Įkraunama...
Įkraunama...

Šviežios daržovės ir vaisiai

kazkoks kosmaras su ta vaiku mityba blink.gif ,mano kartais paspjaudo pamidoro ar agurko ir visas darzoviu valgymas baigtas...
Atsakyti
na o mes siek tiek kitaip matinames g.gif
pomidorus, agurkus, kukuruzus, zirnelius, paprika, svogunu laiskus ypac tiesiog dievina abu mano vaikai, bet valgome tik kai gaunam is savo darzo.....
esu pries pomidorus ir agurkus nesezoniniu metu, kadangi ten daugiau chemikalu, nei vertingu medziagu, patys nevalgom ir tikrai vaiku nemaitinam schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
na o ziema renkames morkas, kopustus ivairius, kalafiora, burokelius tarkuotus su alyvuogiu aliejum, saliera irgi salotu pavidale
bet dazniausiai darzoves vaikui troskinu..... mirksiukas.gif
Atsakyti
valgytų visas, bet kad žiemą nėr ko duot!!!!! bulvė morka, morka bulvė. Plius kopūstas ir burokas. verysad.gif Įvairovės dėlei perkam brokolius, kalafiorus ir šaldytas daržoves. Gal ir tie apipurkšti, na bet nemaitinsi gi vaiko vien mėsa ir duona.
Atsakyti
Mes tai valgome visas daržoves: bulves, morkas, kopūstus įvairių rūšių, labai mėgstame žirnelius, agurkus, pomidorus ir t.t. Labiausiai mano mažiukui patinka salotos iš šviežių daržovių su grietine ir truputėliu druskytės essen.gif
Atsakyti
Morka,bulves,kopustai,cukinija,kalafiorai...
Atsakyti
pomidorai ir brokoliai pacios megstamiausios mazylio.t.p valgom morkas,kopustus,kalafijorus,spinatus,agurocius,paprika ax.gif
Atsakyti
Mano mergyte visas darzoves valgo isskyrus svogunu laiskus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos Mamytes! Kadangi siu metu darzoviu ir vaisiu derlius dar labai menkas (turiu omenyje, kad tos ankstyvos darzoves labai pripurkstos, kad tik greiciau uzaugtu ir prinoktu. O labiau norisi pirkti is bobuciu, o pas jas dar nera). Tai butu idomu suzinoti, kokias darzoves ir vaisius duodat savo mazyliams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 09 gegužės 2007 - 15:06
Matau, kad mamytes skaito, bet nieko neparaso. Ar issigandot purskalu? Juk visos zinom, kad taip yra ir nuo to niekur nepabegsi, jeigu pirksi parduotuveje, turguj.
Man idomu kokias perkat savo vaikiukams darzoves ir vaisius is parduotuves, kol nera pas bobutes ar savu is sodo?Ar duodat agurku, pomidoru, obuoliu, vynuogiu, melionu, ir t.t. ar perkat vaisines tyreles?
Atsakyti
O pas bobutes man butu baisu, kad kokiu meslu is tualeto netrestu cool.gif Gerai kalbet, kai patys soda turim mirksiukas.gif Savo metinukui neduodu parduotuviniu vaisiu, siek tiek apelsino yra ragaves, aj, tiesa, banano kai kada gauna. O siaip is sodo uogu saldytu turim, tai drasiai duodu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2007 05 09, 15:56)
Sveikos Mamytes! Kadangi siu metu darzoviu ir vaisiu derlius dar labai menkas (turiu omenyje, kad tos ankstyvos darzoves labai pripurkstos, kad tik greiciau uzaugtu ir prinoktu. O labiau norisi pirkti is bobuciu, o pas jas dar nera). Tai butu idomu suzinoti, kokias darzoves ir vaisius duodat savo mazyliams?

Pas mane tai kaime mama gyvena, tai is ten parsivezam svieziu darzoviu, bet dabar dar nieko nera. Tai tenka is parduotuves ar is turgelio pirkt. As tai savo berniukui nuperku obuoliu , vynuogiu, bananu, agurku, salotu pasidarom, na ir t.t...
Atsakyti
Ko jau ko,bet pamidoru is parduotuves tai jau tikrai savo vaikui neduociau,nes suaugusiam ju nesinori valgyt doh.gif tai ka jau kalbet apie vaika rolleyes.gif
O is parduotuves pirktus duodu tik;banana,apelsina ir kopusta dry.gif
Kitka uzaugina tevai,nes turi sodyba smile.gif
Atsakyti