: 10 vasario 2007 - 16:42
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 10, 14:11)
O man vienas draugas dailininkas pasakė, kad , tarkim, aniliniai dažai - vėžys garantuotas, jei dažnai dažai, tie garai itin pavojingi sveikatai blink.gif  blink.gif

QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 10, 14:18)
Ačiū už info, na, gal kokią dujokaukę užsidėt dažant, ir tik naktį,kai vaikai miega lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 10, 14:22)
Sraigute, nemanau, kad būtina  lotuliukas.gif  o ištiesų tai nemanau, kad atsitiktų kas nors blogo jei  išbandytum... o dailininkas teisus... kas per daug, tas nesveika... bet su saiku visada galima  biggrin.gif


na, tas dailininkas tolokai nuo teisybes lotuliukas.gif nors anilina buvo siuloma pripazhint kancerogenu, bet mokslas neirode niekaip tongue.gif tokia reputacija atsirado del plauciu ligos ispanijoj. Nuodingi jo garai, tuo paciu principu ,kaip, tarkim,metano dujos (smalkese),- surisha hemoglobina kraujyje, tas nebegali pernesht deguonies, ir,jei zmogus daug prisikvepuoja, darosi silpna, svaigsta galva, gali pykint, ar net ishtikt konvulsijos (tik turbut reiketu virsh puodo pasilenkus su paklode sedet ir kvepuot,kad taip apsinuodyt). Po keliu savaiciu, senieji eritrocitai suirsta, pasigamina nauji ir vel esi kaip naujas mirksiukas.gif Tik pastoviai nuodytis nepatariama, nes prades veikti ir nervus sistema, prarasit apetita, bus pastoviai silpna, etc cool.gif

jau patarinejau,- kai dazhot vilna,- uzhrishkit viska i kepimo maisheli,- neikas negaruos, nesmirdes, nesinuodys mirksiukas.gif
Atsakyti
aš planavau tavo patarimu pasinaudot,bet tokio daikto nebuvo namie,o iki parduotuvės per pusnis eit menkas malonumas taigi teko šį karta pasinuodyt lotuliukas.gif
beje man su veltinio forumu viskas tvarkoj... ir dabar įėjau
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 02 10, 16:56)
na pasirodysiu:
user posted image

labai grazus karoliukai ir auskariukai 4u.gif tokie zaismingi pavasariniai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(gugile @ 2007 02 10, 17:37)
merginos ar jums siandien atsidaro veltinio forumas is ryto dar iėjau o dabar nebeleidžia  user posted image

manes dabar neileidzia schmoll.gif cray.gif
Papildyta:
g.gif o jus kaip ikeliat nuotraukas ? nueinat i savo paveikslelius nukopijuojat ir tada super mamos zinuteje iklijuojate ? g.gif
Atsakyti
Agnuze, man tai patinka tokie voratinkliniai saliai tokie lengvuciai ax.gif

Diva, nu jau ceburaska, nera zodziu thumbup.gif thumbup.gif kaip is ekrano istrauktas. mano vyras net sako, cia is multiko, ir niekaip netiki, kad is veltinio vyras tavo padare lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 10, 13:39)
4u.gif
Saullute, Doseth- labai grazus darbeliai..
Bet kaip idomu- as irgi vis pamastau apie liemene sau, o cia - Jus irgi visos kruvoj jas demonstruojat- visoms matyt salta darosi ir pasipuost norisi..smile.gif)

Ačiū kad neišbrokyjai lotuliukas.gif Ilgai kaupiaus, nebuvo ikvėpimo unsure.gif
Bet meilė tikriausiai išgaravo doh.gif
Atsakyti
uuui, aš dažiau kur su actu reikia doh.gif doh.gif vaiką su vyru išvydavau iuš namų, o pati tručydavausi. nežinau, gal esu per jautri, bet kvapas.......ačių Dievuliukui ir gerom mergaitėm, kad dabar pilna jau nudažytos vilnos aciuks.gif
Papildyta:
oi, kokios jūs šaunuolės, kad tokių didelių darbelių imatės wink.gif ir dar vyriją įtraukiat wink.gif kažkada kai baisiai buvau nuvargus maniškis irgi siūlėsi padėti hihihi.gif
aš jau niekam jėgų nebeturiu, virtau iš vyturio į pelėdą ir vsią dieną tik apie miegą ir tesvajoju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 10 vasario 2007 - 19:40
linada, kiba antro laukiate? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 10, 16:18)
Ačiū už info, na, gal kokią dujokaukę užsidėt dažant, ir tik naktį,kai vaikai miega lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Manau ,kad nakti tikrai geriau nedazyti,nes nebus kaip isvedinti gerai,nes ziema uz lango.
Kai as degdavau keramikos krosnele irgi nakti tai darydavau..bet ji skleidzia siluma,tai neatsaldavo butas,bet smarve tai visvien pereidavo i kamkari kazkiek.
O kartais dazai ir nesmirda,bet buna labai kenksmingi ju garai.tokia isvada padariau,kai ilgiau padazydavau su tekstiliniais dazais neatsidarius lango,tai po dienos darbo man svaikdavo siek tiek galva,o kai atsidarydavau vasara langa,tai galvos svaigimo nejausdavau...O tie tekstiliniai,man visai nesmirda,na as perku prancuzu fimos...
Atsakyti
o jus kaip ikeliat nuotraukas ? nueinat i savo paveikslelius nukopijuojat ir tada super mamos zinuteje iklijuojate ?
Atsakyti